Powitajki przy kawie 51

29 sierpnia 2019 10:22
Alamag

Dzień dobry wszystkim!
Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu, a teraz zostałam świerzynką w tej profesji. Trochę mam stresa, bo dzisiaj już sama mam próbować robić wszystko przy babci. Babcia ja 97 lat. No ale nie ma wielkiego wyboru z j. francuskim, więc wiedziały gały co brały:-)

Hej, a w jakim kraju pracujesz?
29 sierpnia 2019 10:23 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, 
Ja jak zwykle ostatnia się witam. 
Miłego dnia życzę :angel3:

Nie ścigaj się ze mną Gusiu, bo ostatnia jestem ja 
29 sierpnia 2019 10:28 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Pisz, ale nie rób sprawdzianu :czerwieni sie:

No,no. Teraz na biedną Tinusię się winę zgania  Zostałam podstępnie sprowokowana i zrobiono mi wielką krzywdę- już miałam zniknąć na kilka dni i pogrążając się w smutku i zawieszając okno ciemną firanką, aby wasze serca znów się zwróciły w moim kierunku...

A tak już poważniej trochę, to nie zamierzam prowadzić akademickich dyskusji i robic szczegółowych wykładów tam gdzie to nie jest potrzebne. Mogę wody nalać  i troszeczkę poschlebiać 
29 sierpnia 2019 10:30 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie ścigaj się ze mną Gusiu, bo ostatnia jestem ja :-)

A ostatni,będą pierwszymi 
29 sierpnia 2019 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Czwartkowe dzień dobry, otwieramy nasz teatrzyk. Wczoraj dzień telefoniczny i praktycznie przesiedziałam w domu, chyba z 6 razy mycie i zmiany łóżka, bo pdp- na upocona okropnie. Nowa Zmienniczka wydaję się konkretną  i kompetentną osobą. Będzie dobrze i myślę że się dogadamy, a jak zdobędzie Zulki zaufanie to wszyscy będą zadowoleni. Miłego dnia i niech się dzieje:upup:

Czy ja Evvex już pisałam ,że Cię uwielbiam? 
29 sierpnia 2019 12:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
Kawa wypita, ciacho ze śliwkami koleżankom z biura rozdane
29 sierpnia 2019 12:58 / 1 osobie podoba się ten post
Wiesiula

Dzień dobry Opiekunkowo :-)
Kawa wypita, ciacho ze śliwkami koleżankom z biura rozdane

No to,koleżeńska Kobieta z Ciebie  
29 sierpnia 2019 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Czy ja Evvex już pisałam ,że Cię uwielbiam? :-)

Nigdzie chyba o tym nie czytałam ?
A można  to tak, tu niby ajlowju, do jednej,a zaraz Uwielbiam, do drugiej.
Czy Ty mnie jeszcze uj evol ja ?
29 sierpnia 2019 13:13 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Nałęczów już zaliczony? :-)

Jeszcze nie. Ogarnę sprawy związane ze szkołą córki i sama sobie wyskoczę i Nałęczów i Kazimierz Dolny zaliczę. 
29 sierpnia 2019 13:33 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A czyli do domu jedziesz?no to tradycyjnie szczęśliwej podróży i miłego wypoczynku:buziaki2:

Dopiero w sobotę wieczorem ale gotowa jestem, a nawet ugotowaną. Za życzenia  dziękuję.
29 sierpnia 2019 13:40 / 4 osobom podoba się ten post
Alamag

Dzień dobry wszystkim!
Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu, a teraz zostałam świerzynką w tej profesji. Trochę mam stresa, bo dzisiaj już sama mam próbować robić wszystko przy babci. Babcia ja 97 lat. No ale nie ma wielkiego wyboru z j. francuskim, więc wiedziały gały co brały:-)

Witaj i nie zapomnij zaspokoić naszej ciekawości, bo ja oczywiście dołączam do chóru  koleżanek i kolegów. 
29 sierpnia 2019 13:42 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czy ja Evvex już pisałam ,że Cię uwielbiam? :-)

Z wzajemnością i na 100% 
29 sierpnia 2019 15:08 / 4 osobom podoba się ten post
 Dziękuję za przemiłe przyjęcie i słowa otuchy. Już mi lepiej.
Pracuję w Miluzie we Francji tuż za niemiecką granicą. Wolałam zacząć z językiem, który znam lepiej. 
29 sierpnia 2019 15:19 / 2 osobom podoba się ten post
Alamag

Dziękuję za przemiłe przyjęcie i słowa otuchy. Już mi lepiej.:kwiatek dla ciebie2:
Pracuję w Miluzie we Francji tuż za niemiecką granicą. Wolałam zacząć z językiem, który znam lepiej. 

Powodzenia 
Ale Ci zazdroszczę znajomości tego francuskiego 
29 sierpnia 2019 15:25 / 2 osobom podoba się ten post
Znać znam, ale 20 lat nie używany to trochę zakurzony
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.