Jak minął dzień 5

21 września 2019 21:18 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Heloł:-)Jeszcze z busa pisze, sama zostałam bidulka z kierowcą ha:-)Przed chwilą byłam jeszcze we Francji bo odwozilismy jedną babeczkę ja wysiadam ostatnia za ok .1.5 godz Spokojnej nocki, teraz mam placu a placu :oklaski:

Żebyś dotarła spokojnie do celu. Ja od 2 godzin na swoim niemieckim wohnung siedze. Za krótki urlop miałam. Nie wiem czy się cieszyć że doceniają pracę i starania czy nie? 
21 września 2019 21:28 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalijka, jak dojedziesz, pogadasz ze zmienniczką i spać, ok? Żadne nocne zwiedzanie miasta
Dobranoc
21 września 2019 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Heloł:-)Jeszcze z busa pisze, sama zostałam bidulka z kierowcą ha:-)Przed chwilą byłam jeszcze we Francji bo odwozilismy jedną babeczkę ja wysiadam ostatnia za ok .1.5 godz Spokojnej nocki, teraz mam placu a placu :oklaski:

Wycieczka krajoznawcza. Pół Polski, Niemcy i jeszcze Francję obejrzałaś. 
21 września 2019 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
Nie będę dzisiaj Was długo zanudzać moimi sprawozdaniami z całego dnia 
Powiem krótko -dzień minął przyjemnie, ciepło, bo pogoda dopisała, smacznie, towarzysko i naprawdę szybko. 
Gdyby tak mogło być codziennie. 
21 września 2019 21:57 / 3 osobom podoba się ten post
Cudnie minął dzień..tyle się działo
21 września 2019 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Cudnie minął dzień..tyle się działo
21 września 2019 21:57
Cudnie minął dzień..tyle się działo
21 września 2019 21:57
Cudnie minął dzień..tyle się działo
21 września 2019 21:57
Cudnie minął dzień..tyle się działo
21 września 2019 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Cudnie minął dzień..tyle się działo
21 września 2019 21:58 / 2 osobom podoba się ten post
...ale poszło .....sory
21 września 2019 22:50 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

...ale poszło .....sory :stres:

Ale jak cudnie dzień Tobie minął 
Wart tylu powtórzeń na pewno 
22 września 2019 09:42 / 5 osobom podoba się ten post
Powiedziałam dzisiaj mojej babci że 13.10 chce jechać do Luksemburga do polskiej ambasady zagłosować, babcia zadowolona że ja taka patriotka i oczywiście zaraz pytania, a na kogo będę głosować, a czy ja wiem na jakiej ulicy jest ambasada, a czy ja się nie boje, a czy ja się nie zgubie, a czy ja wiem jak tam dojechać i najlepiej będzie jak Jej syn mnie tam zawiezie...ładnie odpowiedziałam na pytania, podziękowałam za podwózke i powiedziałam że ja sama pojadę i wrócę. Zmartwiła się i zamknęła się w swoim pokoju...hmmmm
Musi to wszystko przetrawić. Ja stąd do Luksemburga mam niecałe 4km - to chyba się nie zgubie .
22 września 2019 09:51 / 5 osobom podoba się ten post
W czwartek przyjechała do babci siostrzenica z zaproszeniem na Złote Gody, zaproszenie oczywiście dla mnie też. W piątek oglądałyśmy na internecie różne rzeczy, min sukienki, spodnie, buty, biżuterie i miniaturową porcelane do domku dla lalek bo babcia posiada taki domek i chciałaby jeszcze coś dokupić. Wczoraj po południu babcia mnie pyta czy ja pójdę z Nią na te Złote Gody bo Ona sama nie chce a jak ja będę obok to Jej będzie raźniej i przyjemniej, myślę sobie no super nie ma to jak wziąć mnie pod włos hi hi i mówię że nie mam żadnej sukienki na taką okazje a Ona mówi: to przecież możesz zamówić przez internet, ostatnio oglądałyśmy i Ci się podobały a do 27 października zdążą przyjść tutaj - taka Ona sprytna i chyba wyjścia nie mam...
22 września 2019 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg,
nie zgubisz się, haha. Nawigacja w smartku i heja.
A samopoczucie naszych podopiecznych to najważniejsze. Ja na Twoim miejscu jechałbym z babcią