Być szczęśliwą opiekunką osób starszych

26 lipca 2021 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
gosiako

Jeżdżę już bardzo długo jako opiekunka ale żebym była szczęśliwa w tej pracy raczej nie chyba że widzę przelew na koncie to wtedy tak.Niestety tylko raz w miesiącu 

Mam tak samo 
26 lipca 2021 17:32 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Mam tak samo :smiech3:

A już myślałam że wszystkie takie szczęśliwe. Jednak nie jestem sama .Trzeba pisać prawdę a nie udawać że jest tak pięknie. 
26 lipca 2021 17:45 / 4 osobom podoba się ten post
gosiako

Jeżdżę już bardzo długo jako opiekunka ale żebym była szczęśliwa w tej pracy raczej nie chyba że widzę przelew na koncie to wtedy tak.Niestety tylko raz w miesiącu 

Mam podobnie ;) ale jeszcze jeden mały element mnie uszczęśliwia ( jestem włóczykijem) - jak jade w miejsce, gdzie w czasie wolnym można coś pozwiedzać ???????
26 lipca 2021 19:42 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Mam podobnie ;) ale jeszcze jeden mały element mnie uszczęśliwia ( jestem włóczykijem) - jak jade w miejsce, gdzie w czasie wolnym można coś pozwiedzać ???????

Oj zapimniałam ,że fajne okazjonalne zakupy też mnie czynią szczęśliwą (sklepy ze starociami i TKmax ) w szczególności 
27 lipca 2021 06:57 / 2 osobom podoba się ten post
gosiako

Jeżdżę już bardzo długo jako opiekunka ale żebym była szczęśliwa w tej pracy raczej nie chyba że widzę przelew na koncie to wtedy tak.Niestety tylko raz w miesiącu 

I ja mam tak samo!!!