Powitajki przy kawie 47

11 lutego 2019 08:20 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. Witam wszystkich . Nowy tydzień czas zacząć. Spokojnego dnia dla wszystkich .

Dobrego dnia :) Ja mam dzisiaj sporo obowaiżków. Mam nadzieję, że się ze wszytkimi uporam :) 
11 lutego 2019 08:25
Witam wszystkich cieplutko,na zewnątrz fatalnie ,noc paskudna ,myślałam że mi okna z futrynami powyrywane tak wiało.Dom stary więc różnie to może bycDobra koniec narzekania spokojnego dnia
11 lutego 2019 08:40
Dziś w Światowy Dzień Chorego wszystkim naszym pdp życzę dużo zdrowia a nam opiekunkom/om dużo sił fizycznych i psychicznych w tej trudnej pracy. 
11 lutego 2019 08:41 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Dobrego dnia :) Ja mam dzisiaj sporo obowaiżków. Mam nadzieję, że się ze wszytkimi uporam :) 

Wszystko da się zrobić i ogarnąć tylko spokojnie i bez nerwów. 
11 lutego 2019 12:56 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim.
Czy komuś z Was obiła się może o ucho wiadomość o tym,że opiekun wyjechał z firmą do pracy,i ślad po nim zaginął...?
Pytam bo może ktoś zna więcej szczegółów.
Miłego i sppkojnego dnia Wam życzę:)
11 lutego 2019 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
Niech bliscy zgłoszą do ITAKA i Ktokolwiek widział....no chyba że istnieje podejrzenie że to celowo, uciekł gdzieś..Teraz jest bardzo niebezpiecznie handel organami, niewolnictwo na szeroką skalę.Weszlo Rodo i jest ciężko się czegoś dowiedzieć "normalnie".To tak jak jeden taki.. oferuje pracę na wyspie przy remontach i sprzątaniu i każe kupić bilet autokarowy o mc.wczesniej a umowa po mcu.pracy.Sprytnie, ktoś za pół darmo porobi i fruuu...następny.Poodlicza za "kwatery" wyliczy że tyle a tyle..i taka osoba siedzi unajona.Tak się "biznes"kreci
11 lutego 2019 17:06
Tu na tym forum ktoś wstawił ogłoszenie o zaginięciu opiekuna czytałam że dwa dni temu .Już w styczniu zaginął firma go przetransportowała na inne miejsce i koniec chłopina zniknął a za tydzień od tego zdarzenia ktoś jego kartą gdzieś płacił ,może on sam .Ale jego telefon milczy.....
11 lutego 2019 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tu na tym forum ktoś wstawił ogłoszenie o zaginięciu opiekuna czytałam że dwa dni temu .Już w styczniu zaginął firma go przetransportowała na inne miejsce i koniec chłopina zniknął a za tydzień od tego zdarzenia ktoś jego kartą gdzieś płacił ,może on sam .Ale jego telefon milczy.....

Jest bardzo niebezpiecznie, zanim się wyjedzie to się podaje dokładny adres miejsca pracy, tylko gorzej jeśli najbliżsi się nie angażują (o ile są tacy ?).W tej pracy też istnieje ryzyko załamania nerwowego jak ktoś zbyt softies
11 lutego 2019 17:24 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Jest bardzo niebezpiecznie, zanim się wyjedzie to się podaje dokładny adres miejsca pracy, tylko gorzej jeśli najbliżsi się nie angażują (o ile są tacy ?).W tej pracy też istnieje ryzyko załamania nerwowego jak ktoś zbyt softies:placz3:

Na FB napisano,  że był tydzień w miejscu, gdzie miał być, a potem go koordynatorka zawiozła w inne miejsce. To w takiej sytuacji może rodzina nie wiedzieć, jaki to adres. Był z firmy, więc jakieś kroki podjęto,  a rozumiem, ze rodzina, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo odnalezienia tego pana wstawia, gdzie może, bo może ktoś, coś...
Ryzyko załamania istnieje, i w takim przypadkku takie ogloszenia mogą pomóc- bo może go ktoś zobaczy.
11 lutego 2019 17:28 / 1 osobie podoba się ten post
Pewnie że się zostawia adres i telefon do firmy .Zalezy też czy się na rodzinę czy nie ,albo też jak się z tą rodziną żyje. Tak w ogóle trzeba być na prawdę czujnym nic nie brać od nikogo ( jak Cię czymś częstują)Koleżanka Sindbadem jechała i na postoju jakiś facet się do niej przyczepił zapytał czy widzi tam pod autobusem saszetkę chciał żeby się pochylila i pewnie by jej torebkę wyrwał.Nie dała się nabrać szybko wróciła do autobusu a ten facet upolował sobie starszego goscia z innego busa ,uderzył go w głowę i zabrał mu portfel .To wszystko działo się b.szybko.goscia nie złapali .
11 lutego 2019 18:57 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Właśnie o tym piszę.
Wiadomo coś więcej?
Bo dla mnie to stasznie dziwne,że firma nic nie wie...
Chyba,ze faktycznie to jego decyzja i ma się dobrze.
Oby tak było:)
11 lutego 2019 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina40

Właśnie o tym piszę.
Wiadomo coś więcej?
Bo dla mnie to stasznie dziwne,że firma nic nie wie...
Chyba,ze faktycznie to jego decyzja i ma się dobrze.
Oby tak było:)

Ale szczerze jeśli rzeczywiście nie chce mieć kontaktów z rodziną powinien ich o tym powiadomić. Dorośli ludzie się tak nie zachowuje. jeśli ktoś nie chce utrzymywać kontakty to ok ale powinien o tym powiadomić bliskich. 
12 lutego 2019 07:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim!
12 lutego 2019 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. Życzę dobrego i spokojnego dnia. 
12 lutego 2019 08:15 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie przy porannej kawie, życzę wam spokojnej pracy.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.