Jak minął dzień 3

23 marca 2019 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
Już prawie sobota za nami Goście byli krótko i pojechali na grilla ,ale ok 20-ej przywiozą mi kiełbaski i coś tam jeszcze takie z grilla to mniamniusie a ja jeść lubieA ładowarka cały czas leżała w wielkim worku z zabawkami w jednym z pokoi,tylko że ten pokój zawsze zamknięty na klucz bo się go nie używa i nie sprząta . Nic mi się dziś nie zawieruszyło i ja cała i zdrowa na stanowisku pracy 
23 marca 2019 18:40 / 2 osobom podoba się ten post
Jak się Ty i ładowarka...całe i zdrowe
23 marca 2019 20:34 / 3 osobom podoba się ten post
Jak z bicza strzelił, już po pracy ale nieskromnie przynam że zaszalałam, norma wyrobiona na cały tydzień. Jutro dzień lenia, spacerowania i gadania przez telefon. Teraz pod wodospad i ostatni sezon Shadow Hunters, co wtorek wrzucają koleiny odcinek i specjalnie nie oglądałam to mam 3 zaległe Spokojnego wieczoru i przespanej nocy.
23 marca 2019 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
Kończy się kolejny, piękny dzień. Spokojnych snów
23 marca 2019 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie na lubelszczyznie był piękny słoneczny dzień. Trochę zaczęłam ogarniać mieszkanie a kuchnie to już wysprzatalam na tip top. O 18 godzinie uczestniczyłam w naborze stwierdził przyjęcie sakramentu bierzmowania przez moje dziecko. Wymodlilam się za wszystkie czasy. Teraz już trzeba wysprostowac kości na łóżku. Dobranoc wszystkim. 
24 marca 2019 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Czas chyba na jakieś podsumowanko małe Dzień piękny. Wszystko w porządku na szteli, co cieszy. Przy okazji zobaczyłem nawyki różnorakie podopiecznych a to dziadek wylizuje palcem kubeczek po jogurcie, a to babcia,nie zawsze, ale często, potrafi wyjąć protezkę przy stole i czyścić, haha. A jak jest na klo, to często grzebie paluszkiem z tyłu i z przodu, muszę jej pilnować,świntucha . Ale to już nieraz widziałem w pracy.
Dziś jeszcze chcę wypełnić PITy trzem osobom...och matołki,w necie jest mnóstwo programów do rozliczania online. Dane z PIT11 mam, to godzinka i potem poprzesyłam na meile. Nic to, o 20 babcia nynać pójdzie, potem dziadek, ja kąpiel i a potem też ...schlafen. Dobranoc miłe duszyczki
25 marca 2019 21:00
Jeszcze przed spaniem myślę, że nikt mnie nie podejrzał Dobranoc
26 marca 2019 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
Całkiem spokojny dzień a jutro z córką pdp. jedziemy na zakupy takie ,,babskie''bo wyprzedaże są .Zadzwoniła ,zapytała czy chce jechać?no jak nie jak takPrzyjedzie po mnie na pauzie.A pdp.z zaprzyjaźnioną sąsiadką zostanie.
26 marca 2019 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
Jedź, jak masz okazję U mnie spokój i spokój. Niedługo magiczna godzina, babcię umyć, przebrać i do łóżka zaprowadzić. I po 20 koniec dnia.
Spokojnej nocy życzę Opiekunkowo
26 marca 2019 20:18 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś ostatni dzień laby. W sobotę będę zmienniczkę wprowadzać w obowiązki i pokazywać miejsca spotkań w Berlinie. Dziś zawitałam na Spandau i tam spotkałyśmy się we cztery. Berlin zachodni pozdrawia resztę świata.
27 marca 2019 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Fajnie minął dzień a pauza b.przyjemna taka babska ,no czasem potrzebny taki wypad. Kafejka też zaliczona w drodze powrotnej.Spokojnego wieczoru 
27 marca 2019 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
Fajny dzionek. Dziadkowie po wizycie u fryzjera, dowiedziałem się, że w następną środę przyjdzie babka w sprawie grup,dziadek ma 1, babcia 4. Jest szansa że dziadkowi podwyższę na drugą Stufe. Ale to za tydzień dopiero. Nic to, trzeba powolutku . Dobrej nocy
28 marca 2019 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień się kończy, ciekawy dzień. Nocka może być zakłócona z powodu niskiego spania, zwłaszcza dziadka. Ciężko mu będzie wstać z materaca,a wstaje 1-2 razy w nocy robić siusiu. Nie wstanie sam. To powiedziałem, że ma mnie wołać. To jedyna taka nocka, wszystkie mam bez wstawania. Ale dziś i sytuacja jest niecodzienna.
Życzę Wam spokojnej nocy, pa, do juterka
29 marca 2019 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Kolejny piękny, spokojny i słoneczny dzień ma się ku końcowi.
Dobrej nocy Opiekunowo 
 
30 marca 2019 19:56 / 2 osobom podoba się ten post
Dziadki wykąpani, kaszankę zjadłem (nawet dobrą niemiecką kupiłem). Zaraz babcia idzie spać,ja też powolutku, bo wg czasu letniego wstaję o 5.40, a w rzeczywistości o 4.40 czasu zimowego. Trudno, jakoś się wprawię i wpadnę w ten rytm. Na zewnątrz 14 gradusków. Dobranocka Opiekunkowo