Jak minął dzień 5

09 września 2019 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
Albo wejdź na Nasze hobby i więcej, proszę, bo dużej dziewczynie nie wypada tak. O, tak po chłopsku powiedziałem
09 września 2019 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Albo wejdź na Nasze hobby i więcej, proszę, :placze1: bo dużej dziewczynie nie wypada tak. O, tak po chłopsku powiedziałem:smiech3:
:aniolki:

Czasem trzeba, ot tak,po chłopsku, żeby sie baba nie zasmarkała przy okazji tego płaczu 
09 września 2019 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny się wczasują.. dorotee ostatnio pocztówkę przesłała, Konwalijka chyba na lodowcu jeszcze zjeżdża,, Dusia jeszcze na rancho swoim , a.... Ktoś jeszcze na masaże pojechał... No ale kto w końcu?
09 września 2019 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
"Masażyć "się to Mleczko pojechała. 
A Konwalia to pewnie w deszczu szusuje 
Albo może tańczy ,ze swoim  "Liblingiem "w rytm deszczowej piosenki 
09 września 2019 19:30 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Dziewczyny się wczasują.. dorotee ostatnio pocztówkę :moje_wakacje: przesłała, Konwalijka chyba na lo:narty1:dowcu jeszcze zjeżdża,, Dusia jeszcze na rancho swoim :ksiaze na rumaku:, a.... Ktoś jeszcze na masaże pojechał... No ale kto w końcu? :pisanie na forum:

Tak, rąk Dusia na ranczu swoim odpoczywa.  ale nie tylko  bo i przetwory robi na zimę. Sąsiedzi nanieśli nadmiar warzyw trzeba było to jakiś upchnąć. Szkoda wyrzucać. Wszystko drogie. Dzisiaj akurat jabłka smazylam do słoików i pastę pomidorowo paprykowe robiłam do pizzy. W międzyczasie troszczę się lenie. Nałęczów już odwiedziłam. Jeszcze mnie czeka wycieczka z psiapsiolkami do Kazimierza Dolnego.  I trzeba będzie powoli ogarniać pakowanie walizki bo za tydzień wyjazd do DE.  Ale póki co jeszcze nam czas dla siebie. Córka w bursie to w domu pusto.  ale dzwonię pytam radzi sobie. I bardzo dobrze. Nie jestem za bardzo nadopiekuńcza. Dzieci chowa się dla świata a nie dla siebie. Spokojnego wieczoru Wam życzę. Chyba dziś jakiś mecz w tv jest?  bo odkąd jestem w Pl telewizor jest nie włączony. Nie lubię tv. 
09 września 2019 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
Dusiu,
fajnie, że zagospodarowywujesz owoce i warzywa

A dziś o 20.45 mecz Polaków z Austrakami, a Niemcy grają na wyjeździe z Irlandią Północną. Po meczach i komentarzu w RTL, zawsze są skróty pozostałych meczów. Póki co, pozostaje online w WP albo w Onecie gol
10 września 2019 10:09 / 4 osobom podoba się ten post
Gusiu, u mnie cisze burzą tylko samoloty na niebie...bardzo spokojnie tu jest
10 września 2019 10:18 / 4 osobom podoba się ten post
Owoce i warzywa przerabiałam przed wyjazdem, teraz tylko mąż- całą niedzielę się relaksował przy słoikach
Pdp stwierdziła, że nie jadła jeszcze granata (czy granatu?). No to w Edece się skusiłam na promocyjny. Ale kwaśny był!!! Nie sądzę, żeby miała ochotę jeszcze spróbować. Zagryzła jabłkiem na koniec- żeby dobry smak pozostał...
Czuję się znużona monotonią. I już wiem, że na pewno będę szukać czegoś nowego. Ponad rok tu jestem. Jest spokojnie, wszystko gra. Ale mam dość. Nie wiem, na kogo trafię następnym razem. Ale ryzyk- fizyk. Trzeba poznać inne rejony Niemiec
10 września 2019 10:20 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Owoce i warzywa przerabiałam przed wyjazdem, teraz tylko mąż- całą niedzielę się relaksował przy słoikach:-)
Pdp stwierdziła, że nie jadła jeszcze granata (czy granatu?). No to w Edece się skusiłam na promocyjny. Ale kwaśny był!!! Nie sądzę, żeby miała ochotę jeszcze spróbować. Zagryzła jabłkiem na koniec- żeby dobry smak pozostał...
Czuję się znużona monotonią. I już wiem, że na pewno będę szukać czegoś nowego. Ponad rok tu jestem. Jest spokojnie, wszystko gra. Ale mam dość. Nie wiem, na kogo trafię następnym razem. Ale ryzyk- fizyk. Trzeba poznać inne rejony Niemiec:-)

Bo do odważnych świat należy...
10 września 2019 12:55 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

:placze1:
W sumie g...niano grali, nie będę już płakać :-)

Wczoraj tez się nie popisali. Dzisiaj trzeb akibicowac koszykarzom w mecz z Hiszpanią :) 
10 września 2019 17:25 / 3 osobom podoba się ten post
Taki senny dzionek, który powolutku zbliża się ku końcowi
Wczoraj byłem w lesie.. Pomimo wilgotnej gleby, po ostatnich deszczach, i w miarę ciepłych nocy, grzybów niet. To las liściasty, może podskoczę dwa kiloski do iglastego jutro.
10 września 2019 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
Są... kurki, w sklepie i z Polski. A w innej sieci z Rosji i Białorusi. Tak na marginesie.. Od czwartku w Lidlu będą też i polskie produkty.. Kupię sobie pierogi, bo dla jednego nie opłaca się robić
10 września 2019 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Wczoraj tez się nie popisali. Dzisiaj trzeb akibicowac koszykarzom w mecz z Hiszpanią :) 

I koszykarze też przegrali 
10 września 2019 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Są... kurki, w sklepie i z Polski. A w innej sieci z Rosji i Białorusi. Tak na marginesie.. Od czwartku w Lidlu będą też i polskie produkty.. Kupię sobie pierogi, bo dla jednego nie opłaca się robić:-)

Właśnie w jakiejś gazetce widziałam, że będą polskie produkty, tylko nie pamiętałam, w którym sklepie. 
W Bonn jest polski sklep, super zaopatrzony, ale na drugim końcu miasta, więc 3 godziny albo i lepiej zajął by mi dojazd, zakupy i powrót. Niektóre Edeki i Rewe też mają polskie produkty, ale żaden z tych, które są w miarę blisko. Najczęściej to majonez kupowałam, bo nie "podchodzi" mi żaden niemiecki .
10 września 2019 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie dzisiaj, podobnie jak u Luke-zwyczajnie i spokojnie . Spacer w czasie pauzy zaliczony, słoneczko nawet ładnie przygrzewało ,to aż się chciało gębę ku niemu wystawić 
Żeby czas szybciej leciał, to codziennie coś sprzątam, piorę czy prasuję,bo przy podopiecznej, to oprócz pomocy w myciu i kąpieli, specjalnych obowiązków nie mam. Jest jeszcze "samoobsługowa ".
No ale na posterunku trzeba czuwać 
Na Forum towarzystwo jakoś się rozleniwiło, kilka osób chyba z urlopów dopiero wróciło, bo widzę nowe, dla mnie przynajmniej, Nicki, czy Niki 
Tylko grać się wszystkim chce "na ostatnią literę ",a żeby coś poopowiadać, to chętnych specjalnie nie widać .
Przyjemnego jeszcze wieczoru