Jak minął dzień 3

19 maja 2019 19:24 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dzień płynie ok. Syn babci ma urodziny ale ja zostałam w domu. I tak tam będzie tłok . Zresztą nie muszę po cudzych domach jeździć . Wystarczy, że jestem u babci. Byłam na rowerku. Jest parno i przypieka słońce. Gdzieś daleko grzmi. Tutaj gdzie jestem jest grota Matki Bożej z Lourdes. Jeśli uda mi się
( pewnie nie bo też jestem antytechniczna) wstawię fotkę. No niestety muszę pogrzebać w aparacie i spróbować zmniejszyć fotkę. Ach ta technika.....Obiadek robilam tylko dla siebie. Teraz blogi spokój i cisza. :moje_wakacje:

Nie umiem tu zdjęć wstawić które sama robię nie wiem jak to zmniejszać
19 maja 2019 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień zaliczam do udanych słoneczko grzało smażing na kocyczku był, lody też zaliczyłam bo familyja przyjecha ,więc ja w plener .Miłego wieczoru
19 maja 2019 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nie umiem tu zdjęć wstawić które sama robię nie wiem jak to zmniejszać :-(

Ja wchodzę w zdjęcie i tam są takie trzy kropeczki i jest funkcja przytnij. Dobieramy format i ok. Potem powinno być dobrze. 
19 maja 2019 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie umiem tu zdjęć wstawić które sama robię nie wiem jak to zmniejszać :-(

Ja też nie umiem 
Żadnych, nie tylko swoich 
19 maja 2019 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś na spacerku z moją podopieczną trafiłyśmy na sąsiednią ulicę. Tam był piękny kościół katolicki, a my podziwiałyśmy kwiaty w przed-blokowych ogródkach. Jakież było moje zdziwienie i uradowanie, gdy w jednym z nich zobaczyłam... smardze! A już straciłam nadzieję, że je w tym roku spotkam!
19 maja 2019 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Ja wchodzę w zdjęcie i tam są takie trzy kropeczki i jest funkcja przytnij. Dobieramy format i ok. Potem powinno być dobrze. 

Nie mam w kropeczkach funkcji przytnij a i te kropki są nad zdjęciem w prawym rogu tak?
19 maja 2019 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja też nie umiem :-(
Żadnych, nie tylko swoich :placze1:

Dlatego ja idę na "leniwca". Wrzucam na fejsa, a on automatycznie zmniejsza. Potem je sobie zapisuję na pulpicie i mam małe
19 maja 2019 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dlatego ja idę na "leniwca". Wrzucam na fejsa, a on automatycznie zmniejsza. Potem je sobie zapisuję na pulpicie i mam małe :yeah:

Też chciałabym takim uczonym "leniwcem "być 
19 maja 2019 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ja też nie umiem :-(
Żadnych, nie tylko swoich :placze1:

A to z innymi fotkami opracowałam to proste paczmasz fotkę z netu coś tam sobie znalazłaś, naciskasz na nią i zostaje przesłana do plików jak już jest w plikach znów naciskasz na nią mocno,potem w prawym górnym rogu obok kosza są trzy kropki naciśnij na nie i znajdź opcje przenieś do.... naciśnij a na dole po prawej stronie pojawi się przenieś,to naciśnij przenieś i fotka powędruje do Twojej galerii ze zdjęciami  wtedy będziesz mogła wstawić fotkę już z galerii, tak u mnie jest.
19 maja 2019 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
Ahaaa......?
I dalej nie wiem
19 maja 2019 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ahaaa......?
I dalej nie wiem :-(

Ale co ?
19 maja 2019 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ale co ?:-)

Co,co?
Nic nie wiem, ale nawet jeszcze nie próbowałam 
19 maja 2019 21:52 / 3 osobom podoba się ten post
Też miły dzionek
Jutro więcej napiszę, a teraz powoli idę, bez kaczusi, potem jeszcze do lapka i .
Dobranoc Opiekunkowo
19 maja 2019 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nie mam w kropeczkach funkcji przytnij:-( a i te kropki są nad zdjęciem w prawym rogu tak?

Tak. U mnie taka funkcja jest dostępna. Zmniejszylam zdjęcie i mogłam wstawić na forum.
19 maja 2019 22:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tak. U mnie taka funkcja jest dostępna. Zmniejszylam zdjęcie i mogłam wstawić na forum.

No to dalej nie wiem co zrobić może jakiś program ściągnę a nie tak jak Gusia majtolki ze spodniami