Jak minął dzień 5

11 października 2019 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
Dorotee, z przygodami miałaś!
11 października 2019 20:16 / 3 osobom podoba się ten post
Czekałam na pana z Vodafone i się nie doczekałam...
keine signal....
13 października 2019 16:23 / 3 osobom podoba się ten post
Frekwecja wyborcza o godz. 12-tej ,18,14 % . Słabiutko . Nie ma u nas w narodzie poczucia obowiązku . Za to narzekamy na 500 % .  Taka jest Polska , bo ktoś za nas podejmuje decyzję, a my tylko marudzimy i marudzimy .
13 października 2019 16:39 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Frekwecja wyborcza o godz. 12-tej ,18,14 % . Słabiutko . Nie ma u nas w narodzie poczucia obowiązku . Za to narzekamy na 500 % .  Taka jest Polska , bo ktoś za nas podejmuje decyzję, a my tylko marudzimy i marudzimy .

Smutne to. Ja mojej mamie zorganizowałam wybory do domu . Listownie . Bardzo sprawnie .
13 października 2019 16:44 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Frekwecja wyborcza o godz. 12-tej ,18,14 % . Słabiutko . Nie ma u nas w narodzie poczucia obowiązku . Za to narzekamy na 500 % .  Taka jest Polska , bo ktoś za nas podejmuje decyzję, a my tylko marudzimy i marudzimy .

Najwyrazniej trudności te poczucie wzmagają. Za granicą nigdy nie bylo takiego zainteresowania wyborami jak dziś. W tym roku w CH otworzono obwody wyborcze oprócz Berna , w Zurychu i Genewie. Kolejki ogromne. W Zurychu oczekiwanie srednio 40-45 min.
13 października 2019 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
Wstawiłam jajka do gotowania. Miałam czekać 6 minut to poszłam odpalić komputer. A tam wiadomość od syna, że planują jechać do Warszawy na egzamin- First Certyficate- we trójkę, z jednym jeszcze kolegą- o 21 albo ok. północy. Byliby tam w środku nocy. Nieprzytomni. To się zaangażowałam w rozmowy z nimi, drugą mamą i szukanie noclegu..... I słyszę takie pyk dosyć głośne. Poszłam do pdp. sprawdzić- ona nic. Potem drugi raz, jakby z kuchni. Zajrzałam, a tam jajka strzelają..
Ale nocleg jest, 2 km. od miejsca egzaminu (młodszy syn ma po 8ej, a dwaj ok. 11). To wszystko będą mieli na miejscu. A jajka się studzą...
13 października 2019 17:55 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Wstawiłam jajka do gotowania. Miałam czekać 6 minut to poszłam odpalić komputer. A tam wiadomość od syna, że planują jechać do Warszawy na egzamin- First Certyficate- we trójkę, z jednym jeszcze kolegą- o 21 albo ok. północy. Byliby tam w środku nocy. Nieprzytomni. To się zaangażowałam w rozmowy z nimi, drugą mamą i szukanie noclegu..... I słyszę takie pyk dosyć głośne. Poszłam do pdp. sprawdzić- ona nic. Potem drugi raz, jakby z kuchni. Zajrzałam, a tam jajka strzelają..
Ale nocleg jest, 2 km. od miejsca egzaminu (młodszy syn ma po 8ej, a dwaj ok. 11). To wszystko będą mieli na miejscu. A jajka się studzą...

Ja kiedyś jajca spaliłam skorupy brązowe były smród  na pół bloku Do piwnicy po cos polazlam 
13 października 2019 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Najwyrazniej trudności te poczucie wzmagają. Za granicą nigdy nie bylo takiego zainteresowania wyborami jak dziś. W tym roku w CH otworzono obwody wyborcze oprócz Berna , w Zurychu i Genewie. Kolejki ogromne. W Zurychu oczekiwanie srednio 40-45 min.

Widzę, że w Anglii też.  Bardzo wysoka frekwencja . 
13 października 2019 18:22 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Wstawiłam jajka do gotowania. Miałam czekać 6 minut to poszłam odpalić komputer. A tam wiadomość od syna, że planują jechać do Warszawy na egzamin- First Certyficate- we trójkę, z jednym jeszcze kolegą- o 21 albo ok. północy. Byliby tam w środku nocy. Nieprzytomni. To się zaangażowałam w rozmowy z nimi, drugą mamą i szukanie noclegu..... I słyszę takie pyk dosyć głośne. Poszłam do pdp. sprawdzić- ona nic. Potem drugi raz, jakby z kuchni. Zajrzałam, a tam jajka strzelają..
Ale nocleg jest, 2 km. od miejsca egzaminu (młodszy syn ma po 8ej, a dwaj ok. 11). To wszystko będą mieli na miejscu. A jajka się studzą...

Poczytałam o jajkach i poleciałam do kuchni . Grzyby się smażą . W sama porę 
13 października 2019 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Widzę, że w Anglii też.  Bardzo wysoka frekwencja . :oklaski::oklaski:

10 % z zagranicy- reszta z Polski. Jednak poczekajmy do wieczora .
13 października 2019 18:37 / 2 osobom podoba się ten post
45,94 na godz. 17 tą . Już lepiej. Chyba wyborcy wracali z grzybów  .
13 października 2019 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

45,94 na godz. 17 tą . Już lepiej. Chyba wyborcy wracali z grzybów  .

A tam. To tłumy Polonii 
13 października 2019 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja kiedyś jajca spaliłam skorupy brązowe były smród  na pół bloku :zaskoczenie1:Do piwnicy po cos polazlam 

Zdążyłam przed smrodem. Dym dopiero zaczął leciutko
No i Mleczko do grzybów w porę zajrzała- to też plus.
 
13 października 2019 18:47 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Zdążyłam przed smrodem. Dym dopiero zaczął leciutko:-)
No i Mleczko do grzybów w porę zajrzała- to też plus.
 

Przypomniałas mi .
13 października 2019 18:52 / 4 osobom podoba się ten post
Trochę nas te nasze dzieci- jeszcze nastolatki, choć już krótko zirytowały. Im się wydaje, że po nocnej podróży i siedzeniu od świtu gdzieś na dworcu??? będą świeżutcy i tacy inteligentni. Może będą, w tym wieku to możliwe jeszcze. Ale po co ryzykować jakiś dół intelektualny w nieodpowiedniej porze, jak można inaczej?