Jak minął dzień 5

31 października 2019 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:-)rybka ziemniaki z patelni i por na gęsto babcia na zupe porowa nie miała lustu:yahoo:Łażą za mną dziś ,pytają.....:hihi:

Może ona by i dowodzenie w kuchni oddała-tylko krępuje sie  trochę, nie wie jak wybrnąc, bo przecież jest gospodynią domową i czuje się zobowiązana aby nakarmić męża. Ale...chyba jej się spodobalo postawienie przed faktem dokonanym  co?
31 października 2019 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może ona by i dowodzenie w kuchni oddała-tylko krępuje sie  trochę, nie wie jak wybrnąc, bo przecież jest gospodynią domową i czuje się zobowiązana aby nakarmić męża. Ale...chyba jej się spodobalo postawienie przed faktem dokonanym  co? :-)

Mylna teoria Musiałabyś tu być żeby ich zrozumieć Mam z nimi czasem niezły ubaw 
  Tina  a Ty kiedy wracasz?
31 października 2019 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tobie też smartek figle płata :-)

Tak....nigdy nie mogę  dokończyć  myśli 
31 października 2019 19:53 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mylna teoria :-)Musiałabyś tu być żeby ich zrozumieć :-)Mam z nimi czasem niezły ubaw :-)
  Tina  a Ty kiedy wracasz?

Kuj, żelazo póki gorące- tak czy owak podatny grunt i grysik bedą mieli wtedy jak będą grzeczni 
Do domu jadę 9 listopada, a powrót 21 grudnia i BN w pracy.
31 października 2019 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Tak to jest jak sie pisze w trakcie jazdy . Albo się zpomni, że juz pisało :lol2:

Taaa...pisałam jadąc rowerem... i  z  wrażenie  zapomniałam, że już  pisałam 
31 października 2019 20:07 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kuj, żelazo póki gorące- tak czy owak podatny grunt i grysik bedą mieli wtedy jak będą grzeczni :hihi:
Do domu jadę 9 listopada, a powrót 21 grudnia i BN w pracy.

To zaraz po mnieJa BN i Sylwek na wyjeździe aż do 3-go stycznia będę pod Frankfurtem u babci ,już tam byłam w lipcu i sierpniu  podppytywalam ostatnio jak tu u niej święta wyglądają? Cicho i spokojnie, dzieci wpadają i wypadają,jedni mieszkają za daleko ,wspólnej kolacji z rodziną nie będzie. A mnie się chyba łezka zakręci jak nikt nie będzie widział.Bylam już 3 razy  w De na BN ale w innej rodzinie, tam gdzie pracowałam 4 lata, tam to był ubaw 15 osób przy stole ogromna choinka i fajna atmosfera.A w tym roku hmmmm za cicho jak dla mnie, ale cóż ....damy radę   
31 października 2019 20:28 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

To zaraz po mnie:-)Ja BN i Sylwek na wyjeździe aż do 3-go stycznia będę pod Frankfurtem u babci ,już tam byłam w lipcu i sierpniu :-) podppytywalam ostatnio jak tu u niej święta wyglądają? Cicho i spokojnie, dzieci wpadają i wypadają,jedni mieszkają za daleko ,wspólnej kolacji z rodziną nie będzie. A mnie się chyba łezka zakręci jak nikt nie będzie widział.Bylam już 3 razy  w De na BN ale w innej rodzinie, tam gdzie pracowałam 4 lata, tam to był ubaw 15 osób przy stole ogromna choinka i fajna atmosfera.A w tym roku hmmmm za cicho jak dla mnie, ale cóż ....damy radę   

Pewnie, że damy. Taka praca. Są zawody gdzie nie ma weekendów, ani swiąt wolnych. My też dyżurujemy.
31 października 2019 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Może u was prima-aprilis  :-)

Może i  tak bo małe człowieczki biegają dziwnie ubrane 
31 października 2019 20:49 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czasem to od samego patrzenia tak można się zakochać że przestajesz racjonalnie myśleć :hihi:Schowaj te butelczyne głęboko niech Cię nie kusi swoim widokiem :hihi:

Schowana głęboko w walizce, degustacja w najbliższą sobotę 
31 października 2019 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Schowana głęboko w walizce, degustacja w najbliższą sobotę :-)

To za moje zdrowie proszę też
31 października 2019 21:04 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

To za moje zdrowie proszę też:-)

Ależ oczywiście, za zdrowie wszystkich tu obecnych i tych nieobecnych też 
31 października 2019 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Ależ oczywiście, za zdrowie wszystkich tu obecnych i tych nieobecnych też :szampan:

No to ja kurde nie wiem czy Ci te 3 starczą powątpiewam
31 października 2019 21:06 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No to ja kurde nie wiem czy Ci te 3 starczą :smiech2:powątpiewam

Dokupie...
01 listopada 2019 14:13 / 3 osobom podoba się ten post
pulpecja86

A to na pewno. Ale niby z tą rodziną się zżyłam(wg mnie, co nie zawsze wychodzi). Ale widać że nie zawsze warto

Nie dosc dlugo pracujesz,skoro  ,,zżywasz,,sie z famuła.
Odpusc sobie, sama widzisz ,,cacy cacy,,jedno male potkniecie i potraktowali z buta.
Pewnie inspekcja od razu zrobili
To tylko praca.
A w goraczce wyjazdowej ,ot umknelo uwadze.
 
01 listopada 2019 14:26 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

No dokładnie. Właśnie dała mi godzinkę na opuszczenie pokoju i domu. Firma już wie. Ja tego tak nie zostawię. 

Dusia1978 napisz na wszystkich dostepnych forach ,ze to mina!