Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

13 kwietnia 2019 06:21
Dzięki, zrobie mojemu pdp. Dzisiaj leczo.
13 kwietnia 2019 06:45 / 1 osobie podoba się ten post
Rosołek dzisiaj gotuję będzie na jutro. Uduszenie też żeberka w cebulce. Na deser zrobiłam ciasto krówka . Jutro odbieram mojego "męża" z lotniska więc to takie małe święto. 
13 kwietnia 2019 09:42
Dusia1978

Rosołek dzisiaj gotuję będzie na jutro. Uduszenie też żeberka w cebulce. Na deser zrobiłam ciasto krówka . Jutro odbieram mojego "męża" z lotniska więc to takie małe święto. 

To bardzo ważne święto życzę Wam dużo miłości, cieszcie się wspólnie spędzonym czasem,
13 kwietnia 2019 11:14 / 1 osobie podoba się ten post
A u mnie dzisiaj na szybko,zupa krem z marchewki z mlekiem kokosowym i grzankami,na deser owoce z bita śmietana i lody
Ulubione jedzenie mojej Pdp
13 kwietnia 2019 11:15
A u mnie dzisiaj na szybko,zupa krem z marchewki z mlekiem kokosowym i grzankami,na deser owoce z bita śmietana i lody
Ulubione jedzenie mojej Pdp
13 kwietnia 2019 11:15
Sorry,coś mi się dwa razy kliknęło
13 kwietnia 2019 11:32
marta74

To bardzo ważne święto :serce:życzę Wam dużo miłości, cieszcie się wspólnie spędzonym czasem,:szampan:

Nie duzo tego będzie. Ja juz wyjeżdżam 25 kwietnia a on 28 kwietnia. Ale dobre i tyle . Przynajmniej święta spędzimy rAzem. 
14 kwietnia 2019 10:48 / 2 osobom podoba się ten post
Kuchnia poleca kluski śląskie (z polskiej skrobii), niemieckie schabowe i niemiecka Rotkohl. Sosik dazu i fertig.
Bałem się o ziemniaki...Ostatnio kupiłem takie wodniste, że masa się nie lepiła.Aha, ja nie dodaję jajka, ale dziurka jest, musi być .
Może nadmieniałem już kiedyś...Niemcy są zawsze zdziwieni...a po co to wgniecenie w kluskach.
Aczkolwiek w Polsce też są kluski bez dziurki,choćby mrożonki w marketach. Co kraj to obyczaj.
14 kwietnia 2019 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Kuchnia :gotuje:poleca :yahoo: kluski śląskie (z polskiej skrobii), niemieckie schabowe i niemiecka Rotkohl. Sosik dazu i fertig.
Bałem się o ziemniaki...Ostatnio kupiłem takie wodniste, że masa się nie lepiła.Aha, ja nie dodaję jajka, ale dziurka :smiech3: jest, musi być :smiech2:.
Może nadmieniałem już kiedyś...Niemcy są zawsze zdziwieni...a po co to wgniecenie w kluskach.
Aczkolwiek w Polsce też są kluski bez dziurki,choćby mrożonki w marketach. Co kraj to obyczaj.

Na wyjeździe to dziurka zostaje tylko w klusce .
 
Ja mam dzisiaj mięsko pieczone z pieczarkami i warzywami do tego frytki z BIEDRONY ( leniwa jestem ) . 
14 kwietnia 2019 11:54 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Kuchnia :gotuje:poleca :yahoo: kluski śląskie (z polskiej skrobii), niemieckie schabowe i niemiecka Rotkohl. Sosik dazu i fertig.
Bałem się o ziemniaki...Ostatnio kupiłem takie wodniste, że masa się nie lepiła.Aha, ja nie dodaję jajka, ale dziurka :smiech3: jest, musi być :smiech2:.
Może nadmieniałem już kiedyś...Niemcy są zawsze zdziwieni...a po co to wgniecenie w kluskach.
Aczkolwiek w Polsce też są kluski bez dziurki,choćby mrożonki w marketach. Co kraj to obyczaj.

Bez jajka?jedno powinieneś na kluski zostawić nie wszystkie na pisanki przerobić A Niemcy niech się tak nie dziwią, że dziurkę w klusce robimy my kreatywni jesteśmy, duszę artysty mamy 
14 kwietnia 2019 11:59 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Na wyjeździe to dziurka zostaje tylko w klusce :smiech2::smiech2: .
 
Ja mam dzisiaj mięsko pieczone z pieczarkami i warzywami do tego frytki z BIEDRONY ( leniwa jestem ) . 

Ludzie zaradni bywają ,,Pomysłowe Dobromirki'' karczek + buraczki +kluski ciemne (dwie dziurki zrobię bo duże są )
15 kwietnia 2019 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ludzie zaradni bywają :-),,Pomysłowe Dobromirki'':smiech2: karczek + buraczki +kluski ciemne (dwie dziurki zrobię bo duże są ):glodny::mniam:

Potrzeba jest matką wszystkiego
15 kwietnia 2019 07:59
Barszcz ukraiński i pierogi ruskie . He, he na wschód mnie ciągnie 
15 kwietnia 2019 08:29
został mi rosół z wczoraj i dzisiaj z rosołu galaretę będę robić z kurczaczkiem, kukurydzą, jajkiem i marchewką
15 kwietnia 2019 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
pomidorowa z wczorajszego rosołu :)