Na wyjeździe 41

20 kwietnia 2018 17:20 / 2 osobom podoba się ten post
A ja mam pytanie-co byscie zrobily jak byscie wiedzialy,ze osoba ktora macie sie opiekowac ma w sobie jakies bakterie?
Pracuje u dziadkow juz 3 lata.Bylo do tej pory wszystko ok.Od 3 tygodni babka jest w szpitalu,miala opreacje.Corka dziadkow nigdy nie chce mnie zabrac do szpitala i dzis sie dowiedzialam,ze babka ma keim.Nie chce sie niczym zarazic.Ciekawe czy takie bakterie moga byc powodem do zjazdu do Polski?

20 kwietnia 2018 17:35 / 2 osobom podoba się ten post
ewelincia

A ja mam pytanie-co byscie zrobily jak byscie wiedzialy,ze osoba ktora macie sie opiekowac ma w sobie jakies bakterie?
Pracuje u dziadkow juz 3 lata.Bylo do tej pory wszystko ok.Od 3 tygodni babka jest w szpitalu,miala opreacje.Corka dziadkow nigdy nie chce mnie zabrac do szpitala i dzis sie dowiedzialam,ze babka ma keim.Nie chce sie niczym zarazic.Ciekawe czy takie bakterie moga byc powodem do zjazdu do Polski?

Stan babci uległ zmianie o czym nie wiedziałaś podpisując umowę. Może zawiadom firmę, napisz im maila, że obawiasz się o zdrowie?
20 kwietnia 2018 18:24 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

Stan babci uległ zmianie o czym nie wiedziałaś podpisując umowę. Może zawiadom firmę, napisz im maila, że obawiasz się o zdrowie?

Tak zrobie w poniedzialek.Narazie babka jest w szpitalu.Ciekawe czy nam wolno pracowac z zarazonymi ludzmi?
 
21 kwietnia 2018 08:17 / 4 osobom podoba się ten post
Wszyscy śpią? Dzień dobry
21 kwietnia 2018 08:37 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Wszyscy śpią? Dzień dobry:-)

Nie śpią ,nie śpią tylko przygotowują się duchowo na upały- zastanawiam się co mam dziś robić -chyba tylko obiad  a potem opalanko. Miłego dnia.
21 kwietnia 2018 09:31 / 3 osobom podoba się ten post
didusia

Nie śpią ,nie śpią tylko przygotowują się duchowo na upały- zastanawiam się co mam dziś robić -chyba tylko obiad  a potem opalanko. Miłego dnia.

Szukam chętnego co pojedzie mi po jajka
21 kwietnia 2018 11:17 / 4 osobom podoba się ten post
Ja nie śpię od 6. Przekopałem szafę i szuflady w poszukiwaniu czapki z daszkiem i spodenek. Dziadek ma pustki, musimy zrobić letnie zaopatrzenie. Zadzwoniłem do jego syna i w niedzielę ma podrzucić trochę e.
22 kwietnia 2018 11:46 / 2 osobom podoba się ten post
mikser

Ja nie śpię od 6. Przekopałem szafę i szuflady w poszukiwaniu czapki z daszkiem i spodenek. Dziadek ma pustki, musimy zrobić letnie zaopatrzenie. Zadzwoniłem do jego syna i w niedzielę ma podrzucić trochę e.

Wygląda na to, że jesteś tam pierwszy raz. Radzę byś sprawdził na strychu i w piwnicy.
Może letnie ubrania zostały gdzieś schowane. Spytaj poprzednika i syna, starsi ludzie muszą mieć nakrycie głowy przed słońcem.
Czas nakładać obiad. Dzisiaj odświętnie na białym obrusie.
22 kwietnia 2018 18:33 / 3 osobom podoba się ten post
ela.p

Wygląda na to, że jesteś tam pierwszy raz. Radzę byś sprawdził na strychu i w piwnicy.
Może letnie ubrania zostały gdzieś schowane. Spytaj poprzednika i syna, starsi ludzie muszą mieć nakrycie głowy przed słońcem.
Czas nakładać obiad. Dzisiaj odświętnie na białym obrusie.

A ja radzę nie wchodzic na strych i do piwnicy z własnej woli . Jeszcze skusi sie i posprząta 
22 kwietnia 2018 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A ja radzę nie wchodzic na strych i do piwnicy z własnej woli . Jeszcze skusi sie i posprząta :smiech2:

Chłopak chyba nie garnie się do dodatkowej pracy. Dzisiejszy dzień mnie zaskoczył. Zostałam zaproszona z dziadziem na ciasto i kawę do sąsiadki. Wcześniej mnie nie prosiła, było miło. Pokazała mi ogródek, oprowadziła po domu. Zostaliśmy u niej do kolacji. Dziadzio umyty, przebrany, można iść spać. 
23 kwietnia 2018 16:41 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Wygląda na to, że jesteś tam pierwszy raz. Radzę byś sprawdził na strychu i w piwnicy.
Może letnie ubrania zostały gdzieś schowane. Spytaj poprzednika i syna, starsi ludzie muszą mieć nakrycie głowy przed słońcem.
Czas nakładać obiad. Dzisiaj odświętnie na białym obrusie.

Spytam, kurczę. E dostałem na zakupy, mam kupić czapkę z daszkiem i 2 per spodenek.
23 kwietnia 2018 16:43 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A ja radzę nie wchodzic na strych i do piwnicy z własnej woli . Jeszcze skusi sie i posprząta :smiech2:

Szczerze nie byłem.
23 kwietnia 2018 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Szczerze nie byłem. :terefere:

Czytasz forum widzę . 
24 kwietnia 2018 06:36 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie nie da się nie wchodzić do piwnicy i na strych... Na poddaszu jest mój pokój, a kuchnia tak malutka, że dużo rzeczy trzym sie w piwnicy i po kilka razy dziennie biegam. Nie narzekam, jako malutkie ćwiczenie może być
24 kwietnia 2018 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

U mnie nie da się nie wchodzić do piwnicy i na strych... Na poddaszu jest mój pokój, a kuchnia tak malutka, że dużo rzeczy trzym sie w piwnicy i po kilka razy dziennie biegam. Nie narzekam, jako malutkie ćwiczenie może być:-)

U dziadzia w piwnicy jest pralka, lubię tam chodzić. Jest chłodno, nie słychać buczenia telewizora.
Segreguję ubrania, piorę, suszę, składam i w koszu niosę na górę. Tam trzymamy zapasy, narzędzia, stare skrzynki, rower.
Czas na śniadanie, dzisiaj zrobię sadzone na chleb z masłem i pokroję ogórka.