Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

18 czerwca 2019 09:48 / 3 osobom podoba się ten post
Frykafelki wlasnej produkcji, ziemnialki, marchew z pietruszka duszona, arbuz
18 czerwca 2019 09:52 / 2 osobom podoba się ten post
Zapiekanka jako wyniki czyszczenia lodówki.
18 czerwca 2019 11:16 / 1 osobie podoba się ten post
Kaczka dla dziadka, a dla mnie rybka, kiszona zasmażana i ziemniaki z natką pietruchy
18 czerwca 2019 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj warzę zupę . To botwinka, dwa kartofelki, na wędzonych żeberkch ( mały kawałek ) marchewka,przyprawy, na wierzch kleks smietany posypanej koperkiem .Chyba dostanę eksmisję. mój mąż lubi sobie pojeść a ja od kilku dni zupę, zupę, zupę  .Pochwalę się, że na tarasie mam majeranek, melisę,oregano i dwa krzaki pomidorów koktajlowych . Pomidorki juz sie czerwnienią . Pachnie i wreszcie cos będzie można skubnąć .
20 czerwca 2019 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
Grissnockerl i małe kotleciki schabowe, młode ziemniaczki z koperkiem i mizeria z własnego ogórka  ( pierwszy ).
 
20 czerwca 2019 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
Rosol z makaronem , swiezy nie z puszki , arbuz
20 czerwca 2019 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
Pałki kurczaka pieczone z ziemniakami marchewką. Do tego sałata.
20 czerwca 2019 11:27 / 3 osobom podoba się ten post
O, o, o.. Też dla siebie w planie miałem zrobić, ale, że dziadek godzinę sos robił., to już mi braknie czasu, haha. Zadowolę się tajska zupą z puszki i git... A pałki zrobię jutro
A pytanko... Lubicie dorsza?
20 czerwca 2019 11:50 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

O, o, o.. Też dla siebie w planie miałem zrobić, ale, że dziadek godzinę sos robił., to już mi braknie czasu, haha. Zadowolę się tajska zupą z puszki i git... A pałki zrobię jutro :-)
A pytanko... Lubicie dorsza?

Uwielbiam wszystkie rybki a wędzone to najbardziej. 
20 czerwca 2019 12:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Uwielbiam wszystkie rybki a wędzone to najbardziej. 

Kupiłem mu dorsza do usmażenia, sam też lubię, to powiedział, że nie smakuje mu dorsz, haha. Nic to, ku pię mu Lachsa, a sam zjem dorsza w sobotę
Jak dzieci już narzekają między sobą (żadne nie powie mu tego wprost, haha), na jego wybrzydzanie, to sądzę, że i ja nie jestem przewrażliwiony. Ale... ale już mówię mu wiele krytycznych uwag...nie sprzecza się, więc jest Ruhe
20 czerwca 2019 12:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dorsza lubię, ale jeść. Jakoś mi smażenie ryb nie wychodzi.... To przeważnie jakąś kostkę panierowaną kupuję, bo najprościej....
22 czerwca 2019 06:01 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś barszczyk czerwony , który razem z córcia uwielbiamy. Do tego młode ziemniaki z koperkiem. Jeśli uda mi się kupić truskawek będzie ciasto jogurtowe z kruszonką. 
22 czerwca 2019 09:27 / 2 osobom podoba się ten post
Steki i , pomocy
22 czerwca 2019 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Makaron z pieczarkami i kiełbasą.
Dorotee, w czym pomocy?
22 czerwca 2019 10:47 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Makaron z pieczarkami i kiełbasą.
Dorotee, w czym pomocy?

Steki upiec żeby nie były ani krwawe ani suche szpinak oczywiście do tego