Na wyjeździe 41

10 grudnia 2019 16:58 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak facet za ciężki portfel ma to mu gacie opadają .Im niżej schodzą tym bardziej wypasiony :smiech3:

Kto   facet czy portfel? 
10 grudnia 2019 17:01 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Mi też proponowali, nawet ostatnio, fajną ofertę. Ale póki co, jestem u siebie, tzn w MC24. Nie wiem, czy Werska i Dusią dostały profil podopiecznego po niemiecku? Bo wiem, że wysyłają.
 
A tak dzień mija spokojnie. W Netto kupiłem dziś te Edel Tropfen za 2,49.
Tylko magazynuję słodycze, Będzie jak z tymi osobami  na zleceniu w Święta się podzielić :mniam: Już taki jestem... sam nie zjem, a drugiemu oddam:zawstydzony::mniam::smiech3:

Nie było dziś promocji na Toffifee
10 grudnia 2019 17:03 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Wykupiłam sobie prywatna polisę w Proama 412 zł na cały rok. Do tej pory zawsze miałam z firmy. Jestem bardzo zadowolona z tych polis i wyszło mi taniej niż czasami firmy proponują wykupienie polisy :-)

A czemu tak tanio ??? A co jest w tym pakiecie ?
10 grudnia 2019 17:04 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie pytałam Mikołaja tylko brałam .To niegrzecznie pytać .A nóż widelec z Flohmarku:strach na wroble:

Tam niegrzecznie.Nie pytałaś, bo Cię "omamnił "  zwrokiem i wąsem 
10 grudnia 2019 17:04 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

 5 przewodników zaraz:-)

O 2 wspomniałam zaledwie. Skąd Ty tych 5 wzięłaś rozmnozyli się czy jak bo o podwójne widzenie Cię nie posadzam. To i tak by nie pasowało. 
10 grudnia 2019 17:04 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak facet za ciężki portfel ma to mu gacie opadają .Im niżej schodzą tym bardziej wypasiony :smiech3:

Acha...a po drodze nie ma się na czym zatrzymać 
10 grudnia 2019 17:09 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A czemu tak tanio ??? A co jest w tym pakiecie ?

Nie mam przy sobie całego zakresu ubezpieczenia ale koszty leczenia np. To 500000 euro. Ta dziewczyna też była zdziwiona, że tak dużo oferują za takie małe pieniądze.
Podopieczna moja dzisiaj przeszła sama siebie 
Ciekawe jest to, że wyej polisie jest zaznaczone że za granicą wykonuje pracę fizyczna czyli jest to taka prywatna polisa pracownicza a nie typowa turystyczna 
10 grudnia 2019 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Byłam z panią na wózku ponad rok, ale nie było z nią dużo pracy. I miałam sporo luzu, przerwy  mogłam dostosowywać do potrzeb, dzień wolny. Tutaj z rozmowy z panią, która tam była wynika, że jest jeszcze mniej pracy, a na weekendy ktoś przyjeżdża i podobno tylko obiadokolację w piątek robię i do poniedziałku nie gotuję. I mogę przez większość sobót i niedziel robić, co chcę. A że lubię zwiedzać, jast rower....
O składki u nich zapytałam. Nie mają też dodatkowego ubezpieczenia, jak ta firma, gdzie byłam. Muszę się nad tym zastanowić.
Ubezpieczacie się dodatkowo? Jeśli tak, to gdzie?

Czy chodzi Ci o dodatkowe ubezpieczenie w kraju czy na wyjazd ?Jak pracowałam w szpitalu byliśmy ubezpieczeni grupowo w PZU jak zaczęłam jeździć kontynuuje to indywidualnie i poszerzylam pakiet, ale to obowiązuje w kraju .Jak wyjeżdżam z firmy mam Kartę EKUZ .Dwa razy nie dostałam jej na czas dosłali mi ja na adres w Niemczech to wtedy wykupiłam sobie w Warcie i miałam je przy sobie .
10 grudnia 2019 17:16 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

O 2 wspomniałam zaledwie. Skąd Ty tych 5 wzięłaś rozmnozyli się czy jak bo o podwójne widzenie Cię nie posadzam. To i tak by nie pasowało. :-)

5 to juz geometria nieeuklidesowa i widzenie lunetowe...O Jesoooo....
10 grudnia 2019 17:19 / 6 osobom podoba się ten post
Poczytałam Was i cala się rechocze dobrze że czkawki nie dostałam  jak jadłam ciacho przez niektore  wpisy  Mówiłam Wam że tu nie widziałam żadnej opiekunki Polki za to spotkałam przypadkiem całkiem przypadkiem opiekuna z Polski  
I głupio mi bo poprzednim razem nie pozwoliłam żeby płacił za moją kawę więc to było spotkanie typowo biznesowe a teraz nie pozwolił żebym zapłaciła tylko sam zapłacił w dodatku jeszcze za ciacho i o matusiu to już nie spotkanie biznesowe  
A może  Hugo  tak podzialal
10 grudnia 2019 17:19 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

5 to juz geometria nieeuklidesowa i widzenie lunetowe...O Jesoooo....

Mam się martwić o Konwalie?
Myślisz, że na wzrok jej się coś rzuciło? 
10 grudnia 2019 17:20 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

5 to juz geometria nieeuklidesowa i widzenie lunetowe...O Jesoooo....

Oo widzenie lunetowe powiadasz dobre dobre zasstosuje czasm
10 grudnia 2019 17:21 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Mam się martwić o Konwalie?
Myślisz, że :smiech3:na wzrok jej się coś rzuciło? 

Z tego co pisała to sama się rzuciła na łóżko ...spać na przerwie
10 grudnia 2019 17:21 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Mam się martwić o Konwalie?
Myślisz, że :smiech3:na wzrok jej się coś rzuciło? 

Widzi dobrze, ale serducho mniętkie- okropnie .
10 grudnia 2019 17:24 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Widzi dobrze, ale serducho mniętkie- okropnie .

Dobra dziewczyna znaczy sie