Podpisanie umowy na miejscu, u rodziny - czy jechać?

13 marca 2018 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Agencja umywa rece, bo nie ona zatrudnia, to za to nie odpowiada.

Ale oferta od niej wyszła,więc powinna jakieś zobowiązania mieć.
Co tam,czasami Hawanko dobrymi chęciami i radami, to wiesz..... Radzimy ,nie jedź ,a mój nos mi mówi co innego.Nie ma liftu....wożenie wózkiem,kto wie czy nie pod górę...chory kręgosłup potencjalnej opiekunki......SM nie wiadomo w jakim stanie ......Super oferta,naprawdę.
13 marca 2018 23:08 / 1 osobie podoba się ten post
Miałam zawsze PDP, częściowo mobilnych tzn w domu rolator, na zewnątrz wózek. Każdy miał też łóżko z pilotem.Mieli też kabiny prysznicowe więc tam nie trzeba było podnosić. Nie mam pojęcia o SM, a Avoria przedstawiła ofertę jako bardzo lekką. Plus własne WC I łazienka a to bardzo ważne.
13 marca 2018 23:09
Barbara niepowtarzalna

Nooo....nasączonych jadem żmiji ....Ty nie pierdac tutaj głupot , bo jak wpadnie jeden bardzo energiczny kolega to pojedzie mi po bandzie , że będę płakać ....Zresztą ...na razie mów ..mów  tak do mnie .... Kolega już ze dwa -trzy dni nie był u nas ....musi spotkał kogoś miłego ...na wieki .

zmije mnie podniecaja
13 marca 2018 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

A pracowalas z kims na wozku?

Tak ...widłowym . W Biedronce .
13 marca 2018 23:11 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tak ...widłowym . W Biedronce .

Juz widze te widly
13 marca 2018 23:11
maras1

jezdzi z szoferem ,a ty masz dostac 1600?:-)

Tak. Wozi ją szofer na basen i tam rozluznia mięsnie. Pani w agencji powiedziała, że przy basenie trzeba pomóc,  a za to mogę sobie popływać:)
13 marca 2018 23:13
maras1

zmije mnie podniecaja:-)

Mnie niekoniecznie ....Paskudne są ...
13 marca 2018 23:16 / 3 osobom podoba się ten post
WERANDA

Miałam zawsze PDP, częściowo mobilnych tzn w domu rolator, na zewnątrz wózek. Każdy miał też łóżko z pilotem.Mieli też kabiny prysznicowe więc tam nie trzeba było podnosić. Nie mam pojęcia o SM, a Avoria przedstawiła ofertę jako bardzo lekką. Plus własne WC I łazienka a to bardzo ważne.

Dziewczyny z agencji sie na opiece nie znaja, wiec na to co mowia bierz poprawke.
Jest wozek, jest transfer. Jest auto, ale Ty transferujesz chorego do auta. Tutaj bedziesz musiala uzyc sily. Pchac wozek tez nie jest latwo. 60% kraju jest na terenach gorzystych.
13 marca 2018 23:17 / 3 osobom podoba się ten post
WERANDA

Miałam zawsze PDP, częściowo mobilnych tzn w domu rolator, na zewnątrz wózek. Każdy miał też łóżko z pilotem.Mieli też kabiny prysznicowe więc tam nie trzeba było podnosić. Nie mam pojęcia o SM, a Avoria przedstawiła ofertę jako bardzo lekką. Plus własne WC I łazienka a to bardzo ważne.

kotuś ,jestem facetem wysportowanym,silnym ,całe zycie byłem żeglarzem,teraz mój Hans lata w moich rękach,ale jeden błąd i kregosłup do wymiany,zastanów się,może będzie super,a moze spieprzysz swoje życie
13 marca 2018 23:20 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

Tak. Wozi ją szofer na basen i tam rozluznia mięsnie. Pani w agencji powiedziała, że przy basenie trzeba pomóc,  a za to mogę sobie popływać:)

Weranda wybacz ale to co piszesz to sa jakieś jaja,to nie trzyma się kupy ani ...,nawet ja bym się mocno zastanowił
13 marca 2018 23:21
hawana

Dziewczyny z agencji sie na opiece nie znaja, wiec na to co mowia bierz poprawke.
Jest wozek, jest transfer. Jest auto, ale Ty transferujesz chorego do auta. Tutaj bedziesz musiala uzyc sily. Pchac wozek tez nie jest latwo. 60% kraju jest na terenach gorzystych.

Dziękuję, za poświęcony mi czas i uwagę:). Do 9 tej rano będę jeszcze kminić. (Prysznic)
13 marca 2018 23:22
maras1

Weranda wybacz ale to co piszesz to sa jakieś jaja,to nie trzyma się kupy ani ...,nawet ja bym się mocno zastanowił:-)

To jest oferta z kosmosu chyba. Nikt nie wie nic. Ważne, że se popływam;)
13 marca 2018 23:28
WERANDA

To jest oferta z kosmosu chyba. Nikt nie wie nic. Ważne, że se popływam;)

z dobrych czasów zostal mi duży basern  przy domu ,zapraszam
13 marca 2018 23:29
ryba

Hawana, dzwigania, takiego "typowego" może nie byc, zależy w jakiej fazie jest choroba...(to bardzo szybko sie zmienia, wystarczy np.zmiana opiekunki i jest inaczej...) Fakt, lekko nie jest..., ale...chyba wole MS od zaawansowanego Parkinsona...

Ta kobieta ma 58 lat. Ludzie zaczynaja chorowac na MS kolo 30-stki. Ile lat juz choruje? Jakie wiec to bedzie stadium?
Jezdzi na basen rozluzniac miesnie... hm... Pytanie czy jeszcze moze stanac na nogach bez bolu.
13 marca 2018 23:29
Do sprzątania, czy pływania w nim? Idę szybko myju, myju, łeb mnie swędzi.