Jak minął dzień 3

30 października 2018 20:23
Lub w drugą stronę jeśli to nas zaatakuje wtedy rodzina raczej nie pomoze.Roznie można "trafić" więc warto mieć plan B
30 października 2018 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Walka z wiatrakami na szczęście już prawie za mną! teraz muza pod prysznicem, ciepłe łóżeczko i herbatka czekaja
30 października 2018 21:34
Nie wiem czy w dobrym wątku ale chcę Was zapytać czy do Nas należy ściąganie napletka u podopiecznego i mycie tej okolicy , podopieczny ma cewnik i dziś usłyszałam , że mam naciągać penisa i go dokładnie myć, nie wiem czy to do mnie należy czy do pflege, chociaż tu takowa nie przychodzi
30 października 2018 21:37
florado

Nie wiem czy w dobrym wątku ale chcę Was zapytać czy do Nas należy ściąganie napletka u podopiecznego i mycie tej okolicy , podopieczny ma cewnik i dziś usłyszałam , że mam naciągać penisa i go dokładnie myć, nie wiem czy to do mnie należy czy do pflege, chociaż tu takowa nie przychodzi

Poproś o wizyty Pflege(że musi i już!) skoro ma cewnik.Znajdz nr.i dzwoń po ich pomoc, a oni wystawia rachunek po prostu,potem już będą wzywac skoro cewnik!
30 października 2018 21:40
Elka40

Poproś o wizyty Pflege(że musi i już!) skoro ma cewnik.Znajdz nr.i dzwoń po ich pomoc, a oni wystawia rachunek po prostu,potem już będą wzywac skoro cewnik!

Proszę tylko o odpowiedź czy my opiekuni mamy to robić
30 października 2018 21:41 / 1 osobie podoba się ten post
Nie, my tylko myjemy ogolnie
30 października 2018 21:42
Jeszcze cię niedaj ktoś o molestowanie oskarży??!!! widzę że nie tylko ja mam przeboje...
30 października 2018 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
Ja miałam za lekarza psychiatrę, pielęgniarkę, kucharkę, fryzjerkę i sprzątaczkę robić?!!?!!! Nie doczekanie!
30 października 2018 21:46
Elka40

Jeszcze cię niedaj ktoś o molestowanie oskarży??!!! widzę że nie tylko ja mam przeboje...

No dziś była PANI urolog wymienić cewnik i naciągnęła penisa pokazała , że zabrudzony i mamy go myć raz dziennie następnie ponownienaciągnąć skórę
30 października 2018 21:51 / 2 osobom podoba się ten post
Nie mam wiedzy na ten temat, ale jak jest cewnik, to mi się wydaje że obsługa "całości" powinna już do bardziej fachowej służby należeć. Czyli jak pisze Ela rodzina musi załatwić dodatkową pomoc. Pewnie znajdą się wśród opiekunek osoby, które powiedzą "a ja to robiłam". Ale jestem zdania, że nie należy wybiegać przed szereg i robić rzeczy, które do nas nie należą. Jak już się dowiesz, jak to z tym jest możesz tu napisać?
Do firmy bym chyba zadzwoniła i zapytała, czy to do moich obowiązków należy. Choć nie wydaje mi się.
30 października 2018 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
florado

No dziś była PANI urolog wymienić cewnik i naciągnęła penisa pokazała , że zabrudzony i mamy go myć raz dziennie następnie ponownienaciągnąć skórę:oklaski:

Lekarze mogą "trzymać" z rodzina,bo Pflege też kosztuje ...ale z cewnikiem to też już grupa inwalidzka więc ich stać na to!
30 października 2018 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Nie mam wiedzy na ten temat, ale jak jest cewnik, to mi się wydaje że obsługa "całości" powinna już do bardziej fachowej służby należeć. Czyli jak pisze Ela rodzina musi załatwić dodatkową pomoc. Pewnie znajdą się wśród opiekunek osoby, które powiedzą "a ja to robiłam". Ale jestem zdania, że nie należy wybiegać przed szereg i robić rzeczy, które do nas nie należą. Jak już się dowiesz, jak to z tym jest możesz tu napisać?
Do firmy bym chyba zadzwoniła i zapytała, czy to do moich obowiązków należy. Choć nie wydaje mi się.

Tak też zrobiłam wysłałam maila z tym zapytaniem
30 października 2018 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Tak trzymać Grupobo w nas sila
30 października 2018 22:07
florado

Tak też zrobiłam wysłałam maila z tym zapytaniem

Nie ulegaj czyjejś presji 
31 października 2018 06:47
Werska

Nie mam wiedzy na ten temat, ale jak jest cewnik, to mi się wydaje że obsługa "całości" powinna już do bardziej fachowej służby należeć. Czyli jak pisze Ela rodzina musi załatwić dodatkową pomoc. Pewnie znajdą się wśród opiekunek osoby, które powiedzą "a ja to robiłam". Ale jestem zdania, że nie należy wybiegać przed szereg i robić rzeczy, które do nas nie należą. Jak już się dowiesz, jak to z tym jest możesz tu napisać?
Do firmy bym chyba zadzwoniła i zapytała, czy to do moich obowiązków należy. Choć nie wydaje mi się.

Myślę podobnie przecież przy zmianie cewnika odrazy idzie higiena czyli mycie całości . Więc dlaczego masz to robić ..