Na wyjeździe 41

10 grudnia 2019 14:17 / 4 osobom podoba się ten post
Oszczerstwa to są ,plotki i pomówienia 
Mnie się przypomniała piosenka, Świat się na tym nie kończy "chyba Sława Przybylska to śpiewała 
Tine chciałam zacytować 
10 grudnia 2019 14:20 / 3 osobom podoba się ten post
Przespać się muszę godzinke 
Potem reszta atrakcji dnia dzisiejszego 
10 grudnia 2019 14:37 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Przespać się muszę godzinke :-)
Potem reszta atrakcji dnia dzisiejszego :-)

Śpij i snij 
10 grudnia 2019 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja zamartwiam się co dzień szczególnie jak internet mi nie łapie w moim pokoju :aniolki:
Witaj kochana :-)

Ja ci mówię, usiądź na schodach albo i materac se tam weź 
Tam był dobry zasięg 
10 grudnia 2019 15:04 / 5 osobom podoba się ten post
Engel

Ja ci mówię, usiądź na schodach albo i materac se tam weź :smiech2:
Tam był dobry zasięg :oklaski3:

Ja kiedyś najlepszy zasięg miałam w łazience  rozmowy z kąpieli prowadziłam, nic mi do wody nie wpadło 
10 grudnia 2019 15:12 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Jak będzie mieszala ta kawę  to niech nie dzwoni łyżeczka o szklankę :-)

Nie inaczej . Dziadek czy babka wstanie i po pauzie 
10 grudnia 2019 15:13 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja kiedyś najlepszy zasięg miałam w łazience :kapiel: rozmowy z kąpieli prowadziłam, nic mi do wody nie wpadło :-)

I po co się tak męczyć? Nie lepiej zrobić tego hot spota ze smartfona i się cieszyć zasięgiem nieprzerwanym? 
10 grudnia 2019 16:05 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

I po co się tak męczyć? Nie lepiej zrobić tego hot spota ze smartfona i się cieszyć zasięgiem nieprzerwanym? 

Dobrego to ja wtedy nie doszłam
 
10 grudnia 2019 16:07 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Super, że masz mało pracy. Mnie  ta firmę kiedyś koleżanka poleciła. Stawki wyższe ale z tego co mi proponowali przypadki ciężkie i wstawanie nocne. O składach nic nie wiem ale zawsze wyższe stawki firma musi sobie na czymś odbić. Ostatnio to co zlecenie to z innej firmy mam. 4 firmy i każda mogę polecić. Zadowolona jestem i oni też :-)

Byłam z panią na wózku ponad rok, ale nie było z nią dużo pracy. I miałam sporo luzu, przerwy  mogłam dostosowywać do potrzeb, dzień wolny. Tutaj z rozmowy z panią, która tam była wynika, że jest jeszcze mniej pracy, a na weekendy ktoś przyjeżdża i podobno tylko obiadokolację w piątek robię i do poniedziałku nie gotuję. I mogę przez większość sobót i niedziel robić, co chcę. A że lubię zwiedzać, jast rower....
O składki u nich zapytałam. Nie mają też dodatkowego ubezpieczenia, jak ta firma, gdzie byłam. Muszę się nad tym zastanowić.
Ubezpieczacie się dodatkowo? Jeśli tak, to gdzie?
10 grudnia 2019 16:08 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ta sama firma i ja. Jestem z nimi od września. :-)

Jesteś zadowolona? Jaki kontakt z nimi na zleceniu?
10 grudnia 2019 16:10 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Acha , szampan akurat :-) Kava to napój z Fidżi m.in. Daje srubę- moze imitować szampan :lol2:

O widzisz- nie sprawdziłam. Wyglądało jak szampan, bąbelki miało Smakowało też dobrze. Nawet do lazanii
10 grudnia 2019 16:31 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Byłam z panią na wózku ponad rok, ale nie było z nią dużo pracy. I miałam sporo luzu, przerwy  mogłam dostosowywać do potrzeb, dzień wolny. Tutaj z rozmowy z panią, która tam była wynika, że jest jeszcze mniej pracy, a na weekendy ktoś przyjeżdża i podobno tylko obiadokolację w piątek robię i do poniedziałku nie gotuję. I mogę przez większość sobót i niedziel robić, co chcę. A że lubię zwiedzać, jast rower....
O składki u nich zapytałam. Nie mają też dodatkowego ubezpieczenia, jak ta firma, gdzie byłam. Muszę się nad tym zastanowić.
Ubezpieczacie się dodatkowo? Jeśli tak, to gdzie?

Wykupiłam sobie prywatna polisę w Proama 412 zł na cały rok. Do tej pory zawsze miałam z firmy. Jestem bardzo zadowolona z tych polis i wyszło mi taniej niż czasami firmy proponują wykupienie polisy 
10 grudnia 2019 16:33 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja kiedyś najlepszy zasięg miałam w łazience :kapiel: rozmowy z kąpieli prowadziłam, nic mi do wody nie wpadło :-)

Hi fajny musiał być odgłos 
Jak zza światów  
10 grudnia 2019 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
Engel

Hi fajny musiał być odgłos :kapiel:
Jak zza światów :telefon1: :oklaski:

Bul, Bul, Bul 
10 grudnia 2019 16:39 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Przewodnika powinnyscie sobie załatwić a najlepiej dwóch. Lepsze to ni GPS :-)

No 5 zaraz Ty nienasycona tak wiedzy lakniesz?