Jak minął dzień 5

13 października 2019 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Trochę nas te nasze dzieci- jeszcze nastolatki, choć już krótko:-) zirytowały. Im się wydaje, że po nocnej podróży i siedzeniu od świtu gdzieś na dworcu??? będą świeżutcy i tacy inteligentni. Może będą, w tym wieku to możliwe jeszcze. Ale po co ryzykować jakiś dół intelektualny w nieodpowiedniej porze, jak można inaczej?

To młodość i niespożyte siły. Chcieli tez pewnie swoją samodzielność pokazac. O swoje "maleństwa" do tej pory się boję-mimo, ze to już dorośli mężczyźni. I nic nie mogę zrobić- pewnie mnie nawet o wszystkim nie informują. Zresztą już dawno do mnie dotarło, że są już duzi i podejmują decyzje samodzielnie.Życie.
13 października 2019 19:49 / 4 osobom podoba się ten post
Duzi, ale za egzamin my płacimy, i to niemało. I zależy nam na jak najlepszym stanie psychofizycznym naszych chłopaków Jeżeli mieliby się na czymś wyłożyć po nieprzespanej nocy, kiedy mogą być wypoczęci, to jednak tych prawie dorosłych (jeden jeszcze niepełnoletni) przekonujemy, żeby jednak sposób dojazdu zmienili...
13 października 2019 19:50 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Duzi, ale za egzamin my płacimy, i to niemało. I zależy nam na jak najlepszym stanie psychofizycznym naszych chłopaków:-) Jeżeli mieliby się na czymś wyłożyć po nieprzespanej nocy, kiedy mogą być wypoczęci, to jednak tych prawie dorosłych (jeden jeszcze niepełnoletni) przekonujemy, żeby jednak sposób dojazdu zmienili...

Próbować trzeba 
13 października 2019 20:33 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień mija, piękny dzień... teraz czas na sport... Mecz z Macedonią... wystarczy remis, żebyśmy byli w finałach Mistrzostw Europy. W tzw międzyczasie podgląd na studio wyborcze... Chyba padnie rekord frekwencji.
Życzę Wam spokojnej nocy
Dobranoc Opiekunkowo
14 października 2019 16:30 / 5 osobom podoba się ten post
No dziś to tak pięknie, że chce się żyć nawet podwójne Poznałam 3 koleżanki, takie uśmiechnie dziewczyny a jedna szczególnie bo jutro do domu wraca ,dwie nowe na nowym miejscu .Dowiedziałam się od tej jednej gdzie Real to na pewno odwiedzę .Po drodze w oddali zauważyłam konie piękne a że je kocham strasznie to zboczylam z drogi ,rower zostawiłam w rowie  i przez pole pognałam patrząc czy mnie kto nie pogoni Mam coś z głową Fotki specjalnie dla Was ..... Co za poświęcenie
14 października 2019 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiem co się stało ale coś mi się te foty źle wkleiły miały być na końcu Kurde teraz to wyszło... konie uśmiechnięte kolezanki
14 października 2019 16:49 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie wiem co się stało ale coś mi się te foty źle wkleiły miały być na końcu :smiech3:Kurde teraz to wyszło... konie uśmiechnięte kolezanki:smiech2:

Nie wiem, czy to dziewczyny Ale piękne. Tu też dużo koni. Ale pogrodzone i z miejsc, z których mogłabym je cyknąć nie wyglądało to atrakcyjnie. Lecz nadziei nie tracę... Ale pochwalę się "końskim" zdjęciem sprzed paru lat:
 
14 października 2019 17:03 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Nie wiem, czy to dziewczyny:-):-) Ale piękne. Tu też dużo koni. Ale pogrodzone i z miejsc, z których mogłabym je cyknąć nie wyglądało to atrakcyjnie. Lecz nadziei nie tracę... Ale pochwalę się "końskim" zdjęciem sprzed paru lat:
 

Piękne zdjęcie
14 października 2019 17:08 / 3 osobom podoba się ten post
Heloł dziewczyny
Życzę miłego wieczoru
14 października 2019 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Heloł dziewczyny:chaplin:
Życzę miłego wieczoru :slucha muzyki::radosc1:

Czy Ty jesteś na jakimś dansingu?
15 października 2019 09:04 / 3 osobom podoba się ten post
Otworzyłam dzisiaj FB , a tam moja fajna koleżanka postuje: Pamietaj 13 października Polska sprzedana za 500 +! Co to się z nami dzieje !
15 października 2019 09:16 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Otworzyłam dzisiaj FB , a tam moja fajna koleżanka postuje: Pamietaj 13 października Polska sprzedana za 500 +! Co to się z nami dzieje !

Dorotee- to się dzieje, że dobro narodu wcale nie jest tym wspólnym, przyświecającym celem ( pomimo haseł głoszonych tak ostentacyjnie ). Dotyczy to obu stron. Chodzi o to , czyja racja jest ta własciwa a cel może byc zupełnie inny.
W innym wypadku nie napadano by tak na siebie nawzajem.
Pamiętam bójkię dwóch chłopców na boisku- pobili się o piłkę. Mój starszy syn - wtedy smarkacz- podszedł i im ją zabrał.
Nie przestali, tłukli się dalej...
15 października 2019 09:21 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dorotee- to się dzieje, że dobro narodu wcale nie jest tym wspólnym, przyświecającym celem ( pomimo haseł głoszonych tak ostentacyjnie ). Dotyczy to obu stron. Chodzi o to , czyja racja jest ta własciwa a cel może byc zupełnie inny.
W innym wypadku nie napadano by tak na siebie nawzajem.
Pamiętam bójkię dwóch chłopców na boisku- pobili się o piłkę. Mój starszy syn - wtedy smarkacz- podszedł i im ją zabrał.
Nie przestali, tłukli się dalej...

Czyli będziemy się dalej tluuc.  Kolejne cztery lata.
15 października 2019 09:32 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Czyli będziemy się dalej tluuc.  Kolejne cztery lata.

Co do tego- nie mam złudzeń.
15 października 2019 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
A u mnie dzisiaj