Podpisanie umowy na miejscu, u rodziny - czy jechać?

13 marca 2018 23:31 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Ta kobieta ma 58 lat. Ludzie zaczynaja chorowac na MS kolo 30-stki. Ile lat juz choruje? Jakie wiec to bedzie stadium?
Jezdzi na basen rozluzniac miesnie... hm... Pytanie czy jeszcze moze stanac na nogach bez bolu.

Hawanka,myślisz to samo co ja?:)Pewno tak,nawet zakładać się o to nie trzeba....
13 marca 2018 23:32 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Hawanka,myślisz to samo co ja?:)Pewno tak,nawet zakładać się o to nie trzeba....

Dokladnie to samo mysle.
13 marca 2018 23:33 / 3 osobom podoba się ten post
WERANDA

Do sprzątania, czy pływania w nim? Idę szybko myju, myju, łeb mnie swędzi.

Weranda ...Ty facetem jesteś ?
13 marca 2018 23:34 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie pisałabym się na to. Bardzo nieładnie to wygląda, a poza tym takie wynagrodzenie w Szwajcarii, to raczej jest dziwnie małe. U nas na forum była oferta do babci 58 lat w Szwajcarii, czy to ta sama oferta? Wczoraj chyba dziewczyny ją komentowały.

Matkobosko, tak sobie czytam po nocy i oczy przecieram ze zdumienia i niedowierzania.
Czy wszystkim ta robota się na oczy i mózg rzuca, że o 58 letniej kobiecie mówi się "babcia"?!?
 
No nic, idę czytać dalej :/.
13 marca 2018 23:34
doda1961

Nie pisałabym się na to. Bardzo nieładnie to wygląda, a poza tym takie wynagrodzenie w Szwajcarii, to raczej jest dziwnie małe. U nas na forum była oferta do babci 58 lat w Szwajcarii, czy to ta sama oferta? Wczoraj chyba dziewczyny ją komentowały.

Matkobosko, tak sobie czytam po nocy i oczy przecieram ze zdumienia i niedowierzania.
Czy wszystkim ta robota się na oczy i mózg rzuca, że o 58 letniej kobiecie mówi się "babcia"?!?
 
No nic, idę czytać dalej :/.
13 marca 2018 23:36 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Dokladnie to samo mysle.

Ja wolę się nie wypowiadać , boo ...znów mnie do doktorów będą odsyłać .
13 marca 2018 23:38 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Matkobosko, tak sobie czytam po nocy i oczy przecieram ze zdumienia i niedowierzania.
Czy wszystkim ta robota się na oczy i mózg rzuca, że o 58 letniej kobiecie mówi się "babcia"?!?
 
No nic, idę czytać dalej :/.

Ta robota to się rzuciła chyba rekruterkom, bo to jedna z nich nazwała 58 letnią kobietę babcią, z czego wczoraj się tutaj nabijałysmy z kolezankami. Oferta brzmiała mniej więcej tak: Potrzebna opiekunka do 58 letniej babci  itd......
Niech Ewa 59 powie, sama była zadziwiona  i nie tylko ona 
13 marca 2018 23:40 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja wolę się nie wypowiadać , boo ...znów mnie do doktorów będą odsyłać .

Musisz wziac ze mnie przyklad, tzn. nie przejmowac sie tym co ludzie powiedza i na randki chodzic. Amen.
13 marca 2018 23:41 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja wolę się nie wypowiadać , boo ...znów mnie do doktorów będą odsyłać .

Albo na Pudelka 
13 marca 2018 23:41 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Musisz wziac ze mnie przyklad, tzn. nie przejmowac sie tym co ludzie powiedza i na randki chodzic. Amen.

Będę chodziła . Na randki
13 marca 2018 23:45 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Ta robota to się rzuciła chyba rekruterkom, bo to jedna z nich nazwała 58 letnią kobietę babcią, z czego wczoraj się tutaj nabijałysmy z kolezankami. Oferta brzmiała mniej więcej tak: Potrzebna opiekunka do 58 letniej babci :-):-):-) itd......
Niech Ewa 59 powie, sama była zadziwiona :-) i nie tylko ona :-)

Nie kazda kobieta babcia jest, albo bedzie.
Bylam swiadkiem jak seniorka powiedziala, ze nie che, zeby sie do niej zwracac per Oma.
Ja tez bym nie chciala, bo z margaryna wiaza sie moje traumatyczne przejscia
13 marca 2018 23:47 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Będę chodziła . Na randki :-)

I to mi sie podoba
13 marca 2018 23:51 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Ta robota to się rzuciła chyba rekruterkom, bo to jedna z nich nazwała 58 letnią kobietę babcią, z czego wczoraj się tutaj nabijałysmy z kolezankami. Oferta brzmiała mniej więcej tak: Potrzebna opiekunka do 58 letniej babci :-):-):-) itd......
Niech Ewa 59 powie, sama była zadziwiona :-) i nie tylko ona :-)

Nie czytamy, nie piszemy w tematach, które nas nie interesują. O.

14 marca 2018 09:27

Uprasza się o zachowanie dystansu. Proszę nie podchodzić do wpisów w sposób emocjonalny.


Temat zamykam do jutra. Komentarze użytkowników, nie na temat w spamie! O.