Powitajki przy kawie 51

09 września 2019 09:45 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim dzień dobry. Zakupy zrobione, jeszcze obiad i pójdę się przywitać z nową koleżanką. Żeby siedzieć na ławce za wilgotno, choć może wyschnie do południa. Zobaczymy.
09 września 2019 16:26 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w poniedziałkowe popołudnie
09 września 2019 17:26 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Wszystkim dzień dobry. Zakupy zrobione, jeszcze obiad i pójdę się przywitać z nową koleżanką. Żeby siedzieć na ławce za wilgotno, choć może wyschnie do południa. Zobaczymy.

I jak,posiedziałaś z nową koleżanką na suchej ławce ?
09 września 2019 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

I jak,posiedziałaś z nową koleżanką na suchej ławce :-)?

Nie posiedziałyśmy na mokrej ławce, tylko poszłyśmy do suchej Edeki Potem na trochę do niej, bo to jedyna, u której można posiedzieć na dole w razie kiepskich warunków pogodowych. Ewentualnie zadaszona altana niedalko mnie. To wieś, nie ma za dużo takich miejsc. Ale z drugiej strony i tak więcej placów zabaw, ławek, ścieżek niż widziałam w podobnych miejscach w Polsce.
Na pierwszy rzut oka- może nie zostaniemy najlepszymi przyjaciółkami, ale będzie z kim pogadać od czasu do czasu. Do drugiej zapukałyśmy, miała do  tej Edeki dojść i słuch zaginął... Na pewno się będziemy natykać na siebie, bo to takiej wielkości, że inaczej się nie da. Zobaczymy. Ale narzekająca nie jest- i to mi się podoba.
10 września 2019 06:38 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ! Ja dzisiaj pierwsza Was powitam
10 września 2019 06:52 / 6 osobom podoba się ten post
Za oknem jeszcze szarawo,ale zapowiada się słoneczny dzień,tak jak wczoraj.Kawa już prawie wypita,więc włączę sobie jakis film,żeby za szybko nie grandzić na dole,bo seniorka pomimo 95 lat słuch ma lepszy od mojego.Odpowiada mi ta monotonia,wiem co mnie czeka,a jesli coś się wydarzy,też nic się nie stanie.No,to latam po necie dalej,miłego wtorku Opiekunowo !
10 września 2019 06:57 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Was opiekunkowo. Za oknem słoneczko już się pokazało.  Dziś wywiadówka u córki w szkole więc będę musiała znowu wyruszyć do miasta wojewódzkiego.  Teraz trzeba już się podnieść z łóżka i samemu zrobić sobie  i śniadanko. Życzę Wam spokojnego dnia. 
10 września 2019 07:20 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo

Życzę Wam miłego dnia

10 września 2019 07:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam wszystkich i przyjemnego dnia życzę 
10 września 2019 07:35 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Kolejny dzień się zaczyna. Pogoda przynajmniej zapowiada się ładna.
10 września 2019 09:30 / 7 osobom podoba się ten post
Czesc z nad morza .Pogoda jako taka, może się  poprawi .Pozdrawiam serdecznie widzę,że zdjęcia muszę poćwiczyć,a Tiny nie ma.
10 września 2019 09:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo jakaś niewyspana jestem i śnięta jakaś. Najchętniej poszłabym spać . Za oknem pogoda piękna, słoneczko, brak chmurek czyli piękny dzień . Miłego dzionka wszystkim
10 września 2019 09:37 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo , serdecznie pozdrawiam z deszczowego Szczecina :)
z deszczu cieszę się przeogromnie, bo potrzeba go strasznie - choć psuje mi plany
Mój Szanowny Małżonek wygrał karnety wstępu na wszystkie mecze turnieju tenisowego Pekao Open, korty niestety są otwarte a tu pada .... więc lekka lipa. ale skrycie liczę, że się uda :)

Dziś czeka mnie wizyta u ortopedy i zastrzyki - więc proszę o dobre fluidy :)
10 września 2019 11:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Czesc z nad morza .Pogoda jako taka, może się  poprawi .Pozdrawiam serdecznie widzę,że zdjęcia muszę poćwiczyć,a Tiny nie ma.

Witaj Mleczko 
Trochę jednak tęsknisz za Opiekunkowem?
Miło 
Jak byś się już wymasowała, "pozabiegowała" i miała chwilę czasu,bo np pogoda nie zachęca do spacerów, to szrajbnij nam tutaj coś, proszę ,jak to jest "Sanatorką " być 
Nie ma Tiny, nie ma Eweliny, nie ma Konwalii...
O Tej ostatniej, to przynajmniej wiemy,że polskie szczyty gdzieś zdobywa .
Przyjemności życzę 
10 września 2019 15:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, fajnego popołudnia życzę wszystkim opiekunkom i opiekunom
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.