Jak minął dzień 3

28 maja 2019 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

O, rowerowy pomnik by mi się podobał! Chłopaki do szkoły zima czy lato jeżdżą. Ja też zimą jeździłam, jak byłam w "ciągu". Teraz, jak wracam a jest śnieg to nie wsiadam. Ale plany na wakacje rowerowe są, dlatego fajnie, że już o kondycję mogę zadbać. I tak na mnie ze znudzonymi minami synowie czekają po drodze, bo jeżdżę powoli. Ale najważniejsze, że chcą razem ze mną się wybrać. Teraz też mamy w planach- 5-7 dni szlakiem Green Velo gdzieś koło nas.

A ja nie znam G.Velo
28 maja 2019 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja nie znam G.Velo:-(

http://greenvelo.pl/
Ich strony nie lubię. Ale przed wyjazdem znalazłam mapę naszego "kawałka', to wzięlam tutaj i zobaczę.
28 maja 2019 21:07 / 4 osobom podoba się ten post
Mija dzień, wyjątkowy dla mnie, geszenków full,, teraz kto ma ochotę niech się raczy . Na zdróweczko jak braknie to dowiozępo kodzie Was znajdę
28 maja 2019 21:25 / 3 osobom podoba się ten post
Ok., to ja czerwone wino wybieram- zdrówko!
28 maja 2019 21:28 / 3 osobom podoba się ten post
Ja szampana lekko schłodzonego i do tego cząstki truskawek. Pycha. 
28 maja 2019 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
A ja myślałam, myślałam i wymyśliłam, że jak impreza u Luke, to ja dzisiaj namieszam-wszystkiego spróbuję 
28 maja 2019 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
Ja to co Dusia i truskawkami 
28 maja 2019 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A ja myślałam, myślałam i wymyśliłam, że jak impreza u Luke, to ja dzisiaj namieszam-wszystkiego spróbuję :-)

I kto Ci będzie potem  głowę trzymał nad kibelkiem jak namieszasz ? no ja 
28 maja 2019 22:30 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I kto Ci będzie potem  głowę trzymał nad kibelkiem jak namieszasz ? no ja :hihi:

A od czego są koleżanki?
Do ratowania w razie konieczności, a taka może zaistnieć 
A Ty co,naoglądają i naczytają się tych harlekinó
Sw,gdzie szampan to tylko z truskawkami ,a ja tam zwyczajna jestem,profanować szampana nie będę-dzisiaj wszystko w czystej postaci 
Jak szaleć to na całego. 

 
28 maja 2019 22:32 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

O, rowerowy pomnik by mi się podobał! Chłopaki do szkoły zima czy lato jeżdżą. Ja też zimą jeździłam, jak byłam w "ciągu". Teraz, jak wracam a jest śnieg to nie wsiadam. Ale plany na wakacje rowerowe są, dlatego fajnie, że już o kondycję mogę zadbać. I tak na mnie ze znudzonymi minami synowie czekają po drodze, bo jeżdżę powoli. Ale najważniejsze, że chcą razem ze mną się wybrać. Teraz też mamy w planach- 5-7 dni szlakiem Green Velo gdzieś koło nas.

Werska i Dorotee mówicie i macie ten pomnik bardzo proszem 
28 maja 2019 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A od czego są koleżanki?
Do ratowania w razie konieczności, a taka może zaistnieć :-)
A Ty co,naoglądają i naczytają się tych harlekinó
Sw,gdzie szampan to tylko z truskawkami ,a ja tam zwyczajna jestem,profanować szampana nie będę-dzisiaj wszystko w czystej postaci :-)
Jak szaleć to na całego. 
:szampan::wino1::cola:
 

Nie czytam Harlekinów 
28 maja 2019 22:37 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Werska i Dorotee mówicie i macie ten pomnik :-)bardzo proszem :hihi:

O widzisz, rower już masz,jak będzie taka potrzeba,to przerzucisz mnie przez ramę i do domu odholujesz 
Tylko coś tej ramy nie widać?
Ale siodełko nawet niemałe, to jak się przytulimy, to się we dwie zmieścimy
28 maja 2019 22:39 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie czytam Harlekinów :-)

A ja na jednej ze szteli czytałam, bo swoje wszystko przeczytałam, a te poprzedniczka zostawiła 
 
28 maja 2019 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Mija dzień, wyjątkowy dla mnie, geszenków full:bravo:,, teraz kto ma ochotę niech się raczy :piecze ciasteczka::piwosze::szampan::wino1::wino2:. Na zdróweczko:-) jak braknie to dowiozę:oklaski2:po kodzie Was znajdę:smiech3::-)

No to coś mocniejszego dla faceta
28 maja 2019 22:50 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to coś mocniejszego dla faceta:-)

dzięki