Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

15 listopada 2019 17:58 / 4 osobom podoba się ten post
Też mam dylemat co jutro gotować? Może jakiegoś gotowca- chyba tak moje ulubione SpeclePfane 
15 listopada 2019 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Też mam dylemat co jutro gotować? Może jakiegoś gotowca- chyba tak moje ulubione SpeclePfane :-)

A co to??
15 listopada 2019 18:11 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Dla mnie też,ja nie lubię śledzi w śmietanie,chociaż druga połowa lubi:bezradny:

A ha i moja rodzina po prostu uwielbiamy śledzie i to pod każdą postacią, nawet w sałatce warzywnej, z rodzynkami albo żurawiną, no po prostu wszystkie 
Podobnie jak ryby wszelakie 
15 listopada 2019 18:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś tylko dwie pizze, nie było czasu. Jutro gotowe udka grillowane, ziemniaki i coś do tego. Dziadek lubi mięcho, to niech zje ciepły, dobry obiadek. Bo tak na gotowcach jechał, jak kolega gotował tylko dla PDP i siebie. Mi rąk nie urwało..
15 listopada 2019 18:55 / 4 osobom podoba się ten post
Tez lubie ryby pod rozna postacia .Tylko nie te z marketu, bo sa  jakies papierowe  Jest u nas maly sklepik z rybami i tam robie zakupy . Dorsze i sledzie to moje ulubione . Matiasy w ruskiej salatce sa nie zastapione .Robie taka na wigilie, zjedzona zawsze do czysta .Moj maz zaś  karpia uwielbia .Chyba mógłby  go jesc codziennie . Ja lubie ryby jeziorne i rzeczne .Moze jutro obiad rybny zrobie. Kto wie i frytki do tego .
15 listopada 2019 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

A co to??:-)

Aniu to są takie kluski nazywane są specle zwarzywami i trochę jest w tym mięsa,mnie to smakuje,u nas w Polsce też już to kupiłam w Kauflandzie i moja rodzina też to polubiła,jak nie ma czasu to to się szybko robi albo jak ma się lenia
15 listopada 2019 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś tylko dwie pizze, nie było czasu. Jutro gotowe udka grillowane, ziemniaki i coś do tego. Dziadek lubi mięcho, to niech zje ciepły, dobry obiadek. Bo tak na gotowcach jechał, jak kolega gotował tylko dla PDP i siebie. Mi rąk nie urwało..

A teraz kto dziadkiem się będzie zajmował. Nie potrzebuje opiekuna???? 
15 listopada 2019 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A teraz kto dziadkiem się będzie zajmował. Nie potrzebuje opiekuna???? 

On jest samodzielny, nie potrzebuje, póki co, opieki
15 listopada 2019 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś tylko dwie pizze, nie było czasu. Jutro gotowe udka grillowane, ziemniaki i coś do tego. Dziadek lubi mięcho, to niech zje ciepły, dobry obiadek. Bo tak na gotowcach jechał, jak kolega gotował tylko dla PDP i siebie. Mi rąk nie urwało..

Nawet do glowy by mi nie przyszlo tak postepowac .Nigdy tez nie wspominalam  o dodatkowej zapłacie za gotowanie wspolmalzonkowi podopiecznej .Zawsze porownuje sytuację  jak ja bym sie czula gdyby mnie ktos tak potraktowal .A zreszta w wiekszym garnku smaczniejszy posilek .
15 listopada 2019 19:19 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nawet do glowy by mi nie przyszlo tak postepowac .Nigdy tez nie wspominalam  o dodatkowej zapłacie za gotowanie wspolmalzonkowi podopiecznej .Zawsze porownuje sytuację  jak ja bym sie czula gdyby mnie ktos tak potraktowal .A zreszta w wiekszym garnku smaczniejszy posilek .

No widzisz, i tacy bywają też niektórzy opiekunowie 
15 listopada 2019 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nawet do glowy by mi nie przyszlo tak postepowac .Nigdy tez nie wspominalam  o dodatkowej zapłacie za gotowanie wspolmalzonkowi podopiecznej .Zawsze porownuje sytuację  jak ja bym sie czula gdyby mnie ktos tak potraktowal .A zreszta w wiekszym garnku smaczniejszy posilek .

Masz rację mówić o zapłacie za gotowanie dla drugiej osoby jest poprostu karygodne .Przez gardło by mi takie słowa nie przeszły.Ciesze się jak moje posiłki smakują. Wydaje mi się że Niemcy doceniają naszą kuchnię
15 listopada 2019 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Słuchajcie już wymyśliłam co ugotuję jutro ziemniaki z sosem musztardowym i podsmażaną kiełbaską,do tego jakiś dodatek- ja go nie potrzebuję ale może moja pdp musi mieć zapytam ją jutro przy śniadaniu,powiedzcie mi czy czerwona kapusta pasuje,albo sałata lodowa,lub warzywa? Mnie wystarcza sam sos.
16 listopada 2019 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Ja dziś fasolkę po bretońsku .:-)

Po fasolce wzdęcia są, więc ja nie ryzykuje i jej nie przyrządzam. 
16 listopada 2019 13:20 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Słuchajcie już wymyśliłam co ugotuję jutro:radosc: ziemniaki z sosem musztardowym i podsmażaną kiełbaską,do tego jakiś dodatek- ja go nie potrzebuję ale może moja pdp musi mieć zapytam ją jutro przy śniadaniu,powiedzcie mi czy czerwona kapusta pasuje,albo sałata lodowa,lub warzywa? Mnie wystarcza sam sos.:fastfood:

Ja przeważnie surówkę z kiszonej robiłem i jedli
16 listopada 2019 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
Obiad smaczny, udka pieczone, zostawiłem trzecie i resztę surówki dziadkowi na jutro. Specjalnie więcej zrobiłem, a co tam