Wielkanoc - życzenia

26 marca 2016 19:37 / 9 osobom podoba się ten post
26 marca 2016 21:42 / 12 osobom podoba się ten post
Wesołych Świąt i byle do przodu tym, co na wyjeździe, a dla tych, co w domu - do tyłu niech będzie.
27 marca 2016 03:13 / 7 osobom podoba się ten post
Swięta to obok życzeń najlepszych też i tradycja.
Zgodnie z nią poszedłem na Rezulekcje. Nie dość, że pierwszy raz w niej uczestniczyłem, to jak się zaczęło o godz.22:00, to w domu głodny "wylądowałem|" o 1:30 czyli już w Wielkanocną Niedzielę.
Ale pięknie było, organy super brzmiały, rewelka organy. Nareszcie Święta, walizkę pakować czas nadszedł )))
Dziwi mnie,że bez spowiedzi  można komunię przyjmować. No ale Niemiec to nie Polak. Widać, Niemcowi wolno.
p.s. na myśl, co w koszykach być może, jeszcze bardziej z głodu katusze cierpiałem.
A tu ksiądz pod nos tacę podsuwa......i czeka, i na mnie patrzy. No przecie 100 nie dam, se myślę. 
27 marca 2016 04:22 / 8 osobom podoba się ten post
Śpicie smacznie więc ja tylko kołderki Wam poprawię "coby" pupy nie zmarzły
WESOŁYCH ŚWIĄT, pogody ducha tak bardzo potrzebnej w tej pracy, uśmiechniętych podopiecznych. Niech te dni Nam upłyną w miłej atmosferze. Trzymajcie się  Kochani.:-*
27 marca 2016 04:46 / 4 osobom podoba się ten post
27 marca 2016 07:21 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Mnie też:)Marta święta idą,bądź człowiekim ,oddaj nam Dareczka!

A co do tego,co napisałaś o swojej złośliwości  gdzieś tam Martuniu, to jak widzisz nie dzierżysz palmy pierwszeństwa:):):)Są lepsi:):):)

No oddała Wam Dareczka,
Znaczy przy znacznej pomocy Moderatora

Wesołych i spokojnych Świąt Wszystkim
27 marca 2016 07:53 / 5 osobom podoba się ten post
WESOŁEGO ALLELUJA!
27 marca 2016 08:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry świątecznie ;-).... Malutka sąsiadka szukała w ogrodzie jajeczek , szlajała się po nim razem z rodzicami a ja wzięłam na wstrzymanie i na papierosa wyszłam dopiero jak się do chaty zwijali , bo nie chciałam , żeby dymek zakłócał ( czyt. śmierdział ) dziecku chwilę radości . Przyznam się , że mnie już trafiało pomaleńku , bo widać ojrasów na słodkości smarkatej nie żałowano , ciekała po tym ogrodzie popiskując a rodzice się darli " tutaj , tutaj o idź jeszcze tam poszukaj " ....noż kurde ileż można ? ! człowiekowi się chce jarać a " toto " lata jak kot z pęcherzem - zupełny brak kultury ! I jak to cholerstwo wstało wcześniej ?
Knorr zaliczył "coś ? " , tylko dokładnie nie wiem co , ale mu wybaczam ( wspaniałomyślnie : -) ) , bo jeżeli jak napisał , że był pierwszy raz to miał prawo zaliczyć " rezulekcje " a nie " rezurekcje " , tylko cholewcia , czy on czasem jakiejś " pasterce " nie był ? Nie znam się na tym , dochodzić nie będę , ale rezurekcje o 22 -ej ? Jak ktoś w tym temacie oblatany , proszę niech mi wyjaśni - na poważnie . Zawsze wiedziałam , że rezurekcje to msza poranna , pierwsza , czyli poranna . W Niemczech jest inaczej ? naprawdę nie wiem ......a swoją drogą , czy ta zarazieńka Knorr 2 zł naszych nie miał przy sobie ? przecież tak samo by na tacy zabrzęczały jak ojrasy a ksiądz by se w jakimś banku tą walutę obcą wymienił ....Zdrowych , spokojnych , szczęśliwych Świąt
27 marca 2016 08:29 / 2 osobom podoba się ten post
darekr

