Na wyjeździe 41

10 grudnia 2019 16:41 / 6 osobom podoba się ten post
Werska

O widzisz- nie sprawdziłam. Wyglądało jak szampan, bąbelki miało:-) Smakowało też dobrze. Nawet do lazanii:-)

Zamiast do lazanii przeczytałam do lizania z automatu . Boże....
10 grudnia 2019 16:44 / 5 osobom podoba się ten post
Mi też proponowali, nawet ostatnio, fajną ofertę. Ale póki co, jestem u siebie, tzn w MC24. Nie wiem, czy Werska i Dusią dostały profil podopiecznego po niemiecku? Bo wiem, że wysyłają.
 
A tak dzień mija spokojnie. W Netto kupiłem dziś te Edel Tropfen za 2,49.
Tylko magazynuję słodycze, Będzie jak z tymi osobami  na zleceniu w Święta się podzielić  Już taki jestem... sam nie zjem, a drugiemu oddam
10 grudnia 2019 16:45 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No 5 zaraz Ty nienasycona :-)tak wiedzy lakniesz?:-)

Co piąty raz? 
10 grudnia 2019 16:46 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Jesteś zadowolona? Jaki kontakt z nimi na zleceniu?

Byłam na 4 zleceniach. 2 pierwsze super chociaż krótkie bo to zastępstwa były po 1 miesiącu. Potem pojechałam do małżeństwa i źle trafiłam. Szybko zareagowali i przewieźli mnie na inne miejsce, z którego teraz wracam. Było ok. W razie czego interweniowali . Nie było zle. Zobaczymy jak będzie w przyszłości. Szukają mi coś nowego po Nowym Roku. Stawki mają ok. 
10 grudnia 2019 16:47 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardziej swojsko byś wypadła- może to sprawa do przemyślenia :lol2:

Swojsko powiadasz jak chlebek że smalcem i kiszonym ogóreczkiem ?Zależy jakie podniebienie pcia odmienna by miała 
10 grudnia 2019 16:48 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Wykupiłam sobie prywatna polisę w Proama 412 zł na cały rok. Do tej pory zawsze miałam z firmy. Jestem bardzo zadowolona z tych polis i wyszło mi taniej niż czasami firmy proponują wykupienie polisy :-)

Można prosić o jakiś namiar do Twojego agenta. Dziękuję. 
10 grudnia 2019 16:48 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Co piąty raz? 

 5 przewodników zaraz
10 grudnia 2019 16:51 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No ja czekałam od 5 rano na Ciebie i aż wrosłam w stolek:hihi:


 


Dyskusja na wyjeździe. https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3223/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie-41/page/76

W ten nowiuśki, składany od Mikołaja Eleganta??? 
10 grudnia 2019 16:51 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Baw się dobrze i nie zapomnij wyjąć łyzeczki ze szklanki :lol2:

Niech nie oblizuje łyżeczki źle się to może pokojarzyć 
10 grudnia 2019 16:52 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

W ten nowiuśki, składany od Mikołaja Eleganta??? :nerwowa:

Od Mikołaja stoliczek dostałam 
10 grudnia 2019 16:53 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Swojsko powiadasz jak chlebek że smalcem i kiszonym ogóreczkiem ?Zależy jakie podniebienie pcia odmienna by miała :-)

Jakiego by nie miała, niech sobie samodzielnie sprezentuje, bo chlebek ze smalczykiem i ogóreczkiem byłby mój, mój, mój....
10 grudnia 2019 16:54 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Od Mikołaja stoliczek dostałam :-)

No własnie.I już kaputt? Z Ikei był może? 
10 grudnia 2019 16:55 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Przypomniała mi się piosenka, którą śpiewała Kalina Jędrusik-" Z kim ci będzie tak żle jak ze mną " :-)
Pewnie , że szczęściarz- nikt tak nie ulży portfelowi jak kobieta :-)

Jak facet za ciężki portfel ma to mu gacie opadają .Im niżej schodzą tym bardziej wypasiony 
10 grudnia 2019 16:56 / 3 osobom podoba się ten post
Ja wykupuje w lokalnym malym punkcie ubezpieczeniowym. Pracuje tam moja sąsiadka. Fajna dziewczyna i ona mi to wyszukala. Zakres ubezpieczenia jest imponujący za tak małe pieniądze. Wieczorem podam Ci numer tell bezpośrednio do ubezpieczyciela bo polisę mam w portfelu tak jak kierowca OC . Można wykupić przez internet ale różnicy cenowej nie ma. Poczytac na internecie zawsze warto zanim się zdecydujesz czy Ci odpowiada 
10 grudnia 2019 16:57 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

No własnie.I już kaputt? Z Ikei był może? :-)

Nie pytałam Mikołaja tylko brałam .To niegrzecznie pytać .A nóż widelec z Flohmarku