Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

14 listopada 2019 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
https://www.przepisy.pl/przepis/zapiekane-nalesniki-po-bolonsku?menu-of-the-day=2019-11-14,main&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2019-11-14&utm_content=main&p3ro=Dn1vFxk%3D
może chyci 
14 listopada 2019 18:24 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

https://www.przepisy.pl/przepis/zapiekane-nalesniki-po-bolonsku?menu-of-the-day=2019-11-14,main&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2019-11-14&utm_content=main&p3ro=Dn1vFxk%3D
może chyci :mniam:

Się nie otwiera mi sie
14 listopada 2019 18:37 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Się nie otwiera mi sie:zaskoczenie1:

Zaznacz i do wyszukiwarki wklej . 
14 listopada 2019 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zaznacz i do wyszukiwarki wklej . :-)

Wygooglowalam zrobię napewno
14 listopada 2019 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
A ja się cieszę bo jutro nie muszę gotować,mojej pdp nie będzie na obiedzie więc dla samej siebie zrobię jakiegoś gotowca w 10min. lubię bardzo "SpeclePfane" znacie je bardzo dobre ,15 min odgrzać na patelni i już jadalne można tylko trochę przyprawić wegetą lub inną przyprawą hurraaa
15 listopada 2019 07:53 / 2 osobom podoba się ten post
Szczawiowa i nalesniki z serem .
15 listopada 2019 08:11 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa pieczarkowa i miruna z frytkami i ogoraskiem kiszonym
15 listopada 2019 08:33 / 2 osobom podoba się ten post
Nudna ryba bez przypraw i na wodzie parowania, ryż i jak codzień sałata lodowa.  to dla pdp on tak je zero przypraw dla mnie leczo z kiełbaska, i na ostro tak jak lubię. Widziałam różne dziwactwa kulinarne ale tak jak tutaj to już o pomstę do nieba wola. 
15 listopada 2019 17:22 / 2 osobom podoba się ten post
Ja na jednej szteli to miałam tak że dziadek pokazał mi jak gotować coś czego ja nigdy nie robiłam, ziemniaki i marchewka razem w garnku w małej ilości wody potem to pokryciach,udusić tłuczkiem dodać trochę Vegety i danie gotowe,fuj jakie niedobre bez sosu ,bez mięsa ani surówki
15 listopada 2019 17:27 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Ja na jednej szteli to miałam tak że dziadek pokazał mi jak gotować coś czego ja nigdy nie robiłam, ziemniaki i marchewka razem w garnku w małej ilości wody potem to pokryciach,udusić tłuczkiem dodać trochę Vegety i danie gotowe,fuj jakie niedobre bez sosu ,bez mięsa ani surówki:gotowanie1:

Dla mnie nie pojętym hitem są śledzie w śmietanie z ziemniakami puree jako danie główne obiadowe
15 listopada 2019 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Dla mnie nie pojętym hitem są śledzie w śmietanie z ziemniakami puree:smiech3::smiech2: jako danie główne obiadowe:smiech2:

A ja jadłam, ale z pellkartoffeln albo z salzkartoffeln 
Jedna z moich podopiecznych ,co drugi piątek sobie życzyła. 
Powiem, że nawet mi smakowało 
Zresztą, jak sobie przypominam, to moja mama chyba też w wielkim poście to serwowała 
15 listopada 2019 17:45 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja jadłam, ale z pellkartoffeln albo z salzkartoffeln :-)
Jedna z moich podopiecznych ,co drugi piątek sobie życzyła. 
Powiem, że nawet mi smakowało 
Zresztą, jak sobie przypominam, to moja mama chyba też w wielkim poście to serwowała 

Śledzie w śmietanie to żadna nowość.Ale nigdy w domu nie jadłam z ugotowanymi ziemniakami jako danie główne.Byc może są takie zwyczaje, ale ja tego nie znam:
15 listopada 2019 17:52 / 2 osobom podoba się ten post
Co ja jutro będę gotować już myślę a muszę szybko uwinać się z obiadem bo odwiedzają nas dawno nie widziani znajomi.
Więc na słodko prawie gotowa chmurka malinowa

Oj nie będę się już tłumaczyć że moja pierwsza chmurka nalinowa miała wygląd chmury gradowej bardzo proszę o powagę w tej sytuacji.Kury sąsiada nic nie dostały kogut nic nie pilnował, sami zjedlismy
15 listopada 2019 17:55 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Dla mnie nie pojętym hitem są śledzie w śmietanie z ziemniakami puree:smiech3::smiech2: jako danie główne obiadowe:smiech2:

Dla mnie też,ja nie lubię śledzi w śmietanie,chociaż druga połowa lubi
15 listopada 2019 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Dla mnie też,ja nie lubię śledzi w śmietanie,chociaż druga połowa lubi:bezradny:

Wiem coś o tym  moja też lubi i sam zjada.
Aczkolwiek jadłam u koleżanki śledzie w owocach cytrusowych i powiem Ci dla mnie super.Musze to zrobić bo śledzie miały smak owoców.Pyszne