Podpisanie umowy na miejscu, u rodziny - czy jechać?

13 marca 2018 22:49
Żaden wiek, ani doświadczenie nie daję Ci prawa mnie obrażać i po mnie jedzić. Agresja słowna jak i słownictwo powodują, że tracisz wiele przy bliższym poznaniu. Dziękuję za uwagę.
13 marca 2018 22:49 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Lepiej sobie o SM poczytaj.......transfer jest w 85% przypadków.Chcesz jechać do choroby, o której nie masz pojęcia?Masakra:(

Jak to czytam to sie zastanawiam do jakich pacjentow ta WERANDA w ogole jezdzi, bo widze, ze doswiadczenia nie ma.
13 marca 2018 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

przy mojej wypowiedzi zrobiłam taki znaczek;), a to znaczy żart. Zareagowałaś bardzo agresywnie i nieadekwatnie do sytuacji.

Adekwatnie:)Poczytaj jeszcze raz to wszystko co napisałaś, to sama się wkurzysz:)Plus jest taki ,że jeśli nie zmienisz zdania do jutra, to nie wpakujesz się w mocno szemraną sytuację.A chyba to jest najważniejsze?  Tak?Jechać do pracy z poczuciem bezpieczeństwa a nie w ciemno.
 
13 marca 2018 22:53
To nie żaden powód do takiego zachowania., obrażania i agresji.Tyle na temat.
13 marca 2018 22:55
tina 100%

Nie czytalam tego ogłoszenia, ale ja nie byłam zainteresowana "na cito" :-)

Jechalam na cito na prosbe agencji(awaryjnie) i bylo ok. Ale byc nie musi. Kazda oferta moze byc mina.
13 marca 2018 22:57 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Jak to czytam to sie zastanawiam do jakich pacjentow ta WERANDA w ogole jezdzi, bo widze, ze doswiadczenia nie ma.

Sporo osób wyjeżdża bez doświadczenia,ale nawet jeśli, to wypadałoby się zapoznać choćby pobieżnie z danym przypadkiem chorobowym.Zdziwienie Werandy dotyczące ewentualnego transferu świadczy o tym,że tego nie zrobiła.Ale też jeszcze tej oferty nie przyjęła imam nadzieję ,że w tym postanowieniu zostanie ,dla własnego bezpieczeństwa.Dla mnie w tej sprawie najbardziej podejrzana jest odmowa kontaktu ze zmienniczką-to pierwsze co by mnie do oferty zniechęciło.Bo skoro odmowa tzn. coś nie halo.Proste. I jeszcze agencja ,która umywa ręce od wszystkiego i śmie twierdzić ,że to "zaufana oferta"......Śmierdzi na kilometr:(
13 marca 2018 22:58
WERANDA

Dziękuję:). Oni tego nie mają.

To bylo odnosnie liftu?
 
13 marca 2018 23:00
Barbara niepowtarzalna

To nie uśmiech ...to skrzywiony mój ryj .

Basiu,jak możesz tak mówic o swoich słodkich usteczkach
13 marca 2018 23:01 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

To bylo odnosnie liftu?
 

Nie mają. Mają tylko łóżko z pilotem, pani jezdzi z szoferem raz na tydzień na basen, i raz na tydzien wozi się ja do kościoła  w wózku. A ja mam z kręgosłupem nie halo i to mocno. Synek twierdzi, że opiekunkę wprowadzi we wszystko tamtejsza opiekunka.
13 marca 2018 23:02 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Sporo osób wyjeżdża bez doświadczenia,ale nawet jeśli, to wypadałoby się zapoznać choćby pobieżnie z danym przypadkiem chorobowym.Zdziwienie Werandy dotyczące ewentualnego transferu świadczy o tym,że tego nie zrobiła.Ale też jeszcze tej oferty nie przyjęła imam nadzieję ,że w tym postanowieniu zostanie ,dla własnego bezpieczeństwa.Dla mnie w tej sprawie najbardziej podejrzana jest odmowa kontaktu ze zmienniczką-to pierwsze co by mnie do oferty zniechęciło.Bo skoro odmowa tzn. coś nie halo.Proste. I jeszcze agencja ,która umywa ręce od wszystkiego i śmie twierdzić ,że to "zaufana oferta"......Śmierdzi na kilometr:(

Agencja umywa rece, bo nie ona zatrudnia, to za to nie odpowiada.
13 marca 2018 23:04
WERANDA

Nie mają. Mają tylko łóżko z pilotem, pani jezdzi z szoferem raz na tydzień na basen, i raz na tydzien wozi się ja do kościoła  w wózku. A ja mam z kręgosłupem nie halo i to mocno. Synek twierdzi, że opiekunkę wprowadzi we wszystko tamtejsza opiekunka.

A pracowalas z kims na wozku?
13 marca 2018 23:04 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

Nie mają. Mają tylko łóżko z pilotem, pani jezdzi z szoferem raz na tydzień na basen, i raz na tydzien wozi się ja do kościoła  w wózku. A ja mam z kręgosłupem nie halo i to mocno. Synek twierdzi, że opiekunkę wprowadzi we wszystko tamtejsza opiekunka.

jezdzi z szoferem ,a ty masz dostac 1600?
13 marca 2018 23:06 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Dziewczyno, nie masz pojecia co to za choroba.  Dzwigania by nie bylo, gdyby byl lift.

Hawana, dzwigania, takiego "typowego" może nie byc, zależy w jakiej fazie jest choroba...(to bardzo szybko sie zmienia, wystarczy np.zmiana opiekunki i jest inaczej...) Fakt, lekko nie jest..., ale...chyba wole MS od zaawansowanego Parkinsona...
13 marca 2018 23:07 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Agencja umywa rece, bo nie ona zatrudnia, to za to nie odpowiada.

Ale oferta od niej wyszła,więc powinna jakieś zobowiązania mieć.
Co tam,czasami Hawanko dobrymi chęciami i radami, to wiesz..... Radzimy ,nie jedź ,a mój nos mi mówi co innego.Nie ma liftu....wożenie wózkiem,kto wie czy nie pod górę...chory kręgosłup potencjalnej opiekunki......SM nie wiadomo w jakim stanie ......Super oferta,naprawdę.
13 marca 2018 23:07 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

Basiu,jak możesz tak mówic o swoich słodkich usteczkach:-)

Nooo....nasączonych jadem żmiji ....Ty nie pierdac tutaj głupot , bo jak wpadnie jeden bardzo energiczny kolega to pojedzie mi po bandzie , że będę płakać ....Zresztą ...na razie mów ..mów  tak do mnie .... Kolega już ze dwa -trzy dni nie był u nas ....musi spotkał kogoś miłego ...na wieki .