Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

01 grudnia 2019 13:00 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Starcza, nawet na kawę czy Currywurst w mieście. Nigdy sobie krzywdy nie zrobię, a nie jest tak, że jeszcze z tych 70  miałbym szparować. Chociaż, znam osoby, które by tak robiły. Za dużo nie jem, bo nie mam takiej potrzeby. A jak będzie mi zostawać, to jakieś flaszencje sobie kupię nach hause.
Gusia.. Tak, głupio przy jednym stole jeść różne obiady. Też staram się nie drażnić dziadka, haha. Ani zapachami, dlatego na gotowce się przerzuciłem. Aczkolwiek nie będę się patrzył na to. Będę mieć ochotę na schabowego, to zjem. Ale najpierw panierkę kupię, bo babcia nie ma:smiech3:

Za dużo nie jem ....a to dobre od rana walcujemy temat bananów w czekoladzie 
01 grudnia 2019 13:36 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Za dużo nie jem ....a to dobre:-) od rana walcujemy temat bananów w czekoladzie :smiech3:

Ty zawsze czytasz między wierszami? 
 
01 grudnia 2019 14:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj była pizza na obiad :)
01 grudnia 2019 15:06 / 5 osobom podoba się ten post
A ja podjadam gołąbki. Podjadam, bo kilka (5) zostawilam sobie, a resztę zamroziłam. Jeszcze mi dwa do podjadania zostały 
No a sos pomidorowy wyszedł mi taki, że sama siebie nachwalić się nie mogę 
01 grudnia 2019 15:49 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja podjadam gołąbki. Podjadam, bo kilka (5) zostawilam sobie, a resztę zamroziłam. Jeszcze mi dwa do podjadania zostały :-)
No a sos pomidorowy wyszedł mi taki, że sama siebie nachwalić się nie mogę :smiech3:

Pochwal się jaki
01 grudnia 2019 15:59 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Pochwal się jaki:-)

No przecież napisałam, że TAKI 
Baaardzo dobry,mocno pomidorowy, trochę kwaskowaty, troszeczkę słodki, gęsty, aksamitny i ziołami pachnący-najbardziej tymiankiem. Nie wiem czy tymianek i gołąbki pasują do siebie, czy nie, ale egal, dla mnie 
01 grudnia 2019 16:11 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29 
01 grudnia 2019 16:50 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:zawstydzony: Ty zawsze czytasz między wierszami? :nie wolno:
 
:smiech3:

Czasem czytam całe wiersze 
01 grudnia 2019 16:51 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No przecież napisałam, że TAKI :-)
Baaardzo dobry,mocno pomidorowy, trochę kwaskowaty, troszeczkę słodki, gęsty, aksamitny i ziołami pachnący-najbardziej tymiankiem. Nie wiem czy tymianek i gołąbki pasują do siebie, czy nie, ale egal, dla mnie :mniam:

I to jest piękne że można poeksperymentować w kuchni z przyprawami i nie tylko 
02 grudnia 2019 12:20 / 5 osobom podoba się ten post
Zupa gulaszowa z puszki, smaczna. A oni... no cóż... ciekawa kombinacja... jajecznica z ziemniakami i tradycyjnie... Żadnych warzyw... Ona mówi, że nie lubi, tzn mówi za dwóch, a dziadek  lubi. Ostatnio z apetytem zjadł węgierską sałatkę i nawet kwasu resztę z salaterki wypił. Ech.. Czysty egoizm. On tylko we wszystkim jej przytakuje
Tak to jest, jak często facet nie ma własnego zdania i nie potrafi walnąć pięścią w stół i powiedzieć.. Dość
02 grudnia 2019 12:23 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Zupa gulaszowa z puszki, smaczna. A oni... no cóż... ciekawa kombinacja... jajecznica z ziemniakami i tradycyjnie... Żadnych warzyw... Ona mówi, że nie lubi, tzn mówi za dwóch, a dziadek  lubi. Ostatnio z apetytem zjadł węgierską sałatkę i nawet kwasu resztę z salaterki wypił. Ech.. Czysty egoizm. On tylko we wszystkim jej przytakuje:-(
Tak to jest, jak często facet nie ma własnego zdania i nie potrafi walnąć pięścią w stół i powiedzieć.. Dość

Twoje gotówce też hmmmmm no nie wiem kto zdrowiej jadą 
02 grudnia 2019 12:27 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Twoje gotówce też hmmmmm no nie wiem kto zdrowiej jadą :niebo pieklo:

No czasami można pójść na łatwiznę i gotowca zjeść. Wiem, że on jest w głupiej sytuacji bo dają mu kasę. Będzie jadł super to zaraz będzie, że za dużo kasy dostaje i to jest głupie. Wolałbym napewno ugotować dla wszystkich ale znacznie i treściwie by wszyscy zjedli. 
02 grudnia 2019 12:58 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Zupa gulaszowa z puszki, smaczna. A oni... no cóż... ciekawa kombinacja... jajecznica z ziemniakami i tradycyjnie... Żadnych warzyw... Ona mówi, że nie lubi, tzn mówi za dwóch, a dziadek  lubi. Ostatnio z apetytem zjadł węgierską sałatkę i nawet kwasu resztę z salaterki wypił. Ech.. Czysty egoizm. On tylko we wszystkim jej przytakuje:-(
Tak to jest, jak często facet nie ma własnego zdania i nie potrafi walnąć pięścią w stół i powiedzieć.. Dość

Może się boi że jak walnie to sie rozleci,stół mam na mysli , przecież stól swój zna jak i kobietę swoją 
02 grudnia 2019 14:28 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Twoje gotówce też hmmmmm no nie wiem kto zdrowiej jadą :niebo pieklo:

Jedną i pół komory z dwóch w zamrażarce zajmuje chleb zamrożony. Więc choćbym kurczaka kupił czy kotlety, to nie miałbym gdzie ich włożyć. . Chyba, żebym do Metzgera chodził i prosił zawsze o jedną sztukę, czy udka, czy kotleta. Poza tym, po albo i przed pierwszą zawsze mam pauzę, więc spokojnie mogę zjeść obiadek bliziutko w mieście Nie narzekam. Mrożonki też są zjadliwe 
02 grudnia 2019 15:00 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś lubiana przez nas kaszanka. Akurat ta kuiona w sobotę na bazarze, z dobrzego źródła, wcale nie tania. Z cebulką oczywiście. Nie próbowałam dodawać jabłek, choć o tym słyszałam. Albo zapominam, albo akurat jabłek nie mam. Do tego ogórki kiszone albo w occie- co kto lubi.