Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

03 czerwca 2019 11:13 / 4 osobom podoba się ten post
Mięso z kurczaka podsmażone plus warzywa na patelnię i ugotowany ryż. Na deser lody lub jogurt owocowy taki z lodówki bo straszny upał dzisiaj u nas. 
03 czerwca 2019 11:14 / 5 osobom podoba się ten post
Ostatni raz szparagi ,jajko , ziemniaki , truskawki
03 czerwca 2019 14:03 / 4 osobom podoba się ten post
A u mnie było nietypowo , jak na poniedziałek -ziemniaki, sałata i ryba,ale smaczna, sandacz 
Już tylko tydzień mi został na opróżnianie zamrażarki, ale zupełnie pustej zostawić nie dam rady do mojego wyjazdu. 
Na pewno będzie jeszcze w najbliższych dniach kaczka w sosie pomarańczowym, wszystkie "lamy "zostawiam, bo nie lubię, może zmienniczka będzie miała ba nie ochotę. 
03 czerwca 2019 22:16 / 2 osobom podoba się ten post
Makaron wstążki z truskawkami i słodką śmietanką
03 czerwca 2019 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

Makaron wstążki z truskawkami i słodką śmietanką

Teraz jeszcze gotujesz?
03 czerwca 2019 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ostatni raz szparagi ,jajko , ziemniaki , truskawki

Jedz już do domu odpocznij od tych szparagów ,Luke też od 3 tyg na szparagach , od tego czytania już mi się przejadły 
03 czerwca 2019 23:14 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jedz już do domu odpocznij od tych szparagów ,Luke też od 3 tyg na szparagach , od tego czytania już mi się przejadły :hihi:

No niech Cię, prawie wszyscy już poszli spać, nie ma kogo,to szparagów się nawet czepia!
A co te szpargle winne, że wszyscy Niemcy obowiązek mają ,do któregoś tam czerwca je spożywać?
A te biedne leżą w kupkach (nie mylić z figurkami z brązu )na tych straganach,a Ci Niemcy chodzą i macają, i pocierają,i sprawdzają czy "kwiczą" czy nie. 
I mierzą przykładając te swoje paluchy, a czy grubszy od kciuka, a czy cieńszy od niego, tak jakby wszyscy jednakowe kciuki mieli,ot niemieckie myślenie .No to ja się Ciebie pytam, co te szpargle winne, że w sezonie każdy Niemiec obowiązek musi spełnić i jeść je, choćby i codziennie?
One nic nie winne, a Ty się ich jeszcze na koniec dnia uczepilaś!
Ot,zwyczajna Czepialska się znalazła!
03 czerwca 2019 23:18 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No niech Cię, prawie wszyscy już poszli spać, nie ma kogo,to szparagów się nawet czepia!
A co te szpargle winne, że wszyscy Niemcy obowiązek mają ,do któregoś tam czerwca je spożywać?
A te biedne leżą w kupkach (nie mylić z figurkami z brązu )na tych straganach,a Ci Niemcy chodzą i macają, i pocierają,i sprawdzają czy "kwiczą" czy nie. 
I mierzą przykładając te swoje paluchy, a czy grubszy od kciuka, a czy cieńszy od niego, tak jakby wszyscy jednakowe kciuki mieli,ot niemieckie myślenie .No to ja się Ciebie pytam, co te szpargle winne, że w sezonie każdy Niemiec obowiązek musi spełnić i jeść je, choćby i codziennie?
One nic nie winne, a Ty się ich jeszcze na koniec dnia uczepilaś!
Ot,zwyczajna Czepialska się znalazła!:-)

Dobrze że kciuk 
03 czerwca 2019 23:31 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobrze że kciuk :yahoo:

A Ty co myślałaś, że  czym mieliby mierzyć?
Naprawdę  o tym pomyślałaś?
Tak przy wszystkich?
Mówiłam już kiedyś-oj nienasycona Ty,nienasycona!
I to jeszcze bezwstydnie nienasycona !
A fuj, co za myśli paskudne!
03 czerwca 2019 23:41 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A Ty co myślałaś, że  czym mieliby mierzyć?
Naprawdę  o tym pomyślałaś?
Tak przy wszystkich?
Mówiłam już kiedyś-oj nienasycona Ty,nienasycona!
I to jeszcze bezwstydnie nienasycona !
A fuj, co za myśli paskudne!
:diabelek:

Ja nie o tym paskudnym ,fuj ,nieczystym no co Ty.. przecież zazwyczaj kobiety kupują szparagi niech to o czym pomyślałam zostanie tajemnicą 
03 czerwca 2019 23:51 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja nie o tym paskudnym ,fuj ,nieczystym :-)no co Ty..:-) przecież zazwyczaj kobiety kupują szparagi :-)niech to o czym pomyślałam zostanie tajemnicą :yahoo:

Chyba wiem,chyba wiem,chyba się domyślam!!!
Oj,Ty Konwalio,zawstydziłaś mnie przeokropnie...
04 czerwca 2019 07:07 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa pomidorowa z ryżem. Na deser owoce z bitą śmietaną. 
04 czerwca 2019 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
Risotto z brokułami ,mrożonym, bo duuużo ich jeszcze w zamrażarce 
04 czerwca 2019 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gulasz + bajerowskie kluski + buraki
04 czerwca 2019 10:32 / 3 osobom podoba się ten post
Pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki i buraczki.