Jak minął dzień 6

17 listopada 2019 07:41 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Bus potwierdzony na 7:oklaski1:
Jeszcze mecz obejrzę Niemcy z kimś tam grają po 20ej, w czasie meczu Polaków. Jeszcze tylko obrus na stół wyprasuję i fajrant. Rano jeszcze wejdę się przywitać i wsio:radosc1: gdybym był dziewczynką wstawiłbym tę emotikonkę:radosc:
:smiech3:

2 do 1 dla Polski. Z Izraelem grali.  Brawo chlopaki. 
17 listopada 2019 09:13 / 4 osobom podoba się ten post
Jakaś taka rozbita jestem na tym nowym miejscu . Niby wszystko ok, bez większych problemów, ale... sama nie wiem o co chodzi. Moze jednak stanowczo za krotko byłam w domu i jednak zmęcznie materiału, a tu człowiek polasil sie jeszcze na krótkie zlecenie przed świętami
17 listopada 2019 09:23 / 4 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Jakaś taka rozbita jestem na tym nowym miejscu . Niby wszystko ok, bez większych problemów, ale... sama nie wiem o co chodzi. Moze jednak stanowczo za krotko byłam w domu i jednak zmęcznie materiału, a tu człowiek polasil sie jeszcze na krótkie zlecenie przed świętami

Dasz radę. Później zrobisz sobie dłuższy urlop. Spokoju życzę. 
17 listopada 2019 09:34 / 2 osobom podoba się ten post
Poczatek
17 listopada 2019 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
Zaczynam dopiero , biere sie do roboty .Tzn. zaczynsm krecic zawijasy .Smazone beda przed podaniem na stol wtedy sa mięciutkie i smakuja wybornie . 
17 listopada 2019 09:50 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

2 do 1 dla Polski. Z Izraelem grali. :-) Brawo chlopaki. :oklaski3:

Slabo grali zwlaszcza pod koniec meczu .Jeszcze troche i bylby remis . Nie uzyje tego slowa, zeby nie za peszyc , ale jakos tak zawsze idzie .Dobrze, dobrze a potem bec 
17 listopada 2019 11:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj mamy Międzynarodowy Dzień  Wczesniaka , pojde popatrze jak moj wczeniak wyglada . Byl bardzo, bardzo wczesnie urodzony .Miescil sie w dloniach doroslego mezczyzny . Urósł , ale dla mnie jest i tak " wczesniaczkiem ".
17 listopada 2019 18:07 / 4 osobom podoba się ten post
Słoneczny, listopadowy dzień powoli się kończy .Tym co w pracy spokojnego wieczoru i nocy bez wstawania a urlopujacym...hmm tego samego a jeśli ma być wybudzenie to tylko na igraszki Do jutra Buona serata amici
17 listopada 2019 18:41 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Słoneczny, listopadowy dzień powoli się kończy .Tym co w pracy spokojnego wieczoru i nocy bez wstawania a urlopujacym...hmm tego samego a jeśli ma być wybudzenie to tylko na igraszki :-)Do jutra :buziaki2:Buona serata amici

No dzięki bardzo . Wolałabym te wybudzanie.....no właśnie na te igraszki.  Ale jeszcze trochę. Zresztą dopadły mnie jakieś listopadowe jesiennie smuteczki  i nic mi się nie chce. Może to ten firmy listopad. Nie lubię tego miesiąca, jest dla mnie depresyjny. Za dużo mam kłopotów na głowie. Chyba dzisiaj to se  lampecxke wypije na lepszy sen . 
17 listopada 2019 20:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No dzięki bardzo . Wolałabym te wybudzanie.....no właśnie na te igraszki. :dobranoc2::hihi: Ale jeszcze trochę. Zresztą dopadły mnie jakieś listopadowe jesiennie smuteczki :placze::placze1::placze: i nic mi się nie chce. Może to ten firmy listopad. Nie lubię tego miesiąca, jest dla mnie depresyjny. Za dużo mam kłopotów na głowie. Chyba dzisiaj to se :wino2: lampecxke wypije na lepszy sen . :-)

Nie smutkaj się
17 listopada 2019 20:13 / 6 osobom podoba się ten post
Dojechałem już do domku, o 18ej.Teraz czas na i laba do rana.A jutro decyzje z powrotem do pracy. 
17 listopada 2019 21:18 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dojechałem już do domku, o 18ej.Teraz czas na :pije_piwo_beczka: i laba do rana.A jutro decyzje z powrotem do pracy. 

Luke co ty,od tego piwa to ci się chyba w głowie pomieszało,:zaraz do pracy jeszcze nie zdążyłeś wypocząć albo ja czegoś nie rozumiem.
17 listopada 2019 21:19 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dojechałem już do domku, o 18ej.Teraz czas na :pije_piwo_beczka: i laba do rana.A jutro decyzje z powrotem do pracy. 

A pytałem w powitajkach czy dojechałeś , a tu odp. 
Udanego wypoczynku Luke
17 listopada 2019 22:16 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Luke co ty,od tego piwa to ci się chyba w głowie pomieszało,:piwosze::zaraz do pracy jeszcze nie zdążyłeś wypocząć:tak: albo ja czegoś nie rozumiem.:bezradny:

Ja chyba też niczego nie rozumiem???
18 listopada 2019 06:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja chyba też niczego nie rozumiem???:bezradny:

Dusia, miało być zamiast...A jutro decyzje z powrotem do pracy....decyzje o powrocie do pracy. Dziś załatwiam sobie zlecenia na wyjazd na przyszły tydzień albo na początek grudnia