Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

09 września 2018 07:28 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj rosól z domowym makaronem . Duuuuużo warzyw i magi z ogródka . Będzie zapach w całym domu . Dostałam w prezencie maszynkę do robienia makaronu, musiałam ją wypróbować . Ja na razie zrobiłam " nitki " reszta form przede mną .
09 września 2018 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa grzybowa -krem. Schabowy ,ziemniaki,czerwona kapusta.
09 września 2018 11:26 / 1 osobie podoba się ten post
Schabowy, ziemniaki, buraczki zasmażane. 
09 września 2018 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
U nas też był rosół i mięso z kurczaka. 
09 września 2018 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dalej wstajesz w nocy ? :aniolki:

Tak dwa razy a nawet tylko jeden. To zależy co dziadzio je w dzień. Kiedyś go przyłapałam na podjadaniu z lodówki. Wtedy sama wstałam w nocy za potrzebą i patrzę, że światło się świeci w kuchni. Poszłam wyłączyć, a tam stary piernik zadowolony siedzi przy stole i je kiełbasę. Starsi ludzie są zabawni.  
10 września 2018 07:38
Zupa jarzynowa. Na deser kisiel i herbatniki. 
10 września 2018 09:17 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Tak dwa razy a nawet tylko jeden. To zależy co dziadzio je w dzień. Kiedyś go przyłapałam na podjadaniu z lodówki. Wtedy sama wstałam w nocy za potrzebą i patrzę, że światło się świeci w kuchni. Poszłam wyłączyć, a tam stary piernik zadowolony siedzi przy stole i je kiełbasę. Starsi ludzie są zabawni. :-) 

Ela.p Twoje podejście jest takie zwykłe, ludzkie , bardzo mi sie podoba . A stare piernika tak już mają .
11 września 2018 07:01 / 1 osobie podoba się ten post
Gołąbki z farszem poł/pól ryż z kaszą gryczaną . Takie lubię bardzo, chociaż robię je od niedawna . Zrobię parę sztuk więcej - zapraszam na degustację .
11 września 2018 07:34 / 1 osobie podoba się ten post
Klopsy w sosie śmietanowo koperkowym z kolorowym makaronem. Do tego kilka różyczek brokuła. Na deser rolada cytrynowa. 
11 września 2018 08:40 / 1 osobie podoba się ten post
Wczoraj ustaliłam z dziadziem, że dzisiaj będzie smażona kiełbasa z cebulą, ziemniaki i plastry pomidora.
11 września 2018 08:47 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ela.p:aniolki: Twoje podejście jest takie zwykłe, ludzkie , bardzo mi sie podoba . A stare piernika tak już mają .:-)

Pod jednym dachem lepiej żyć w zgodzie. Akurat on lubi podjadać, mięsożerca.
11 września 2018 09:46 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Pod jednym dachem lepiej żyć w zgodzie. Akurat on lubi podjadać, mięsożerca. :-)

Ty drapieżnikowi kiełbachę a ja subtelnie sznycel drobiowy, marcheweczka gotowana i ziemniaczki...
11 września 2018 23:56 / 1 osobie podoba się ten post
Piekę kurczaka w całości, do tego ziemniaki, gotowana marchewka z groszkiem
12 września 2018 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
Leczo z papryki iikielbaski. Zrobię więcej będę miała zamrożone jak mnie niechciej złapie na gotowanie. 
12 września 2018 08:51
Ja też tak robię jak mam lenia