Jak minął dzień 6

12 grudnia 2019 11:40 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dorotee, mam  otwarty dla znajomych, a jesteśmy znajomymi. Nie rozumiem o co chodzi, bo Ciebie podejrzeć też nie mogę. Nie wiem, jak to zrobić. 
Masz może jakieś namiary na Konwalię czy Luke? Oni mają mojego maila i nr telefonu. A może ktoś nam podpowie, jak to zrobić?

Z tymi pozamykanymi profilami znajomych to jakaś porażka to po co w ogóle  ci znajomi są!!!Lepiej niech moderator te opcję usunie
12 grudnia 2019 11:48 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Z tymi pozamykanymi profilami znajomych to jakaś porażka to po co w ogóle  ci znajomi są!!!Lepiej niech moderator te opcję usunie:przeklina:

Masz rację, jednych widać, innych nie 
Nie wiadomo o co chodzi 
12 grudnia 2019 11:54 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich. Wstalam z energia o 8,45(soimy z pdo ile wlezie) hehe mmm supcio 9,15sniadanko/10,15-ergo cwiczenia z rehab.Potem razem ćwiczymy chodzenie z rolatorem.... 
12 grudnia 2019 11:58 / 3 osobom podoba się ten post
Radyjko w kuchni gralo i obiadek sie gotowalo. Dzis sznycel po wiedeńsku z poddrzybkami w sosie śmietanowym i Puree. I 13,00 - lumpfdrenage z Mariolka(pochodzi z katowic) 45min i 45min pogaduszek po polsku 
12 grudnia 2019 11:59 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Masz rację, jednych widać, innych nie 
Nie wiadomo o co chodzi 

Jesteś?
12 grudnia 2019 12:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien zapowiada sie milutko. 14-kawka i 15-heja na zakupki w  lidlu w Schwabmunchen (okoliczna wieksze miejscowosc) dzis czas  beda male bo przeciez przez ostatni tydzien nic nie jadlam(z powodu gardla) wiec sporo zapasow i jaka oszczędnisc hihi
12 grudnia 2019 12:09 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Jesteś?

Jestem, ale dalej nie mogę zobaczyć Twojego profilu 
12 grudnia 2019 12:17 / 3 osobom podoba się ten post
Spok ja nawet sobie nie moge pogrzebać a lubie
12 grudnia 2019 12:18 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jestem, ale dalej nie mogę zobaczyć Twojego profilu :-(

Ja też. Ja nawet jak swój otwieram to nic tam napisać nie mogę 
12 grudnia 2019 12:19 / 3 osobom podoba się ten post
Zabawne to moja pdo spedza kazda wolna chwile na kompie i ja nie moge sie wepchac zreszta i tak z tel wole bo se leze no a nie siedze
12 grudnia 2019 12:20 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Zabawne to moja pdo spedza kazda wolna chwile na kompie:zakupy w sieci: i ja nie moge sie wepchac zreszta i tak z tel wole bo se leze no a nie siedze:tak:

To na siedząco z telefonu korzystać nie można? 
12 grudnia 2019 12:20 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja też. Ja nawet jak swój otwieram to nic tam napisać nie mogę :-(

Bo to trzeba w komputerze mowil admin z poziomu kompa nie tel kpw a moja pdp na kompie non stop 
12 grudnia 2019 12:21 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja też. Ja nawet jak swój otwieram to nic tam napisać nie mogę :-(

Za pomocą telefonu zmienić niczego nie można ,podobno tylko na kompie czy laptopie. Ja sprawdzałam na IPadzie i też się udało 
12 grudnia 2019 12:21 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

To na siedząco z telefonu korzystać nie można? :slodki krolik:

Mozna a po co siedziec skoro mozna lezec hihihi 
12 grudnia 2019 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Za pomocą telefonu zmienić niczego nie można ,podobno tylko na kompie czy laptopie. Ja sprawdzałam na IPadzie i też się udało 

Strasznie to forum skomplikowane jest. Szczególnie dla mnie