Jak minął dzień 3

01 sierpnia 2018 19:34
Kapie nadal, burza się zbliza
01 sierpnia 2018 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
Goraco jak w kotle ze smola, dobranoc opiekunkowo ide sie myc i w bety. Wybieramy z corka nad ktore jezioro wyjechac,zobaczymy co wyjdzie i gdzie sa jeszcze miejsca.
01 sierpnia 2018 22:41 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie też marnie, tj. potwornie gorąco. Na szczęście spędziłam prawie cały dzień na Marywilu, gdzie klimatyzacja pozwoliła zapomnieć o tym, co się dzieje na zewnątrz.

Mimo krótkiego pobytu w domu zostalam obdarawana skarbem w postaci kochanej Lucynki (wnuczki), która pobędzie ze mną do soboty. A co tam, już wszystkie sprawy pozałatwiałam, więc od jutro mam się bawić z wnuczką. Szkoda, że swój strój kąpielowy zostawiłam w DE, to poszłabym z nią na basen.
02 sierpnia 2018 07:09 / 5 osobom podoba się ten post
Ja wczoraj miałam przyjemną niespodziankę. Lekarka neurolog okazała się Polką i sama zaczęła ze mną gadać po polsku. Opiekunka niemiecka, która załatwia sprawy medyczne była trochę niezadowolona, ale pani doktor zapytała tylko która z nas jest z PDP 24 godziny. Chociaż raz zrozumiałam wszystko perfekt
03 sierpnia 2018 21:19
Juz mam dosyc tych temperatur. Te upały w De u mojej pdp sa dla mnie jak deszczowe dni czy mrozy.nigfzie nue wyjde na spacer.ani z babcia tez na spacer net.moze ewentualnie po kolacji.ani na cmentarz z babcia podlac kwiatki net.nic tylko nudy i nudy.a tu czlowiek za pare dni wyjezdza to mi tak dłuży.heh.chyba na poskarżyjkach powinnam napisac ten post bo marudze
03 sierpnia 2018 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gorąco jak w piecu. Tez mam dosc. Babka nawet nie da zrobic uchyłu w oknach zeby przewietrzyc troszkę. Chyba mnie cos strzeli dziś
07 sierpnia 2018 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
Poszlam dzis na ostatnie zakupy przed wyjazdem.i w C&A jest 50% ( a było 30%) na przecenione rzeczy.za 1.5€ mam ładna bluzeczke na kritki rekaw i za 3.5€ rózowa vez rekawow.przewiewna. aż żal bylo nie kupic
07 sierpnia 2018 19:56
pulpecja86

Gorąco jak w piecu. Tez mam dosc. Babka nawet nie da zrobic uchyłu w oknach zeby przewietrzyc troszkę. Chyba mnie cos strzeli dziś

Mam to samo .Dziadki są na parterze i jest jak w bunkrze. Okna muss "zu" i ukrop jak cholera. Ja jestem na piętrze ale też nie na jak zrobić przeciągu bo połowa okien "kaput". 
07 sierpnia 2018 20:08 / 2 osobom podoba się ten post
Pracowicie , zakupy w Rewe, obiad, 2h na rowerku w lesie , basen Kneippa po drodze, kawa its , potem ploteczki z sąsiadka pdp, ogród, pdp w piżamce w łóżku, ja na moim pietrze
07 sierpnia 2018 21:25 / 3 osobom podoba się ten post
Mnie udzień minął upalnie i leniwie. Nie mogłm odespać nocy. Rano spałam 3 godziny i musiałam wstać, bo miałam termin na mammografię. Przy okazji pozwiedzałam Aldi
Po południu próbowałam jeszcze sobie pospać, ale miernie mi to wychodziło. Może z godzinkę zdrzemnęłam się, a szkoda bo miałam wystarczająco dużo czasu na odpoczynek. Cóż, może jutro odeśpię, bo za chwilę wychodzę na kolejną nockę. Dobranoc
07 sierpnia 2018 21:30 / 3 osobom podoba się ten post
Wczoraj mialam urwanie glowy,wieczorem posiedzialam z corka,trza przyznac,ze nie ma jak w domostwie. Dzisiaj obdzwanialam osrodki przy jeziorach,wszedzie zajete. Jeden chlop ma mi oddzwonic,ma domek dla 4 osob i psa to czekam co mnie odpowie. Niech praca bedzie wam lekka,pozdrawiam tyz urlopujacych 
07 sierpnia 2018 21:33
Dusia1978

Mam to samo .Dziadki są na parterze i jest jak w bunkrze. Okna muss "zu" i ukrop jak cholera. Ja jestem na piętrze ale też nie na jak zrobić przeciągu bo połowa okien "kaput". :do bani:

Witaj Dusia! !!  Starczy jak uchylisz 1 okno i drzwi ale lekko. Trza tyz zaslonic okna,niech slonce nie nagrzewa pomieszczen i wsio. 
07 sierpnia 2018 21:37
pulpecja86

Gorąco jak w piecu. Tez mam dosc. Babka nawet nie da zrobic uchyłu w oknach zeby przewietrzyc troszkę. Chyba mnie cos strzeli dziś

Wietrz noca,ja tam w nocy mam otwarte okna. Nad ranem powietrze wpuszcze i trzymam zadekowane zeby gorac nie buchal do mieszkania.
07 sierpnia 2018 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Wczoraj mialam urwanie glowy,wieczorem posiedzialam z corka,trza przyznac,ze nie ma jak w domostwie. Dzisiaj obdzwanialam osrodki przy jeziorach,wszedzie zajete. Jeden chlop ma mi oddzwonic,ma domek dla 4 osob i psa to czekam co mnie odpowie. Niech praca bedzie wam lekka,pozdrawiam tyz urlopujacych :aniolki:

Ale Ci dobrze. Zazdroszczę Ci urlopu. Mój mi szybciutko zleciał a byłam w Pl równo miesiąc. Co dobre to się szybko kończy. Miłego urlopu dla Ciebie. 
07 sierpnia 2018 21:59
Dusia1978

Ale Ci dobrze. Zazdroszczę Ci urlopu. Mój mi szybciutko zleciał a byłam w Pl równo miesiąc. Co dobre to się szybko kończy. Miłego urlopu dla Ciebie. :moje_wakacje:

Dni leca jak szalone ale wolne w lato jest bezcenne,dziekuje za zyczenia i wzajemnie spokojnej roboty i duzo euro