Powitajki przy kawie 51

10 września 2019 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
Witam chętnie poznam jakaś opiekunkę by mòc wyjść pogadać w Konstancji jestem odezwijcie się kobietki

10 września 2019 21:46
Witaj, również Konstanz jest fajny, raz tam byłem.
10 września 2019 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
Magda42

Witam chętnie poznam jakaś opiekunkę by mòc wyjść pogadać w Konstancji jestem odezwijcie się kobietki

Do Bonn trochę daleko, ale tutaj też można fajnie "pogadać "
10 września 2019 22:37 / 7 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czesc z nad morza .Pogoda jako taka, może się  poprawi .Pozdrawiam serdecznie widzę,że zdjęcia muszę poćwiczyć,a Tiny nie ma.

Tiny ni ma, bo w St. Moritz przebywa, jak groziła już tu wczesniej  A że pogoda lekko pochmurna i choć zimno, to nie pada- to i zwiedzamy do oporu. Już dokumentacje fotograficzną mamy, gdyz na taki wojaż zabraliśmy naszego Nikusia-( aparat fotograficzny tak nazywamy pieszczotliwie-wyjasniam , jakby kto teorie spiskowe tworzyć zamierzał 
I tak dzisiaj obcykaliśmy m.in- lodowiec Morteratsch . Zatrzymaliśmy się w hoteliku, a raczej pensjonacie o cenach srednich, ale nie potrzebny nam specjalny luksus, gdyż jest tyle do oglądania ,że grzech jest spędzać czas w pozycji horyzontalnej m.in 
Z innych atrakcji pojutrze przejazd Glacier Ekspress do Zermatt- niepotrzebnie się bałam o trudnosci w cykaniu fotek w pociągu- tu nawet pociągi regionalne mają wagony widokowe.Wracamy w niedzielę. Tu na forum trzeba zdjęcia bardzo zmniejszac co się odbija na ich jakości- może i lepiej korzystać z zewnetrznego hostingu i chyba tak zrobię chcąc zamiescić tu fotki.
Póki co się zameldowałam- pozdrawiam dziewczyny i chłopaka i dobranoc mówię Wam wszystkim.
10 września 2019 23:19 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tiny ni ma, bo w St. Moritz przebywa, jak groziła już tu wczesniej :-) A że pogoda lekko pochmurna i choć zimno, to nie pada- to i zwiedzamy do oporu. Już dokumentacje fotograficzną mamy, gdyz na taki wojaż zabraliśmy naszego Nikusia-( aparat fotograficzny tak nazywamy pieszczotliwie-wyjasniam , jakby kto teorie spiskowe tworzyć zamierzał :-)) 
I tak dzisiaj obcykaliśmy m.in- lodowiec Morteratsch . Zatrzymaliśmy się w hoteliku, a raczej pensjonacie o cenach srednich, ale nie potrzebny nam specjalny luksus, gdyż jest tyle do oglądania ,że grzech jest spędzać czas w pozycji horyzontalnej m.in :-)
Z innych atrakcji pojutrze przejazd Glacier Ekspress do Zermatt- niepotrzebnie się bałam o trudnosci w cykaniu fotek w pociągu- tu nawet pociągi regionalne mają wagony widokowe.Wracamy w niedzielę. Tu na forum trzeba zdjęcia bardzo zmniejszac co się odbija na ich jakości- może i lepiej korzystać z zewnetrznego hostingu i chyba tak zrobię chcąc zamiescić tu fotki.
Póki co się zameldowałam- pozdrawiam dziewczyny i chłopaka i dobranoc mówię Wam wszystkim.

Super wakacje ! Korzystaj, zwiedzaj, bo co zobaczysz, to Twoje 
Przyjemnego jeszcze urlopu 
11 września 2019 06:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. I mamy środę. A jak to mówią "Środa minie, tydzień zginie". Za oknem pochmurno , słońce jeszcze śpi. Spokojnego dnia dla Was. 
11 września 2019 06:48 / 6 osobom podoba się ten post
No i sa skutki oglądania filmu do póżna,nawet alarmu w telefonie nie słyszałam.Nic to,teraz kawa,potem kilka minut na rowerze i do pracy-nie ma,że boli.Obiad juz wczoraj sobie przygotowałam,ale za to prasowania troche mi sie nazbierało,czego nie cierpię.Miłej srody Opiekunowo !
11 września 2019 07:15 / 6 osobom podoba się ten post

Witam w środę

Życzę milusiego i pogodnego dnia

Zapowiada się piękny dzień

11 września 2019 07:26 / 6 osobom podoba się ten post
Witam !Słoneczko już wstalo ..a ja nie to znaczy zeszlam po kawkę i leżakuje dalejPięknego dnia kochani
11 września 2019 08:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam razem ze slonkiem za oknem, spokojnego dnia życzę
11 września 2019 09:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam trochę później, bo już po śniadaniu. 
Trochę pochmurno, ma padać, ale co tam, nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiedni strój, albo nastrój 
U mnie dzisiaj będzie dobry dzień-wiem,bo to ode mnie zależy. A ja dzisiaj tak chcę i już 
Wam też dobrego dnia życzę i słońca, jak nie na niebie, to w sercach 
11 września 2019 09:45 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  słoneczko świeci, chmurek nie ma, samoloty latają - witaj piękna środo  Miłego dnia wszystkim 
11 września 2019 09:54 / 6 osobom podoba się ten post
Hoi opiekunowo miłego i pogodnego dnia życzę
11 września 2019 13:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo- cd
11 września 2019 13:39 / 2 osobom podoba się ten post
No qcze, takiej to dobrze
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.