Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

26 lipca 2018 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
Sałatka owocowa
26 lipca 2018 11:04
Dzień dobry ja dziś na szybko zupę krem z cukini i groszku zielonego ale tak gorąco że nawet jeść się nie chce ...
26 lipca 2018 12:11 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Sałatka owocowa:piknik1:

W dodatku trzeba szybko zjeść, bo sfermentuje  .
Ja mam dzisiaj zupę krem.................ale z tytki . Tak podopieczna sobie życzyła. Nie będe protestować 
26 lipca 2018 12:15
Marhall

Dzwoniłam do koordynatora ale ta sytuacja powtarza się cyklicznie a mam nauczkę bo nie chcieli mi dać numeru do Zmieniczka jak jechalam to teraz mam niech się bidą wscieka

Nie raz wystarczy zacząć sie pakować, zeby zajarzyli . Koordynator sam na siebie bata kręci jesli sytuacja się powtarza cyklicznie to powinnien ruszc doope i zadziałać  wczesniej . A zmienniczka to " wisnia " , tak sie nie robi .
26 lipca 2018 12:18 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

W dodatku trzeba szybko zjeść, bo sfermentuje :szampan: .
Ja mam dzisiaj zupę krem.................ale z tytki :-) . Tak podopieczna sobie życzyła. Nie będe protestować :radosc1:

Jak smakuje to nie problem zjesc jutro idę z rana po rybke
26 lipca 2018 12:22
dorotee

Jak smakuje to nie problem zjesc:gotowanie: jutro idę z rana po rybke:lowi ryby:

Ja mam też jutro " rybkę w czołgu " tzn , sledzia w zalewie z puszki i ziemniaki w mundurkach . Moja pdp długo była sama, a , że leniwa ,to jadła na sucho, albo cos z puszki . Przyzwyczajam do gotowanego,  tak ze dwa razy w tygoniu je to co jadała   przedtem .
26 lipca 2018 12:32 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ja mam też jutro " rybkę w czołgu " tzn , sledzia w zalewie z puszki i ziemniaki w mundurkach . Moja pdp długo była sama, a , że leniwa ,to jadła na sucho, albo cos z puszki . Przyzwyczajam do gotowanego,  tak ze dwa razy w tygoniu je to co jadała   przedtem .

Też zjemy kiedyś, mam porządny budżet ,cryneczek w piątek  , to warto skorzystać. 
26 lipca 2018 18:40
Marhall

To trzeba mieć mąkę i wodę albo mleko nie posiadam tego

I jajka, firma pomogła? Zastanawiam się co to za miejsce.
26 lipca 2018 21:43
Pomogła musiałabym pogadać z tobą prywatnie ogólnie babka nie jest zła kobieta
27 lipca 2018 07:18
Mleczko

Ja mam też jutro " rybkę w czołgu " tzn , sledzia w zalewie z puszki i ziemniaki w mundurkach . Moja pdp długo była sama, a , że leniwa ,to jadła na sucho, albo cos z puszki . Przyzwyczajam do gotowanego,  tak ze dwa razy w tygoniu je to co jadała   przedtem .

O to,to własnie .
30 lipca 2018 17:57
Marhall

Pomogła musiałabym pogadać z tobą prywatnie ogólnie babka nie jest zła kobieta

Nie tłumacz jej. Nie ma usprawiedliwienia na pustą lodówkę.
Ja bym spakowała tobołek i podziękowała. Życzę ci lepszego miejsca.
30 lipca 2018 18:01 / 1 osobie podoba się ten post
Co wy teraz gotujecie? Jadłam z mężem zupę kalafiorową. Nie mam siły stać przy kuchni.
30 lipca 2018 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś gotowałam ziemniaki , jajko sadzone plus z sałatą z ogórkiem i jogurtem naturalnym
30 lipca 2018 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
Gulasz drobiowy, ziemniaki, sałata , lody
30 lipca 2018 21:23
Ja tam jade na tym co mamy w zamrazarce. Pitole nie bede sie urabiac,otwieram okno,robie przeciag a i tak ukrop.