Jak minął dzień 5

18 października 2019 21:13 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

I Margaretka na pewno się w ten sposób zwierzęciu nie przysłuży.

Oni go trochę mniej restrykcyjnie karmią , sucha karma plus mielone , parówki , bułkę z pasztetowa 
18 października 2019 21:28 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Oni go trochę mniej restrykcyjnie karmią , sucha karma plus mielone , parówki , bułkę z pasztetowa :chaplin:

Jak młody pies, to wyjdzie z tego, ale sie odbije na jego zdrowiu w pózniejszym wieku. 
18 października 2019 21:30 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Sama to robię nawet dosc sprawnie i sunia ma mniej stresu :chaplin:

Mój to lubi weterynarza, groomera, nie ma problemu. I uwielbia byc tarmoszony i czesany. Mam trymer, ale to nie to samo, jak fachowiec wykąpie, przystrzyże i dokładnie "wydmucha" specjalną suszarą podszerstek. Nie ma porównania nawet.
18 października 2019 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mój to lubi weterynarza, groomera, nie ma problemu. I uwielbia byc tarmoszony i czesany. Mam trymer, ale to nie to samo, jak fachowiec wykąpie, przystrzyże i dokładnie "wydmucha" specjalną suszarą podszerstek. Nie ma porównania nawet.

Nie mogę sie zgodzić, bo sie poniżę 
18 października 2019 21:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie mogę sie zgodzić, bo sie poniżę :lol3:

No to ja się z Tobą zgodzę 
19 października 2019 19:47 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dziś byla zmiana planów. Nie byłam na tarasie widokowym na lonisku w Zurychu, gdyż pryncypał zaproponował , że mnie po lotnisku oprowadzi, obwiezie i w pobliże A 380 wywiezie, gdyż on przecież na lotnisku pracuje i zobaczę o wiele więcej niż z tarasu. Stanie się to w tym tygodniu i cieszę się jak kompletna wariatka
Mało tego- w outlecie czekały na mnie dżinksy- Pepe dżinksy. W połowie ceny i wymarzonym fasonie
Oooo! I bluza jeszcze
19 października 2019 20:01 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

U mnie dziś byla zmiana planów. Nie byłam na tarasie widokowym na lonisku w Zurychu, gdyż pryncypał zaproponował , że mnie po lotnisku oprowadzi, obwiezie i w pobliże A 380 wywiezie, gdyż on przecież na lotnisku pracuje i zobaczę o wiele więcej niż z tarasu. Stanie się to w tym tygodniu i cieszę się jak kompletna wariatka :oklaski:
Mało tego- w outlecie czekały na mnie dżinksy- Pepe dżinksy. W połowie ceny i wymarzonym fasonie :-)
Oooo! I bluza jeszcze :oklaski:

Nie podpuszczaj 
19 października 2019 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie podpuszczaj :krzyczy:

No to nie zazdraszczaj 
19 października 2019 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

No to nie zazdraszczaj :smiech3:

Nie, skąd . W poniedzialek kupię cos sobie w PEPCO 
19 października 2019 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie, skąd . W poniedzialek kupię cos sobie w PEPCO :lol2:

A co? To ja bedę zazdraszczać...
19 października 2019 20:18 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A co? To ja bedę zazdraszczać...

Jeszcze nie wiesz co kupię . A to dopiero bedzie ciuch 
19 października 2019 20:18 / 5 osobom podoba się ten post
A ja czepiałam się chłopaków, że się nie odzywają, jak egzamin poszedł, a tu się okazało, że Jeremi czekał, aż tamci dwaj wyjdą i to było po 17... Zadowoleni raczej, ale wyniki za 6 tygodni dopiero. Ale mieli rozgrzewkę wieczorem, bo w hostelu w kuchni jakąś nauczycielkę słabo mówiącą po polsku spotkali, to z nią trochę pogadali po angielsku. To już do domu jadą i mają to z głowy.
19 października 2019 20:26 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jeszcze nie wiesz co kupię . A to dopiero bedzie ciuch :wystawia jezyk1:

Nie mog być gorsza...kupiłam sukienke, buty i dwie bluzki 
19 października 2019 20:28 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Nie mog być gorsza...kupiłam sukienke, buty i dwie bluzki :radosc1:

No to żeście mnie skopały  z Tiną . Nie będę spała ani jadła do poniedziałku 
19 października 2019 20:29 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

No to żeście mnie skopały :-) z Tiną . Nie będę spała ani jadła do poniedziałku :placze1:

ale ja to kupiłam w przeciągu tych dwóch miesięcy, które tutaj jestem. Promocje były...aż żal nie skorzystać