No oddała Wam Dareczka,
Znaczy przy znacznej pomocy Moderatora

Wesołych i spokojnych Świąt Wszystkim

A jaka data znamienita......Witaj synu marnotrawny ,forumowy i nie dawaj się tej terrorystce  swojej:):):) Zabrała ,oddała...co to jest????:):):):):)
Wesołych świąt:)
27 marca 2016 08:33 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzień dobry świątecznie ;-).... Malutka sąsiadka szukała w ogrodzie jajeczek , szlajała się po nim razem z rodzicami a ja wzięłam na wstrzymanie i na papierosa wyszłam dopiero jak się do chaty zwijali , bo nie chciałam , żeby dymek zakłócał ( czyt. śmierdział ) dziecku chwilę radości . Przyznam się , że mnie już trafiało pomaleńku , bo widać ojrasów na słodkości smarkatej nie żałowano , ciekała po tym ogrodzie popiskując a rodzice się darli " tutaj , tutaj o idź jeszcze tam poszukaj " ....noż kurde ileż można ? ! człowiekowi się chce jarać a " toto " lata jak kot z pęcherzem - zupełny brak kultury ! I jak to cholerstwo wstało wcześniej ?
Knorr zaliczył "coś ? " , tylko dokładnie nie wiem co , ale mu wybaczam ( wspaniałomyślnie : -) ) , bo jeżeli jak napisał , że był pierwszy raz to miał prawo zaliczyć " rezulekcje " a nie " rezurekcje " , tylko cholewcia , czy on czasem jakiejś " pasterce " nie był ? Nie znam się na tym , dochodzić nie będę , ale rezurekcje o 22 -ej ? Jak ktoś w tym temacie oblatany , proszę niech mi wyjaśni - na poważnie . Zawsze wiedziałam , że rezurekcje to msza poranna , pierwsza , czyli poranna . W Niemczech jest inaczej ? naprawdę nie wiem ......a swoją drogą , czy ta zarazieńka Knorr 2 zł naszych nie miał przy sobie ? przecież tak samo by na tacy zabrzęczały jak ojrasy a ksiądz by se w jakimś banku tą walutę obcą wymienił :-)....Zdrowych , spokojnych , szczęśliwych Świąt :przytula:

Basiu,jak o 22ej to może to była rekrutacja ?:):):)Nawet ja, grzeszna wiem ,że te pierwsze o 6 rano są:):):)Ale wiesz,to Knorr,to i po nocach te re ...cos tam dopuszczalne :):)hi hi hi
A póki co to ja sama mocno nietomna:)Kto tę durną zmianę czasu wymyślił???Niech go dunder świśnie!
27 marca 2016 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
Ja wróciłam z kościoła po 2,5 godz.Moja pdp już dreptała w kuchni bo śniadanko jest zawsze przed 8 rano .Naszykowała już dwie deski drewniane , 2 noże jakieś stare kubki od kawy .Nie wiem co by jeszcze było na stole jak bym wróciła jeszcze póżniej, ale przyznać trzeba miała dobre chęci.
27 marca 2016 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzień dobry świątecznie ;-).... Malutka sąsiadka szukała w ogrodzie jajeczek , szlajała się po nim razem z rodzicami a ja wzięłam na wstrzymanie i na papierosa wyszłam dopiero jak się do chaty zwijali , bo nie chciałam , żeby dymek zakłócał ( czyt. śmierdział ) dziecku chwilę radości . Przyznam się , że mnie już trafiało pomaleńku , bo widać ojrasów na słodkości smarkatej nie żałowano , ciekała po tym ogrodzie popiskując a rodzice się darli " tutaj , tutaj o idź jeszcze tam poszukaj " ....noż kurde ileż można ? ! człowiekowi się chce jarać a " toto " lata jak kot z pęcherzem - zupełny brak kultury ! I jak to cholerstwo wstało wcześniej ?
Knorr zaliczył "coś ? " , tylko dokładnie nie wiem co , ale mu wybaczam ( wspaniałomyślnie : -) ) , bo jeżeli jak napisał , że był pierwszy raz to miał prawo zaliczyć " rezulekcje " a nie " rezurekcje " , tylko cholewcia , czy on czasem jakiejś " pasterce " nie był ? Nie znam się na tym , dochodzić nie będę , ale rezurekcje o 22 -ej ? Jak ktoś w tym temacie oblatany , proszę niech mi wyjaśni - na poważnie . Zawsze wiedziałam , że rezurekcje to msza poranna , pierwsza , czyli poranna . W Niemczech jest inaczej ? naprawdę nie wiem ......a swoją drogą , czy ta zarazieńka Knorr 2 zł naszych nie miał przy sobie ? przecież tak samo by na tacy zabrzęczały jak ojrasy a ksiądz by se w jakimś banku tą walutę obcą wymienił :-)....Zdrowych , spokojnych , szczęśliwych Świąt :przytula:

A tam Baśka - życia nie znasz. 
Toż i w moim mieście (w Polsce) jest rezurekcja dla śpiochów o 22.00 w Wielką Sobotę. 
27 marca 2016 09:28 / 4 osobom podoba się ten post
Wesołego Alleluja
27 marca 2016 09:30 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Swięta to obok życzeń najlepszych też i tradycja.
Zgodnie z nią poszedłem na Rezulekcje. Nie dość, że pierwszy raz w niej uczestniczyłem, to jak się zaczęło o godz.22:00, to w domu głodny "wylądowałem|" o 1:30 czyli już w Wielkanocną Niedzielę.
Ale pięknie było, organy super brzmiały, rewelka organy. Nareszcie Święta, walizkę pakować czas nadszedł :-))))
Dziwi mnie,że bez spowiedzi  można komunię przyjmować. No ale Niemiec to nie Polak. Widać, Niemcowi wolno.
p.s. na myśl, co w koszykach być może, jeszcze bardziej z głodu katusze cierpiałem.
A tu ksiądz pod nos tacę podsuwa......i czeka, i na mnie patrzy. No przecie 100 nie dam, se myślę. 

Może to kościół ewangelicki był? Oni tam chyba spowiedzi nie mają. 
27 marca 2016 09:35 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra2

Może to kościół ewangelicki był? Oni tam chyba spowiedzi nie mają. 

Mają powszechną, a nie indywidualną... Winę tylko rozdają indywidualnie... ))))