Powitajki przy kawie 47

28 grudnia 2018 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
Witam się popołudniowo, patrząc za okno to już wieczorowo,
28 grudnia 2018 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Evvex- a jak Ci powiem , że cię uwielbiam to dasz pograć na Xboxie?Luuuubie :-)

No jak nie, jak tak  Tylko kolejka obowiązuje ale damy radę, ostatnio rudzielce mnie ograły w Ping-ponga, ale za to ja lepiej tańczę ( na razie) też bawię się przy tym jak dziecko
28 grudnia 2018 19:30 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Nie powiem, zebym była szczęśliwa , ale przywitać się wypada. Błagam niech juz bedzie po tej bibie sylwestrowej , rok temu chociaz u koleżanek byłam , ter dziadek zaproponował kolację i wino  :moderator1:  Dzień dobry :chaplin:   

Kama, przeżyłaś 3dni Świąt to jednego Sylwestra z palcem w nosie przeżyjesz. Miałam wredną koleżankę w pracy, która jak mi czegoś życzyła to miałam wrażenie że akurat myśli odwrotnie, takie to było wycedzone i nieszczere. Następnym razem ją ubiegłam i powiedziałam- A wiesz co Iwonka, z całego serca życzę ci tego samego co ty mnie Ale to na tej fotce też mi się podoba
28 grudnia 2018 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kamilko kochana nasza. Nikt nie jest w pełni zadwolony z pobytu u obcych w dni, gdy powinno się być z rodziną. Jednak trzeba wynajdywać dobre strony-choćby wino obiecane (tu bym nie odpuściła:smiech2:), co by całkiem się w rozpaczy nie pogrążyć, bo potem jeszcze by na łeb padło jak niektórym przykładom kiedyś onegdaj widzianym...

No , tak było. I były takie złowrogie okazy. Co się tyczy wina to nie bardzo mi smakuje to semi, wytworne niby , czuć dobrą jakość i produkty ale za mało ciuciu   My tu mamy winko od córki która ma winnicę i jest chyba gdzies w czołówce niemieckiej ( Seeger ) . I też potwierdziła ze najwiecej ludzi lubi wina czerwone słodkie . A mi smakuje samogon teścia albo boga ojca.  
28 grudnia 2018 21:44
Ej ej ludki czy ktos ma takze telefon w Play i nie ma.zasiegu od dwoch dni?
28 grudnia 2018 22:09 / 1 osobie podoba się ten post
Oskar

Ej ej ludki czy ktos ma takze telefon w Play i nie ma.zasiegu od dwoch dni?

28 grudnia 2018 22:25 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

No jak nie, jak tak :yeah: Tylko kolejka obowiązuje ale damy radę, ostatnio rudzielce mnie ograły w Ping-ponga, ale za to ja lepiej tańczę ( na razie) też bawię się przy tym jak dziecko:upup:

O! To zrobimy debla i ogramy rudzielców w ping-ponga. Tak im damy popalić , że pogubią rakietki 
28 grudnia 2018 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

:lol3:   :wysmiewa:    

Znam tych MAYDAY, ale telefon mam w Orencz...
29 grudnia 2018 08:22 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich .
29 grudnia 2018 10:06 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. Miłego dnia. 
29 grudnia 2018 11:13 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, przyjemnej soboty 
29 grudnia 2018 16:15 / 3 osobom podoba się ten post
Moja sobota mija na praniu, które już kończę.
Za oknami ciemno, więc życzę wam spokojnego wieczoru.
29 grudnia 2018 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
Witam cieplutko wieczorową porą dziadek wcina kanapeczki, takie mini, ja luzik do 22, chociaż dyspozycyjny. To normalka. Nocki mam spokojne
29 grudnia 2018 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie też spokojnie więc można jakiś film wieczorem zobaczyć, byle do 8go
30 grudnia 2018 07:10 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w ostatnią niedzielę roku. Niby na urlopie a i tak wcześnie wstaje. Dziś kolejne odwiedziny u rodziny więc obiad mam z głowy. Wezmę jakiś alkohol na prezent i kawałek ciasta "góra lodowa" bo wczoraj robiłam. Wszystkim życzę miłego i pogodnego dnia. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.