Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

16 czerwca 2019 12:09 / 2 osobom podoba się ten post
Kurczak z piekarnika+ ziemniaki + fasolka szparagowa 
16 czerwca 2019 12:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś u mnie nie ma szału. Gulasz z szynki ( tyle tego co kot napłakał),+ ryż ( makaronu i ziemniaków brak) + ogórki korniszony ( tylko to jeszcze było w spiżarce). Bez deseru . Nawet kawa bez śmietanki czy mleka ( też brak).. Niestety tutaj tak jest. 
16 czerwca 2019 13:03 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziś u mnie nie ma szału. Gulasz z szynki ( tyle tego co kot napłakał),+ ryż ( makaronu i ziemniaków brak) + ogórki korniszony ( tylko to jeszcze było w spiżarce). Bez deseru . Nawet kawa bez śmietanki czy mleka ( też brak).. Niestety tutaj tak jest. :-(:-(:-(

Bierz babkę i do mnie 
16 czerwca 2019 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Bierz babkę i do mnie :-)

I może dlatego też ona tak śpi dużo. Bo organizm islabiony. Brak składników mineralnych w postaci dobrego jedzenia i kozy ja sen. Nie ma siły na nic. 
16 czerwca 2019 13:11 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I może dlatego też ona tak śpi dużo. Bo organizm islabiony. Brak składników mineralnych w postaci dobrego jedzenia i kozy ja sen. Nie ma siły na nic. 

Dzieci potrafią być okrutne.....a może tym córkom o to chodzi żeby ich matka  powoli usunęła się z tego świata hmm to też metoda.
16 czerwca 2019 13:46 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzieci potrafią być okrutne.....a może tym córkom o to chodzi żeby ich matka  powoli usunęła się z tego świata hmm to też metoda.

Karma wraca. Szkoda mi tylko tutaj babci. Rok temu byłam na takiej szteli. Dziadek słaby drobniutki, babka kawał baby. Gdy szykowałam dziadkowi jedzenie babka połowę porcji a i tak była mała zabierała mu. I co.? Dziadek już nie żyje a ona dostała udaru i dzieci ja to domu starców oddaly. Wredna była a on cudowny. 
16 czerwca 2019 13:59 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dziś u mnie nie ma szału. Gulasz z szynki ( tyle tego co kot napłakał),+ ryż ( makaronu i ziemniaków brak) + ogórki korniszony ( tylko to jeszcze było w spiżarce). Bez deseru . Nawet kawa bez śmietanki czy mleka ( też brak).. Niestety tutaj tak jest. :-(:-(:-(

Nadmieniałaś coś o firmie, m... e, ale może coś przeoczyłem, może podałaś nazwę,, a jak tego już nie odczytałem... Mówisz o Medipe? 
16 czerwca 2019 14:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dla Pdp-nej zupa mix z dużą ilością mięsa/ na 2dni, na przemian z pomidorami. Dla mnie spaghetti ''aioli oilo'' z chilli i czosnkiem+ góra zielonej posypki dla obu głodomorów. Kupiłam u Turków 3 snopki kopru, kolendry i pietruchy nie będę nam żałować. Sernik na zimno 1-raz w życiu mi się zwarzył wszystko przez eksperymenty z żelatyną na zimno, nigdy więcej i zostanę przy żelatynie w płatkach do końca dni moich. Zdjęłam galaretkę, podgrzałam i z powrotem zalałam owoce, trochę się pobrudziła i jest mętna, więc zamaskowałam bitą śmietaną i gut. Zabolało jak wywalałam sernik, ale wyglądał jak kupa noworodka i tak go potraktowałam, a nich tam z życzeniami smacznego, gryzonie, drobnoustroje i inne gady też mają święto.
16 czerwca 2019 14:36 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Nadmieniałaś coś o firmie, m... e, ale może coś przeoczyłem, może podałaś nazwę,, a jak tego już nie odczytałem... Mówisz o Medipe? :-)

Zgadles? ZmiennicZka już jedzie. Będzie około 20. Jest w szoku po tym co usłyszała. Biegle włada językiem. Mam nadzieję, że sobie poradzi z rodzinka albo wyjedzie albo zostanie. Poczekamy.
17 czerwca 2019 11:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś lajcik... Wczoraj dziadek z córką wzięli kaczkę z karty, dużo tego, no i tradycyjnie zostało. Zawsze potem pakują to nam do domu, tym sposobem dziadek ma dwa obiadki "kaczkowe" domu na dwa dni, haha.
Ja z kolei rano zrobiłem zupy dla siebie na dwa dni, żurek z boczkiem iz kiełbasą z Polski, do tego eko-jajko, haha. I godzina jeszcze pauzy
17 czerwca 2019 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
Klopsiki w sosie, ziemniaki i kapusta czerwona.
17 czerwca 2019 11:52 / 4 osobom podoba się ten post
Chłodnik ze szczawiem i jajkiem, młode ziemniaki ze skwarkami . Maślanka z Mrągowa 
17 czerwca 2019 13:47 / 3 osobom podoba się ten post
Szparagi ziemniaki w mundurkach ze szczypiorkiem , sos , jajko sadzone , sałata
17 czerwca 2019 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Pizza była- kupiłam. Nie było czasu. Jutro odpokutuję i zrobię chyba jakie gazpacho
18 czerwca 2019 04:03 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś pewnie nic? Coś na szybko po drodze do domu.  Jutro się okaże  będzie zależało od pogody. W Polsce upały . Ale córcia już mi zapowiedziała, że pierwsze co będzie to barszczyk czerwony plus młode ziemniaki z koperkiem. Bo jak to ona mówi " Mama, babcia dobrze gotuje, ale Ty barszczyk robisz znakomity".