Jak minął dzień 5

09 września 2019 10:16 / 6 osobom podoba się ten post
Poniedziałkowy poranek szybko mija. Też tak macie, że jak jednego dnia wszystko na nie i wszystko szaro-bure, to następny dzień zupełnie inaczej i optymistyczniej wygląda?
Już byłam na zakupach, w aptece, zdążyłam ściągnąć swoją pościel do prania i zaraz biorę się za przygotowanie obiadu. Jak nie będzie padać, to na pauzie znowu jakiś szybki marsz chcę zaliczyć. Miłego poniedziałku i niech Wam też szybko i przyjemnie mija 
09 września 2019 10:18 / 5 osobom podoba się ten post
Och, jak ja lubię takie chwile... na tarasie, ... Chwilo trwaj, chciałoby się powiedzieć, bo nie wiadomo, co czeka cię na następnej szteli
09 września 2019 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Och, jak ja lubię takie chwile... :pije kawe2: na tarasie, :ogladam tv:... Chwilo trwaj, chciałoby się powiedzieć, bo nie wiadomo, co czeka cię na następnej szteli:radosc1:

O,nie wracasz do dziadka?
09 września 2019 10:32 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

O,nie wracasz do dziadka?

Nie, bo tylko jadę do domu na 2 tygodnie i logiczne, że nikt się nie zgodzi na takie krótkie zastępstwo
09 września 2019 10:34 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Nie, bo tylko jadę do domu na 2 tygodnie i logiczne, że nikt się nie zgodzi na takie krótkie zastępstwo:-)

A zmiennik przyjął "moje" warunki, haha, że zjeżdżam 3go, no i tu wróci
09 września 2019 10:50 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia, u mnie poniedziałek to dzień prania i póki co w ten dzień najwięcej się dzieje. A z atrakcji to po obiedzie jadę do sklepu bo masło nam się skończyło 
09 września 2019 10:51 / 4 osobom podoba się ten post

 
Taki poranek mnie dzisiaj przywitał 
09 września 2019 11:08 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg


 
Taki poranek mnie dzisiaj przywitał :przytula:

Pięknie <3 Udanego dnia! :) 
09 września 2019 11:14 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Nie, bo tylko jadę do domu na 2 tygodnie i logiczne, że nikt się nie zgodzi na takie krótkie zastępstwo:-)

A pytałeś w agencji?
Czasami są chętne osoby na takiego "skoczka ". Tylko nie wiem,jak Twój dziadek się na to zapatruje 
09 września 2019 11:23 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg


 
Taki poranek mnie dzisiaj przywitał :przytula:

Cudnie...
Aż chciałoby się tam być. 
Już widzę oczami wyobraźni, jak z dużą, wełnianą chustą, zarzuconą na plecy,stoję przed tym domkiem wczesnym rankiem, podziwiam ten widok, grzejąc dłonie kubkiem kawy, parującej jak te poranne mgły czy rosa.
Zazdroszczę Tobie takiego "Dzień dobry ",nawet mnie wcześniej wstawać by się chciało 
09 września 2019 11:26 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

A zmiennik przyjął "moje" warunki, haha, że zjeżdżam 3go, no i tu wróci:-)

Teraz rozumiem ,już o coś pytałam, ale widzę, że już wszystko zaplanowane . Może i fajnie, że w inne miejsce pojedziesz? Tutaj jest Ci dobrze, kto wie, może będziesz miał jeszcze lepiej?
Tego serdecznie Ci życzę 
09 września 2019 12:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Teraz rozumiem ,już o coś pytałam, ale widzę, że już wszystko zaplanowane . Może i fajnie, że w inne miejsce pojedziesz? Tutaj jest Ci dobrze, kto wie, może będziesz miał jeszcze lepiej?
Tego serdecznie Ci życzę :-)

Zostałbym nawet i jeszcze 2 miesiące, ale muszę rezonans wykonać... A agencja szuka mi zlecenia na 2 miesiące do świąt a nie mogę nie pracować, haha
09 września 2019 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
Nie ma Konwalijki,to co,już nikt tu nie zagląda? Nikt "Heloł " nie zagai?
Wszyscy zapracowani, czy tak jak kiedyś Bogdan Łazuka w filmie, nie lubicie poniedziałków?
Mnie się dzisiejszy paniedielnik nawet podoba   Czas płynie szybko, jakoś między posiłkami raz dwa zleciało. Babcia po kolacji już przed tv,a ja skończyłam prasować. Taka jakaś pracowita dzisiaj byłam. Ciekawe, czy Mleczko już się kuruje? Liczę na to, że zaraz po powrocie powie nam,czy warto było jechać do tego sanatorium.
To przyjemnego wieczoru jeszcze 
09 września 2019 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
Wskoczyłam na Jak minął dzień, to się wzięły gdzieś schowały te literatury
Teraz już mi pewnie nikt nie napisze, co warto przeczytać
09 września 2019 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Wskoczyłam na Jak minął dzień, to się wzięły gdzieś schowały te literatury :-(
Teraz już mi pewnie nikt nie napisze, co warto przeczytać :placze1:

To kliknij na przedostatniego mojego lajka dla Ciebie, to otworzy się literatura