Jak minął dzień 4

24 sierpnia 2019 21:22 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie . Jutro zobaczę . Dzisiaj dostałam w doope i idę spać już jestem odświeżona i w pizamce . Nie denerwujcie się wieczorem, bo to nie warto . Sama wiem jak to jest . Lepiej nie czytac wqrzających wpisów i spać spokojnie . Można temat załozyć dla tych co chcą  walnąć w stól . Może im ulzy . Doprowadzeni do ostatecznośi piszą , zeby sobie ulżyć . I nie wierzę, że coś złego zyczą komuś . Może ulży po takim wylaniu goryczy . A mnie nasza "Helena" coś w głowie siedzi, gdzie ona się podziewa ? Dobranoc 

Fota super
24 sierpnia 2019 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Otwarty

Zamkniety
24 sierpnia 2019 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Takie coś wyskakuje na profilu
... Ten użytkownik nie wyraził zgody 
na podgląd jego profilu
 

Też tak mam
24 sierpnia 2019 21:27 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Już ci:nie wolno:cho tu..
Elce się ulało dziś, każdy miewa gorsze dni.. Ale nie zwalnia to nikogo od pewnej wstrzemięźliwości słownej i wyrażania się wobec naszych podopiecznych. Jesteśmy tu dla nich, musimy się liczyć z konsekwencjami dziwnych, chamskich wręcz niejednokrotnie zachowań wynikających z zaburzeń chorobowych. Niemniej nieładnie w końcowym fragmencie napisała to, co napisała:-(

Oooo facet się zjawił i walnął pięścią we stoł
24 sierpnia 2019 21:27 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zamkniety:-)

Houston ..mamy problemjak open?
24 sierpnia 2019 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Houston ..mamy problem:-)jak open?

24 sierpnia 2019 21:30 / 5 osobom podoba się ten post
No ludzie kochani. Juserka bawi się naszym kosztem i to jej niebywałą radość sprawia. Podała na forum w j.rosyjskim nr tel- fałszywy jak się okazało. Co to ma wspólnego z zamknietym profilem? Teraz tak tu jest, że jak ktoś się rejestruje, to ma profil niedostępny dla innych o ile sam tego później w ustawieniach nie zmieni - takie małe info- myślę , że przydatne.
Teraz dobranoc Wam- zmęczyłam się...czas zalegnąć...
24 sierpnia 2019 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Houston ..mamy problem:-)jak open?

W ustawieniach chyba jest opcja, czy dla znajomych ma być otwarty czy zamknięty
24 sierpnia 2019 21:44 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale piękny brzydal!. Ciekawe do kogo podobny???:hihi:

Jak ja lubię takie określenia. Piękny brzydal -czyż nie piękne?
24 sierpnia 2019 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak ja lubię takie określenia. Piękny brzydal -czyż nie piękne?:-)

Er war in seiner Hâslichkeit schôn. Tak mawiała moja wcześniejszą pdp.
Mam kolegę , tak brzydki ,że aż intrygujacy
24 sierpnia 2019 21:56 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkim bez wyjątków życzę dobrej nocy, rzadziej bywam, trochę przez to że nie lubię pisać w telefonie, ale też miewam trudniejsze i cięższe dni w  pracy. Z  Pdp-ną nie najlepiej się dzieje ale przy paliatywnej opiece wszystko jest możliwe. Zmienniczka się waha i boi się czy sobie poradzi, jutro ma dać odpowiedź czy przyjedzie. Agentura powiadomiona i kogoś mają podobno w odwodzie. Poza tym w poniedziałek przyjdzie lekarz prowadzący i dopiero wtedy zadecyduje czy zostanie w domu, czy pójdzie do Hospicjum. 
24 sierpnia 2019 21:59 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

No dziwne bo ja mam 1500:zaskoczenie1:a szef to kumpel mojego faceta, a więc..

1500 dofinansowania?
24 sierpnia 2019 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dusiu, jeśli mogę zapytać, to do jakiego prania jest ten płyn- delikatnego, kolorowych, jeansów? Pytam, bo u mnie schodzi trochę srodków piorących, a zamawiam niemiecką chemię ze sklepów internetowych. Tego środka piorącego nie znam, a bym wypróbowała.

Ja znam, o ile pamiętam, to do prania od 20-60 st.
Do kolorów, jeansow,śmiało możesz kupić 
24 sierpnia 2019 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Wszystkim bez wyjątków życzę dobrej nocy, rzadziej bywam, trochę przez to że nie lubię pisać w telefonie, ale też miewam trudniejsze i cięższe dni w  pracy. Z  Pdp-ną nie najlepiej się dzieje ale przy paliatywnej opiece wszystko jest możliwe. Zmienniczka się waha i boi się czy sobie poradzi, jutro ma dać odpowiedź czy przyjedzie. Agentura powiadomiona i kogoś mają podobno w odwodzie. Poza tym w poniedziałek przyjdzie lekarz prowadzący i dopiero wtedy zadecyduje czy zostanie w domu, czy pójdzie do Hospicjum. 

24 sierpnia 2019 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Oooo facet się zjawił i walnął pięścią we stoł:-)

Ooo! Nożyce się odezwały