Jak minął dzień 4

24 sierpnia 2019 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dziewczyny dajcie spokój .Nie ma co ciagnąc tej dyskusji, bo przerodzi się w przepychanki . A po co nam to ? jest spokojnie, fajnie i przyjacielsko . 
 
 Wróciłam z wycieczki, zdjęcia zrobiłam, nie wiem tylko czy dam radę dzisiaj wkleić . Pompka:-) jestem . To bardzo specyficzna grupa a było tylko 5- cioro podopiecznych resztę rodzice zabrali w piątek do domu . Bylismy nad wodą , na lodach i przy zjeździe do dmu zjedliśmy w restauracji co kto chciał:mniam: . Było miło, ale tak naprawdę wolałabym posiedzieć tu na tarasie w cieniu . Wszyscy wymęczeni, bo trzeba o wszystkim pamietać ,pilnować  i sto razy przypominać. Mam nadzieję,że już im nic do głowy nie wpadnie, żeby mnie uszczęśliwić . Jak zwykle miałam pecha łabądek:-) wylazł z jeziora i do mnie sie przyczepił , musiałam rollstuhlem :-)sie zasłaniać . Nie żeby mnie chciał uszczypnąć, liczył raczej na cos do jedzenia . Uratowała mnie pani, która w kiosku prowadzi sprzedaz pamiatek, wyciągęła waż ogrodowy i wodą go pogoniła . Sporo ludzi było a on wybrał sobie mnie :placze1:

Koło jeziora w Zurychu tych łabądków jest mnóstwo i nie boją się ludzi w ogóle. Widziałam, jak jeden dziecku chciał jakieś ciastko skubnąc , czy kanapkę, ale mama staneła na wysokości zadania i pogoniła trochę tego łabądka 
24 sierpnia 2019 20:46 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

rower sprzedajesz ? :-)

Niekokosową małpę kupiłam widziałaś fotkę ? Mam już w domu kokosową świece  tzn wosk w kokosie też na Flohmarku kupiona już nawet nie pamiętam gdzie 
24 sierpnia 2019 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Jakoś muszę przeżyć bez komputera:-)

A...,jak nie konie to komputer do łóżka zabierasz?
24 sierpnia 2019 20:46 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Koło jeziora w Zurychu tych łabądków jest mnóstwo i nie boją się ludzi w ogóle. Widziałam, jak jeden dziecku chciał jakieś ciastko skubnąc , czy kanapkę, ale mama staneła na wysokości zadania i pogoniła trochę tego łabądka :-)

Tu też się szwendał nawet filmik nagrałam, ale jak go kobita pogoniła to sie wq...ł, stanął dęba i pokazał gdzie się zgina dziób...
24 sierpnia 2019 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tu też się szwendał nawet filmik nagrałam, ale jak go kobita pogoniła to sie wq...ł, stanął dęba i pokazał gdzie się zgina dziób...:-)

Ten sobie poszedł, ale nie spieszyło mu się za bardzo. Łabędzie bywają agresywne .
24 sierpnia 2019 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Siem siem wosyiem piat six Adin cwo cwo piat:-)

Numer kompletny? bo próbuje  i  kicha
24 sierpnia 2019 20:55 / 6 osobom podoba się ten post
Elka40

Akurat tu moge tak określać bo sama rodzina tak robi!!! A że ona ma dużo kasy to...Ty to niby masz taką anielska cierpliwość i widzisz "misje" w podcier....p.....T powodzenia w "karierze"!!!:-)

Elka,jeśli nas czytasz, to zauważyłaś chyba  ja wiele osób cieszyło się wczoraj z tego, jak dobrze tutaj na Forum się czują i jak jest miło. Swoje przemyślenia zachowaj dla siebie, Twoje wpisy są zwyczajnie niesmaczne i nie pasują, ani do tego miejsca, a już na pewno nie do naszej pracy. Jestem wygadana, ale w tym miejscu, brak mi słów 
24 sierpnia 2019 20:55
Damessa

Numer kompletny? bo próbuje  i  kicha:telefon1:

Zgadza się!
24 sierpnia 2019 20:55 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie:hihi:kokosową małpę kupiłam widziałaś fotkę ? Mam już w domu kokosową świece  tzn wosk w kokosie też na Flohmarku kupiona już nawet nie pamiętam gdzie :oklaski:

Nie . Jutro zobaczę . Dzisiaj dostałam w doope i idę spać już jestem odświeżona i w pizamce . Nie denerwujcie się wieczorem, bo to nie warto . Sama wiem jak to jest . Lepiej nie czytac wqrzających wpisów i spać spokojnie . Można temat załozyć dla tych co chcą  walnąć w stól . Może im ulzy . Doprowadzeni do ostatecznośi piszą , zeby sobie ulżyć . I nie wierzę, że coś złego zyczą komuś . Może ulży po takim wylaniu goryczy . A mnie nasza "Helena" coś w głowie siedzi, gdzie ona się podziewa ? Dobranoc 
24 sierpnia 2019 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie . Jutro zobaczę . Dzisiaj dostałam w doope i idę spać już jestem odświeżona i w pizamce . Nie denerwujcie się wieczorem, bo to nie warto . Sama wiem jak to jest . Lepiej nie czytac wqrzających wpisów i spać spokojnie . Można temat załozyć dla tych co chcą  walnąć w stól . Może im ulzy . Doprowadzeni do ostatecznośi piszą , zeby sobie ulżyć . I nie wierzę, że coś złego zyczą komuś . Może ulży po takim wylaniu goryczy . A mnie nasza "Helena" coś w głowie siedzi, gdzie ona się podziewa ? Dobranoc 

Eeee tam  No, bez przesady...te wpisy mogą być na tyle wkurzające, że najwyżej się lekko na mdłości zbierze. Można- faktycznie założyć temat "wyżywajki", czy "powalijki"- najlepiej w formie grupy zamkniętej, bo czyjeś dolegliwości nie muszą być naszą sprawą -o ile chory nie jest naszym podopiecznym i nie płacą nam za opiekę nad nim.
 
No właśnie- gdzie Helena się podziewa?
 
24 sierpnia 2019 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Zgadza się!:-)

No to ja  ni panimaju.....
24 sierpnia 2019 21:10 / 6 osobom podoba się ten post
Już cicho tu..
Elce się ulało dziś, każdy miewa gorsze dni.. Ale nie zwalnia to nikogo od pewnej wstrzemięźliwości słownej i wyrażania się wobec naszych podopiecznych. Jesteśmy tu dla nich, musimy się liczyć z konsekwencjami dziwnych, chamskich wręcz niejednokrotnie zachowań wynikających z zaburzeń chorobowych. Niemniej nieładnie w końcowym fragmencie napisała to, co napisała
24 sierpnia 2019 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

No to ja  ni panimaju.....:-)

A Ty masz profil zamknięty? 
24 sierpnia 2019 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A Ty masz profil zamknięty? 

Otwarty
24 sierpnia 2019 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Otwarty

Takie coś wyskakuje na profilu
... Ten użytkownik nie wyraził zgody 
na podgląd jego profilu