Jak minął dzień 5

18 października 2019 16:28 / 7 osobom podoba się ten post
Zakupy dziś zrobione, obłowiłem się za 275 zł, buty, kurtka, dresy i inne odzieżowe pierdołki...
Za tydzień wyjazd, to więcej czasu teraz poświęcę kultywowaniu więzi rodzinnych
To do zobaczenia za tydzień
18 października 2019 16:49 / 4 osobom podoba się ten post
18 października 2019 17:10 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

:moje_wakacje::hustawka1::wino2::-)

No nie Oczywiście zartujeJak ja wrócę to już leżakowania na słonku nie będzie i bujania się tez nie .Ale wypad w góry takzaklepalam noclegi Szczawnica, kwatera sprawdzona 
18 października 2019 17:29 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nie :nerwowa:Oczywiście zartuje:przytula:Jak ja wrócę to już leżakowania na słonku nie będzie i bujania się tez nie .Ale wypad w góry tak:oklaski:zaklepalam noclegi Szczawnica, kwatera sprawdzona :tak:

Zazdroszczę. Ale powiem szczerze, że tutaj na moim ranczu są takie piękne zachody słońca, które rekompensują wszystkie trudy pracy i niedognosvi życia na wsi. Właśnie podziwiam w tej chwili taki zachód słońca. 
18 października 2019 17:46
Luke

Zakupy dziś zrobione, obłowiłem się za 275 zł, buty, kurtka, dresy i inne odzieżowe pierdołki... :-)
Za tydzień wyjazd, to więcej czasu teraz poświęcę kultywowaniu więzi rodzinnych:smiech3:
To do zobaczenia za tydzień :hejka1:

Krawat kup, albo jaką muche 
18 października 2019 17:47 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

:moje_wakacje::hustawka1::wino2::-)

Dobrze, że huśtawka przed winem 
18 października 2019 18:14 / 4 osobom podoba się ten post
Goście pojechali nad morze , ja gonię siersc psy trzeba kochać bardzo , ja lubię , sierści już nie
18 października 2019 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dobrze, że huśtawka przed winem :-):-)

W odwrotnej kolejności wlącza sie taka fantazja, że można świadka Jehowy do Islamu przekonać 
18 października 2019 19:15 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Goście pojechali nad morze , ja gonię siersc:odkurzanie: psy trzeba kochać bardzo , ja lubię , sierści już nie:spacer z psem:

Jeśli nie lubisz, to po co gonisz? Z przekory ? 
18 października 2019 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jeśli nie lubisz, to po co gonisz? Z przekory ? :hihi:

Powoli wyglądam jak wilkolak wczoraj na wyjscie: odstawiłam się  w czarne spodnie , w toalecie odkryłam że jestem cała w sierści 
Margaretka chodzi na skarpetkach takich antiruczkach , całe w sierści , sofa ,fotele , dywany . Shado to kochany sirrsciuvh.  Ale mógłby mniej sierści  posiadać .
 
18 października 2019 19:59 / 3 osobom podoba się ten post
W dodatku od środy pożera mi cornedbeef rękoma Margaretki musiałam półmiski ukradkiem przestawić
18 października 2019 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dobrze, że huśtawka przed winem :-):-)

Wino na huśtawce.  
18 października 2019 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Powoli wyglądam jak wilkolak:-) wczoraj na wyjscie::gathering: odstawiłam się  w czarne spodnie , w toalecie odkryłam że jestem cała w sierści :chaplin:
Margaretka chodzi na skarpetkach takich antiruczkach , całe w sierści , sofa ,fotele , dywany . Shado to kochany sirrsciuvh.  Ale mógłby mniej sierści :agent: posiadać .
 

Jesienią gubią sierść . Ratunkiem jest tylko groomer, ale nie każdy korzysta, a szkoda, bo jest spokój do następnego linienia.
18 października 2019 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

W dodatku od środy pożera mi cornedbeef:-) rękoma Margaretki :-) musiałam półmiski ukradkiem przestawić

I Margaretka na pewno się w ten sposób zwierzęciu nie przysłuży.
18 października 2019 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jesienią gubią sierść . Ratunkiem jest tylko groomer, ale nie każdy korzysta, a szkoda, bo jest spokój do następnego linienia.

Sama to robię nawet dosc sprawnie i sunia ma mniej stresu