Powitajki przy kawie 47

14 kwietnia 2019 06:01 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkich w Niedzielę Palmową. Wszystkim życzę radosnego spędzania tego czasu.  Wszystkim przesylam szerokie uśmiechy.  życząc pogodnego i radosnego dnia. 
14 kwietnia 2019 06:14 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Żartowałem z pochodem, ważna uroczystość rodzinna. A w jakich okolicach będziesz ?

Pisałam wczesniejw okolicach Barbary 33 a Marasa1
14 kwietnia 2019 06:30 / 2 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam opiekunkowo
14 kwietnia 2019 06:50 / 2 osobom podoba się ten post
Również i ja witam w tę szczególną niedzielę i pozdrawiam Już w miarę ciepło,zapowiada się ładny i pogodny dzień. Życzę dużo słońca w sercach Waszych, i nie tylko. Miłego dnia
14 kwietnia 2019 06:51 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Pisałam wczesniej:-)w okolicach Barbary 33 a Marasa1:-)

A tak, pisałaś  Ja być może znów wracam do Hamburga.
14 kwietnia 2019 07:01 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

A tak, pisałaś :-) Ja być może znów wracam do Hamburga.

Jak Ci tam dobrze było to się nie zastanawiaj ,nigdy nie byłam w Hamburgu podobno ładnie ,może kiedyś tam wyląduje jak trafi mi się fajne zlecenie .Póki co południe wzywa 
14 kwietnia 2019 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak Ci tam dobrze było to się nie zastanawiaj ,nigdy nie byłam w Hamburgu podobno ładnie ,może kiedyś tam wyląduje jak trafi mi się fajne zlecenie .Póki co południe wzywa:-) 

Zmiennik przedłużył sobie o trzy tygodnie, haha, a rodzina usilnie chce, żebym przyjechał. Ale pod koniec maja. To za długo czekać. Teraz ma być nowy Hamburg i potem będę chciał wrócić do poprzedniego pdp. Umawialiśmy się, że na początku maja zmiana....Nie lubię takich rzeczy. 
14 kwietnia 2019 11:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  .
14 kwietnia 2019 11:27 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Zmiennik przedłużył sobie o trzy tygodnie, haha, a rodzina usilnie chce, żebym przyjechał. Ale pod koniec maja. To za długo czekać. Teraz ma być nowy Hamburg i potem będę chciał wrócić do poprzedniego pdp. Umawialiśmy się, że na początku maja zmiana....Nie lubię takich rzeczy. :-(

O takich opiekunach/opiekunkach to nawet nie warto pisać . Nie warto też takich mieć na podmianę . To ktos, kto pracuje " jak ma potrzebę" tzn. reperuje budżet domowy . To jest taka sama praca jak każda inna i ustalenia obowiązują . Kazda z nas ma plany i terminy . Tak sie buduje zaufanie do zmienniczki .
14 kwietnia 2019 11:46 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

O takich opiekunach/opiekunkach to nawet nie warto pisać . Nie warto też takich mieć na podmianę . To ktos, kto pracuje " jak ma potrzebę" tzn. reperuje budżet domowy . To jest taka sama praca jak każda inna i ustalenia obowiązują . Kazda z nas ma plany i terminy . Tak sie buduje zaufanie do zmienniczki .

Szczera prawda ,ale Luke to spokojny człek tak myślę 
14 kwietnia 2019 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Szczera prawda ,ale Luke to spokojny człek :-)tak myślę :hihi:

nie tylko haha 
15 kwietnia 2019 07:12 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry. Dzisiaj mniej więcej tak wyglądam. Teraz muszę wypić mocną kawkę żeby wyglądać tak. 
15 kwietnia 2019 07:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - dzisiaj mam ambitne plany, nie wiem czy wytrwam w postanowieniu . Wieczorem okaże sie czy to przypadkiem nie jest słomiany zapał . Dom wysprzatany, firnki wiszą na czystych oknach, zakupy zrobione . No to do roboty . Dobrego dnia 
15 kwietnia 2019 08:27
marta74

Dzień dobry :kawa1:,na Podlasiu na razie tylko 2 stopnie,ale słoneczko świeci, miłego dnia

Tam u Was na Podlasiu to zawsze chłodniej jest :) Ale za to jak pięknie macie :) 
15 kwietnia 2019 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam Wszystkich w ten słoneczny dzień  Za tydzień lany poniedzialek .Dam w rękę pdp.kubek i mu powiem- lej mnie na szczęściebardzo ciekawa jestem jego reakcjiMiłego dnia
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.