Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

17 lipca 2018 17:35 / 2 osobom podoba się ten post
Moja babka wybredna ugotowalam knedle z sliwkami to powiedziała ze to nie obiad i zjadła tylko jednego
18 lipca 2018 11:31 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

Moja babka wybredna ugotowalam knedle z sliwkami to powiedziała ze to nie obiad i zjadła tylko jednego

Nie narażam sie na takie sytuacje . Zawsze ustalam co mam gotować i gotuje . Jeśli kartoflanka jest ulubionym danie mogę gotowac cały tydzień. Mniej robotyi nie martię sie, że głodna . Sobie zawsze mogę cos zrobić dodatkowego . Zapcham sie róznego rodzaju sałatami, a to z makaronem, a to z kaszą, a to z ziemniakiem .  
18 lipca 2018 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
Ale ja ustalam tylkomoja pdpi nie wiedziala co to jest robiłam według przepisu książki kucharskiej niem.i co ty nato ona bardzo lubi mieso
21 lipca 2018 06:31 / 2 osobom podoba się ten post
Risotto z kurczakiem i warzywami . Mizeria z ogórka .
22 lipca 2018 18:51
tina 100%

Mielone może być, ale zamiast je beztrosko po patelni rozrzucac, to można zrobić klopsiki, ugotować , wyjąc i w tym bulionie udusić warzywa. Wrzucić klopsiki. Sprawdzony sposób.
 
U mnie dziś była zupa pomidorowa i naleśniki z szynką i serem raclette.

Gdzie ja mam rozum? Dziękuje za dobrą podpowiedź.
23 lipca 2018 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
Spagetti w sosie grzybowym.
25 lipca 2018 12:31
A ja będę robić zapiekankę Ale zamiast zwykłego oleju dodaję olej kokosowy Nie byłam pewna, ale się do niego przekonałam, nie żałuję Kupiłam tutaj: https://zielonaesencja.pl/product-pol-907-Olej-kokosowy-nierafinowany-900-ml-Extra-Virgin-Tloczony-na-zimno-GREEN-ESSENCE.html
I nie żałuję 
25 lipca 2018 17:14
Dzisiaj ugotowałam zupę pomidorową z makaronem. Nic mi się nie chce.
25 lipca 2018 18:06
Boże nie mam co jeść ludzie pomóżcie
25 lipca 2018 18:15
Marhall

Boże nie mam co jeść ludzie pomóżcie

Piszesz poważnie? Zrób naleśniki albo niech ci zrobią zakupy.
Co się dzieje?
25 lipca 2018 18:49
To trzeba mieć mąkę i wodę albo mleko nie posiadam tego
25 lipca 2018 19:05 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

To trzeba mieć mąkę i wodę albo mleko nie posiadam tego

Poproś koordynatora o interwencję!
26 lipca 2018 07:23
Marhall

Boże nie mam co jeść ludzie pomóżcie

Jak to, nie masz co jeść ?. To nie pracuj !!!!!!!!!! powaznie to piszę . Usiąć i siedż . Dzwoń do firmy czy koordynatora niech interwenują . A co masz do jedzenia - ziemniaki ? chleb ? . Qrcze nie mialam takiej sytuacji, bo sobie na to nie pozwolę . Narobiłabym im bałaganu . Wprawdzie nie wyjadam smakołyków staram sie zachować umiar, jem to co zwykle jadam , ale głod jest dla mnie pojeciem obcym . NIE DAJ SIE .
26 lipca 2018 09:28
Dzwoniłam do koordynatora ale ta sytuacja powtarza się cyklicznie a mam nauczkę bo nie chcieli mi dać numeru do Zmieniczka jak jechalam to teraz mam niech się bidą wscieka
26 lipca 2018 09:54
Marhall

Dzwoniłam do koordynatora ale ta sytuacja powtarza się cyklicznie a mam nauczkę bo nie chcieli mi dać numeru do Zmieniczka jak jechalam to teraz mam niech się bidą wscieka

Masz prawo zjechać predzej