Jak minął dzień 5

09 listopada 2019 23:32 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mija jakosc .Za oknem siapi i nosa wysciubic sie chce .A ja z przekory wyciagam deszczowke i ide na zakupy .Dopiero sie dowiedzialam ze tyle dni wolnych, musze  cos na ząb dokupic .W markecie Polo sa kaczki z jablkami juz kiedys kupowalam . Smaczna byla, to dam sie nabrac jeszcze raz .

Dzień ,podobnie jak wczorajszy minął jakość szybko i aktywnie .
Dużo spacerów i zabawy z wnukiem na świeżym powietrzu. Od wczoraj mam piękną zimę, biały puch leci z nieba, słońce świeci, tylko -3 na termometrze, więc  z domu aż chce się wyjść. 
Jutro ok 17  już będę w domu . Niestety zakupów nie miał kto zrobić, więc zostaje tylko Żabka, nawet w święta otwarta 
W poniedziałek mam do wyboru, wizytę u siostry albo brata z pełnym wyżywieniem 
10 listopada 2019 08:24 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Nie ogonek, ani nóżka tylko TRZONEK! Fachowo grzyb składa się z trzonu i kapelusza. A jak tam rosły maślaki zwyczajne to na pewno jest mleczaj rydz. Na patelni na masełku najsmaczniejszy.:gotowanie:

Z czego składa sie grzyb to ja wiem . Piszę takim językiem jakiego potocznie uzywam . A Luke wiedział o czym piszę, w dodatku przemyciłam cos w treści . Z trzonem by to nie wyszło . 
10 listopada 2019 09:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Z czego składa sie grzyb to ja wiem . Piszę takim językiem jakiego potocznie uzywam . A Luke wiedział o czym piszę, w dodatku przemyciłam cos w treści . Z trzonem by to nie wyszło . 

Haha 
10 listopada 2019 10:19 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Z czego składa sie grzyb to ja wiem . Piszę takim językiem jakiego potocznie uzywam . A Luke wiedział o czym piszę, w dodatku przemyciłam cos w treści . Z trzonem by to nie wyszło . 

Ale z "trzonkiem" już by wyszło. To "prawie jak"... członek
10 listopada 2019 10:23 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Ale z "trzonkiem" już by wyszło. To "prawie jak"... członek :lol1:

" Prawie jak " czyni różnicę . Nie wiesz o tym ?
10 listopada 2019 11:08 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko i Malgi,
nie sposób odmówić Wam racji
10 listopada 2019 12:26 / 6 osobom podoba się ten post
ło kurde ciekawy temat ,,członkostwo członka w trzonie "to się nazywa branie ,, grzybobranie"
10 listopada 2019 12:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1:ło kurde ciekawy temat ,,członkostwo członka w trzonie ":chowa sie:to się nazywa branie :smiech2:,, grzybobranie":hihi:

:
10 listopada 2019 12:31 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Z czego składa sie grzyb to ja wiem . Piszę takim językiem jakiego potocznie uzywam . A Luke wiedział o czym piszę, w dodatku przemyciłam cos w treści . Z trzonem by to nie wyszło . 

10 listopada 2019 12:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1:ło kurde ciekawy temat ,,członkostwo członka w trzonie ":chowa sie:to się nazywa branie :smiech2:,, grzybobranie":hihi:

Ale czasem można trafić na muchomora:: w tym grzybobraniu Achtung.... Achtung
10 listopada 2019 12:36 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Ale czasem można trafić na muchomora:: w tym grzybobraniu:-):-) Achtung.... Achtung

Anka takich grzybów nie bierzemy pod uwagę w ogóle!
10 listopada 2019 12:47 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Ale czasem można trafić na muchomora:: w tym grzybobraniu:-):-) Achtung.... Achtung

Spoko, ja jestem osobą, która zbiera muchomory i jada namiętnie. Te jadalne oczywiście! I od kilkunastu lat uganiam się za jednym - muchomorem cesarskim, ale jeszcze nie udało mi się go znaleźć. Co prawda jadłam go kilka lat temu, ale to był kupiony z Węgier.
10 listopada 2019 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Anka takich grzybów nie bierzemy pod uwagę w ogóle! :-)

Mów za siebie - ja zbieram i jadam (muchomory czerwieniejące)! I nawet moi goście jadają razem ze mną.
10 listopada 2019 13:08 / 3 osobom podoba się ten post
Zazdroszczę bo ja grzyby znam z Tesco niestety
10 listopada 2019 13:12 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1:ło kurde ciekawy temat ,,członkostwo członka w trzonie ":chowa sie:to się nazywa branie :smiech2:,, grzybobranie":hihi:

Niom... dobrze prawisz... A na naszym forum człońkiń jest nawet sporo.. gorzej z członkami