Na wyjeździe 41

24 kwietnia 2018 12:10 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Czytasz forum widzę . 

Czytam, trochę piszę. Zależy co mnie interesuje. Jutro jedziemy z dziadkiem na męskie zakupy. Pytałem go o strych i piwnicę.  Powiedział, że wszystko ma w szafie. W piwnicy wilgoć a strychu nie używają.
24 kwietnia 2018 14:58 / 2 osobom podoba się ten post
mikser

Czytam, trochę piszę. :-) Zależy co mnie interesuje. Jutro jedziemy z dziadkiem na męskie zakupy. Pytałem go o strych i piwnicę. :ucieka: Powiedział, że wszystko ma w szafie. W piwnicy wilgoć a strychu nie używają.

Jesli ma demencję to nie wie co w piwnicy a co na strychu może byc odwrotnie. Na strychu wilgoć a piwnicy nie używają, bo tam babka zamurowana
24 kwietnia 2018 15:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jesli ma demencję to nie wie co w piwnicy a co na strychu może byc odwrotnie. Na strychu wilgoć a piwnicy nie używają, bo tam babka zamurowana :-) :-)

heheheh :) Na strychu wilgoć bo z oszędności dziury po granacie nie załatali .
24 kwietnia 2018 15:02 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

heheheh :) Na strychu wilgoć bo z oszędności dziury po granacie nie załatali .

Czekają, że to se vrati
24 kwietnia 2018 15:04
Mleczko

Czekają, że to se vrati :-(

No mozliwe niestety...
 
24 kwietnia 2018 15:06
tina 100%

No mozliwe niestety...
 

 
Nebojím se
25 kwietnia 2018 09:44
Czytam wiadomości w internecie i atakują mnie reklamy. Wyskakuje kwadratowy dziad i nie mogę przewinąć strony.
Wiecie jak to omijać?

26 kwietnia 2018 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
Czas na poranne ogarnięcie dziadzia, śniadanie. Później jedziemy do sklepu.
Wczoraj grałam z dziadziem w warcaby. Dzisiaj może zagramy w domino.
To miejsce nie jest ciężkie, ale monotonia bywa męcząca.
26 kwietnia 2018 17:55 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Jesli ma demencję to nie wie co w piwnicy a co na strychu może byc odwrotnie. Na strychu wilgoć a piwnicy nie używają, bo tam babka zamurowana :-) :-)

Teraz nawet za 100 e tam nie wejdę.  Co z tego, kupiłem dziadkowi letnie pantalony z czapką a pogoda do kitu..
26 kwietnia 2018 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Teraz nawet za 100 e tam nie wejdę. :glupi1: Co z tego, kupiłem dziadkowi letnie pantalony z czapką a pogoda do kitu..

W nocy kołdra pod szyje i drzwi na klucz, chyba , że w duchy nie wierzysz . Pogoda sie poprawia. Jeszcze czapka sie przyda .
29 kwietnia 2018 10:11 / 1 osobie podoba się ten post
Wracam do pracy, dziadzio już szura kapciami w łazience.
Mam tu dobrze bo mam pokój obok łazienki, słyszę jak wstał.
29 kwietnia 2018 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

W nocy kołdra pod szyje i drzwi na klucz, chyba , że w duchy nie wierzysz . Pogoda sie poprawia. Jeszcze czapka sie przyda .

Mieszkanie w grobowcu przeraża. Tak całkiem serio jest cieplej, wczoraj miałem wolne. Spakowałem plecak i wio na cały dzień w rowerowej trasie.
29 kwietnia 2018 13:55
My już po obiedzie, po sjeście idziemy z dziadziem na spacer.
Później dziadzio idzie do sąsiadki, a ja będę miała czas dla siebie, zadzwonię do męża i będę się nudzić.
29 kwietnia 2018 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
Miła kawa w lodziarni, spacer po ryneczku ze stoiskami z lokalną kuchnia, ale szału nie byylo
29 kwietnia 2018 19:16
Marhall

A ja mają nie mogę sie dogadać nie pozwala mi nic robić w kuchni myje gary jakimiś scierki bez płynu. Dzisiaj powiedziałam ze potrzebuje mleka to podwiedziła ze ona nie potrzebuje w czwartek córka zabrała mnie do sklepu i pokazywała żeby kupować tańsze produkty a sama wybierała z lepszej półki

Chciałam zapytać, czy ty przypadkiem w Siegen jesteś? Tam, gdzie sa koniki? Byłam u tej Pani..