Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

23 kwietnia 2019 09:44 / 1 osobie podoba się ten post
A dziś szparagi, która córka przywiozła na śniadanie wielkanocne. Ale dziadek chciał na obiad, to dziś zje. Nie lubię obierać szparagów, a te są na tacce już ładnie obrane.Z braku laku zrobię sos śmietanowy z torebki, bo nie mam ani holenderskiego, ani beszamelu. No i ziemniaczki, surówka i Magnesium z firmy Vitafit, haha. Piją to do obiadu zamiast kompotu.
24 kwietnia 2019 10:46
heh brzmisz jak reklama :D
24 kwietnia 2019 11:22
Animak

heh brzmisz jak reklama :D

oj tam,oj tam,od razu reklama
24 kwietnia 2019 11:27
kochani, moja podopieczna dostała diete i musi ograniczać węglowodany + praktycznie wykluczyć gluten i laktoze... macie jakieś dobre przepisy? siedze w internecie i szukam inspiracji, dziś leczo i jutro leczo, a potem?
24 kwietnia 2019 14:14
Judaa , mogę. Ci najwyżej stronki fajne podesłać. Nie miałem jeszcze pdp z taką dietą

https://www.wygodnadieta.pl/dieta_bezlaktozowa_bezglutenowa

24 kwietnia 2019 14:19
https://zdrowegeny.pl/poradnik/dieta-bezglutenowa-i-bez-laktozy

a w sklepach są produkty oznaczone : bezglutenowe i bez laktozy

Może dziewczyny miały do czyniennia z takimi podopiecznymi
28 kwietnia 2019 07:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz wołowy z ziemniakami plus surówką. Na deser ciasto z owocami. 
28 kwietnia 2019 09:20 / 2 osobom podoba się ten post
Pałki do wora, cukinia+ papryka też, dołączą za chwilę słodkie ziemniaki i cebula szt 2 tylko na 4części, wszystko bez skóry, zgnieciny czosnek w łupinach żeby się bardzo nie rozlatał i nie przypiekł, wór do pieca. Maślanka zmiksowana z owocami na deser. Roboty niewiele a i nikt głodny nie będzie.
30 kwietnia 2019 10:13 / 2 osobom podoba się ten post
Muszę pochwalić męża. Zrobił mi taki obiad na powitanie, że zjadłam z dokładką. Gołąbki z sosem pomidorowym i bardzo pyszny rosół.
30 kwietnia 2019 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
Judaa

kochani, moja podopieczna dostała diete i musi ograniczać węglowodany + praktycznie wykluczyć gluten i laktoze... macie jakieś dobre przepisy? siedze w internecie i szukam inspiracji, dziś leczo i jutro leczo, a potem? :zawstydzony:

Nie wiem, ale spytaj zmienniczkę co gotowała.
01 maja 2019 09:21
dzisiaj będą flaczki
01 maja 2019 09:33
Kotlety mielone, ziemniaki i marchewka z groszkiem. Na deser dla babci ciasto ja muszę przystopować.  
01 maja 2019 10:15 / 2 osobom podoba się ten post
Miałam robić pulpety w sosie z pieczarkami , ziemniaki i buraczki zasmażane na ciepło ale córki rzuciły pomysł na grilla więc mój obiad robię jutro
01 maja 2019 12:17 / 1 osobie podoba się ten post
Pomidorowa z drobnym makaronem a na drugie filety rybne + ziemniaki + fasolka szparagowa ze słoika z pietruszką ,czosnkiem i oliwą (na zimno) na deser budyń czekoladowy z rodzynkami i bitą smietaną
01 maja 2019 12:18 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Miałam robić pulpety w sosie z pieczarkami , ziemniaki i buraczki zasmażane na ciepło ale córki rzuciły pomysł na grilla więc mój obiad robię jutro :gotowanie:

Ale bym pogrilowała