Jak minął dzień 5

10 listopada 2019 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Mów za siebie - ja zbieram i jadam (muchomory czerwieniejące):wspolny posilek:! I nawet moi goście jadają razem ze mną.

Skoro tu piszesz jeszcze tzn że się znasz na tych kropkach muchomorzastych
10 listopada 2019 13:34 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Spoko, ja jestem osobą, która zbiera muchomory i jada namiętnie. Te jadalne oczywiście! I od kilkunastu lat uganiam się za jednym - muchomorem cesarskim, ale jeszcze nie udało mi się go znaleźć. Co prawda jadłam go kilka lat temu, ale to był kupiony z Węgier.

Znałam koleżankę która tak się uganiała za jednym takim muchomorem potem on na nią jakoś tak podziałał że już są szczesliwa parą od kilku sezonów....powiedziałam parą nie małżeństwem
10 listopada 2019 13:38 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Niom... dobrze prawisz... A na naszym forum człońkiń jest nawet sporo.. gorzej z członkami:-(
:smiech3:

ZauwazylamAle to może i dobrze bo kobiety trzeba słuchać a jeszcze kilka kobiet a Ty rodzynek.Wiec nie narzekaj
10 listopada 2019 13:46 / 6 osobom podoba się ten post
Mija, mija  Dzisiejszy obiad jak w poście, a nie niedzielny . Zjedzona zupa grzybowa do ostatniej kropli i nie ma miejsca w żołądku na wiecej . Chyba pozniej usmażę jak Dusia racuchy, i będzie 2 in 1 wcześniejsza kolacja i popołudniowym podjadaniem. Teraz musze kalorie spalić . Spacer długi i intensywny pomoże mi w realizacji mojego założenia . Pogoda aż wstyd , wiosenna a ja już róze okopczykowałam i rododendrony i azalie i magnolie i  kamelie . he he  nie wrózy to dobrze przy takiej pogodzie . 
10 listopada 2019 13:53 / 3 osobom podoba się ten post
Zmykam na obiadek , a wszystkim miłego popołudnia życzę
10 listopada 2019 15:04 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Zmykam na obiadek , a wszystkim miłego popołudnia życzę:-)

A ja przedłużoną przerwę po do pdp przyszedł jakiś znajomy i sobie rozmawiają a ja klikam tutaj kawy nie chcą a ciacha nie ma
10 listopada 2019 15:07 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

A ja przedłużoną przerwę po do pdp przyszedł jakiś znajomy i sobie rozmawiają:gathering: a ja klikam tutaj kawy nie chcą a ciacha nie ma:bezradny:

Ja nie pogardzę bo jestem kawosz A w miłym towarzystwie ....zawsze
10 listopada 2019 15:11 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Ja nie pogardzę bo jestem kawosz :-)A w miłym towarzystwie ....zawsze:-)

Oj to nie pod ten adres trafiłaś bo ja nie piję kawy wolę herbatkę z cytrynką:
10 listopada 2019 15:13 / 4 osobom podoba się ten post
Raz tylko wkleję fotkę grzybiarską i obiecuję, że nie będę więcej głowy już zawracał... Zbiór kilkunastu maślaków i rydzów.. 
 
Może koleżanki na M. stwierdzą, że to rydze, a nie wełnianki
Jest i ogonek
 

 
10 listopada 2019 15:14 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Ja nie pogardzę bo jestem kawosz :-)A w miłym towarzystwie ....zawsze:-)

Musisz się zgłosić do tych co piją pokilka kaw dziennie ale poczęstuję herbatką 
10 listopada 2019 15:14 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja lubie i bardzo dobrze sie czuje w taka pogode . Niech pada bo nie bedziemy mieli chleba .:-)

Każdy lubi co innego :) A z tym, że deszcz jest potrzebny to się jak najbardziej zgadzam 
10 listopada 2019 15:41 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Raz tylko wkleję fotkę grzybiarską i obiecuję, że nie będę więcej głowy już zawracał... Zbiór kilkunastu maślaków i rydzów.. 
 
Może koleżanki na M. stwierdzą, że to rydze, a nie wełnianki
Jest i ogonek:oklaski:
 
:smiech3:
 

Najprawdziwszy mleczaj rydz! Smacznego! A "ogonkowi" to musisz korzonek odciąć i zobaczyć czy ma dziurkę w środku - taką nie od robaka ;-)
10 listopada 2019 16:02 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Mnie się też wydaje że to rydz,pycha we własnym sosie na masełku, jak leci krew ja z ogonka i jest dziurka w ogony to będzie rydz,jest kruchy ale dość gruby:-)

Jak ostatnio chodziłam po lesie za prawdziwkami i pogrzybkami, to pełno takich grzybów mijałam. Nie znam ich i nie brałam nawet pod uwagę, aby je zbierać.
10 listopada 2019 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Oj to nie pod ten adres trafiłaś bo ja nie piję kawy :pije kawe:wolę herbatkę z cytrynką::szampan:

Herbatka z cytrynka też wskazanaZwłaszcza teraz w jesienne wieczory
10 listopada 2019 16:21 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Musisz się zgłosić do tych co piją pokilka kaw dziennie:pije kawe::pije kawe2::kawa::kawa1::kawa1: ale poczęstuję herbatką :cola2:

A dziękuję Ci dobra kobieto