Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

06 czerwca 2019 08:18 / 4 osobom podoba się ten post
Muszę robić coś, żeby zjeśc miskę sałaty . Chyba jajko sadzone i młode ziemniaki . Rozmrażam własnoręcznie zmielone mięsko na gołąbki, to jednak zrobię pod wieczór . Jak mi sił wystarczy .
06 czerwca 2019 08:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Muszę robić coś, żeby zjeśc miskę sałaty . Chyba jajko sadzone i młode ziemniaki . Rozmrażam własnoręcznie zmielone mięsko na gołąbki, to jednak zrobię pod wieczór . Jak mi sił wystarczy .:lol3:

Zjesz jak mi zostaje wieczorem, to samą, z dodatkami, jem na kolację 
06 czerwca 2019 08:28 / 3 osobom podoba się ten post
Jadę dziś do Heubach, zwiedzić ruiny z 1150 roku (jakieś parę kamieni i groty), potem do outletu Triumpha, bo dostałam kupon na 40% zniżki na zakupy, potem do Kirchenladen, zobaczyć, czy coś fajnego wypatrzę. Cały dzień, bo Weronika w przedszkolu. No i się zastanawiałam nad obiadem. I przypomniało mi się, czym zawsze woniało w podróżach za dawnych czasów- gotowanymi jajkami! Mam akurat, bo nie chciało mi się wczoraj robić sałatki. No i jak za dawnych czasów w podróży- na obiad gotowane jajka...
06 czerwca 2019 08:32 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Jadę dziś do Heubach, zwiedzić ruiny z 1150 roku (jakieś parę kamieni i groty), potem do outletu Triumpha, bo dostałam kupon na 40% zniżki na zakupy, potem do Kirchenladen, zobaczyć, czy coś fajnego wypatrzę. Cały dzień, bo Weronika w przedszkolu. No i się zastanawiałam nad obiadem. I przypomniało mi się, czym zawsze woniało w podróżach za dawnych czasów- gotowanymi jajkami! Mam akurat, bo nie chciało mi się wczoraj robić sałatki. No i jak za dawnych czasów w podróży- na obiad gotowane jajka...

wg starych nawyków piątek to jajko albo rybka . Na rybkę za gorąco jednak , stać przy kuchence to żadna przyjemnośc .
06 czerwca 2019 08:34 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

wg starych nawyków piątek to jajko albo rybka . Na rybkę za gorąco jednak , stać przy kuchence to żadna przyjemnośc .

Zgoda, ale dziś czwartek. Rybkę na jutro planuję. I będę stać przy kuchence, choć się zgadzam- żadna przyjemność.
06 czerwca 2019 09:35 / 3 osobom podoba się ten post
No, nie ...tylko nie obiad...nie dzisiaj...
06 czerwca 2019 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj Pdp zadecydowała .
Będą więc ziemniaki,jarzynka z kalarepki na ciepło i jajko sadzone. 
06 czerwca 2019 11:04 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

No, nie ...tylko nie obiad...nie dzisiaj...:hihi:

A za tydzień?pasuje ten termin ?
06 czerwca 2019 11:06 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dziś rybka bo chłodno + szpinak + kartofelki + talerz i sztućce
06 czerwca 2019 11:16 / 4 osobom podoba się ten post
Puszki , puszki , puszki dkbrze ze chociaz ziemnialki zywe
06 czerwca 2019 11:16 / 1 osobie podoba się ten post
Puszki , puszki , puszki dkbrze ze chociaz ziemnialki zywe
06 czerwca 2019 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Puszki , puszki , puszki:strach na wroble: dkbrze ze chociaz ziemnialki zywe:-)

Mam nadzieję że otwieracz macie
06 czerwca 2019 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mam nadzieję że otwieracz macie:hihi:

Jasne , taki nowoczesny na prad plus dwa reczne
06 czerwca 2019 11:27 / 3 osobom podoba się ten post
Napiszę krótko nie raz puszkę nożem otwierałam nie raz korek z wina nożyczkami traktowałam a bywało i tak że się szyjka z butelki ukruszyła i trzeba było przez gazę ....myślę że nie ja jedna ale to było bardzo dawno temu i nie tu w De.
06 czerwca 2019 12:03 / 2 osobom podoba się ten post
Ixe otwierac puszki