Jak minął dzień 5

08 listopada 2019 20:01 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No i wiemy, że masz na imię Krysia. Imieniny 13 marca. :kwiatek dla ciebie2:

Jestem lipcową Krysią , tą z 24 lipca. 26 jest Anny . 13 marca też mogę obchodzić imieniny 
09 listopada 2019 12:14 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jestem lipcową Krysią , tą z 24 lipca. 26 jest Anny . 13 marca też mogę obchodzić imieniny :-)

Lwica
09 listopada 2019 12:57 / 4 osobom podoba się ten post
Mija jakosc .Za oknem siapi i nosa wysciubic sie chce .A ja z przekory wyciagam deszczowke i ide na zakupy .Dopiero sie dowiedzialam ze tyle dni wolnych, musze  cos na ząb dokupic .W markecie Polo sa kaczki z jablkami juz kiedys kupowalam . Smaczna byla, to dam sie nabrac jeszcze raz .
09 listopada 2019 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Lwica:oklaski:

Nie, to BLIZNUACZKA , poznaje po inteligencji, dowcipie i wiarygodnosci .He he chyba mam racje 
09 listopada 2019 13:22 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie, to BLIZNUACZKA , poznaje po inteligencji, dowcipie i wiarygodnosci .He he chyba mam racje :czerwieni sie:

Łeeee....na luuuuuzie 
09 listopada 2019 13:25 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mija jakosc .Za oknem siapi i nosa wysciubic sie chce .A ja z przekory wyciagam deszczowke i ide na zakupy .Dopiero sie dowiedzialam ze tyle dni wolnych, musze  cos na ząb dokupic .W markecie Polo sa kaczki z jablkami juz kiedys kupowalam . Smaczna byla, to dam sie nabrac jeszcze raz .

Jak pada to ja z domu nie wychodzę, bo mi się nie chce. Z tego co patrzyłam w pogodzie w Polsce tak samo ma dzisiaj padać i jutro zreszta też. 
09 listopada 2019 13:26 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mija jakosc .Za oknem siapi i nosa wysciubic sie chce .A ja z przekory wyciagam deszczowke i ide na zakupy .Dopiero sie dowiedzialam ze tyle dni wolnych, musze  cos na ząb dokupic .W markecie Polo sa kaczki z jablkami juz kiedys kupowalam . Smaczna byla, to dam sie nabrac jeszcze raz .

Dobrze, że wiozę sery i takie inne, bo jak nie zrobili zakupów ( choć mam nadzieję, że narzeczona syna przypomniała) , to bedziemy w niedziele na stacje benzynową jechac po chipsy. 
Sama się lepiej przypomnę zaraz.
09 listopada 2019 13:35 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien mi tak mija, że juz gdzies koło Hildesheim jestem
09 listopada 2019 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dobrze, że wiozę sery i takie inne, bo jak nie zrobili zakupów ( choć mam nadzieję, że narzeczona syna przypomniała) , to bedziemy w niedziele na stacje benzynową jechac po chipsy. 
Sama się lepiej przypomnę zaraz.

Cisza i spokoj na forum to chcialam podkrecic  .Wtorek jest pracowitym dniem zwlaszcza dla Ciebie .Bedziesz  lepila pierogi i smazyla krokiety 
09 listopada 2019 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dzien mi tak mija, że juz gdzies koło Hildesheim jestem:-)

A gdzie to jest 
09 listopada 2019 13:48
Mleczko

A gdzie to jest :-)

Nie wiem  Po Hildesheim jest Braunschweig, potem juz Berlin- blisko, jeszcze 2 godzinki jazdy.
09 listopada 2019 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Cisza i spokoj na forum to chcialam podkrecic :-) .Wtorek jest pracowitym dniem zwlaszcza dla Ciebie .Bedziesz  lepila pierogi i smazyla krokiety :gotuje::nerwowa kucharka:

Już sie przypomniałam 
Ale mysle, że zasuwają teraz na zakupy i tak 
09 listopada 2019 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
09 listopada 2019 13:59 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Jak pada to ja z domu nie wychodzę, bo mi się nie chce. Z tego co patrzyłam w pogodzie w Polsce tak samo ma dzisiaj padać i jutro zreszta też. 

Ja lubie i bardzo dobrze sie czuje w taka pogode . Niech pada bo nie bedziemy mieli chleba .
09 listopada 2019 14:09 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie wiem :-) Po Hildesheim jest Braunschweig, potem juz Berlin- blisko, jeszcze 2 godzinki jazdy.

Nie wysiadaj w Brunszwigu  tam  jest stary dworzec