Jak minął dzień 6

12 grudnia 2019 12:22 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Za pomocą telefonu zmienić niczego nie można ,podobno tylko na kompie czy laptopie. Ja sprawdzałam na IPadzie i też się udało 

No dokladnie w kompie trzeba wejsc na str i wtedy akuratvz moje lulaweja nie moge
12 grudnia 2019 12:24 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Gusiu można się z Tobą kontaktować? No profil masz zamknięty?

A mój profil widzisz? 
12 grudnia 2019 12:24 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Strasznie to forum skomplikowane jest. Szczególnie dla mnie :zawstydzony:

Dasz rade spróbuj... Komp strona www. Profilek i podziub
12 grudnia 2019 12:27 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A mój profil widzisz? 

Tak, z dostępem do maila 
12 grudnia 2019 12:34 / 4 osobom podoba się ten post
Jak minal dzien 6
Zycie ludzkie jest jak żmija z zakretami róznie mija 
12 grudnia 2019 12:39 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

No dokladnie w kompie trzeba wejsc na str i wtedy akuratvz moje lulaweja nie moge:lol3:

No ale powiedz czy to nie chore jest 
12 grudnia 2019 12:43 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Masz rację, jednych widać, innych nie 
Nie wiadomo o co chodzi 

No nie wiem o co ?wszyscy nowi których zaakceptowałam albo wysłałam( od kilku miesięcy )wszystko pozamykane.To po co mi taki znajomy .Jak zakładałam konto na początku to miałam kilku znajomych 3 osoby i wszystko i nich było widoczne .się nie chce wpieniac przy czwartku
12 grudnia 2019 12:50 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nie wiem o co ?wszyscy nowi których zaakceptowałam albo wysłałam( od kilku miesięcy )wszystko pozamykane.To po co mi taki znajomy .Jak zakładałam konto na początku to miałam kilku znajomych 3 osoby i wszystko i nich było widoczne .:matrix:się nie chce wpieniac przy czwartku:-)

Ja też wpieniać się nie będę 
Złość piękności szkodzi 
12 grudnia 2019 12:55 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Jesteś?

Dorotee jestem, nawet napisałam do Ciebie maila
Forum jednak jest niezawodne, a tak naprawdę to Forumowicze 
12 grudnia 2019 14:46 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jestem, ale dalej nie mogę zobaczyć Twojego profilu :-(

Może się jakoś jednocześnie tutaj pojawimy to podam maila na krótko 
12 grudnia 2019 14:53 / 4 osobom podoba się ten post
Uwaga opiekunkowo:
Polska opiekunka jedzie na zakupy!
(Czytaj:wyhaczyć, zahaczyć, wyrwać towar! 
12 grudnia 2019 15:43 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Uwaga opiekunkowo:
Polska opiekunka jedzie na zakupy!
(Czytaj:wyhaczyć, zahaczyć, wyrwać towar! :oklaski::yahoo:) 

Zdjęcie tego towaru byś musiała zamieścić to może by ktoś zahaczyl. albo wyhaczl 
Udanych zakupów. Jak wrócisz to pochwal się co kupiłaś 
12 grudnia 2019 15:55 / 5 osobom podoba się ten post
Do południa to miałam jazdę Moja babka zamawia z Bofrosta mrożonki .Mówię jej że jest dużo w zamrażarce ,wielkiej jak pół konia, no ale babka z tych co zapas muss sein.No i wpadła na pomysł by zejść( po pół roku) do piwnicy oszacować persönlich zapas.I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że kobieta ma wielkie problemy z biodrem i nie umie się bez kumpla rolatora poruszać a co dopiero po schodach (10 ich jest)schodzić .No i zaczęła się jazda moja asekuracja + Stock ,rolator został na górze no bo chyba nie z nim po tych schodach Spocilam się bo szłam pierwsza se myślę koniec jak zleci to mam pozamiatane ,ja!!! No bo na mnie zleci.... dobrze że miałam w kieszeni smartka w razie czego myślę zadzwonię jak mi rąk nie połamie bo babka z tych niskich ale,, treściwych" ok zlazłyśmy.... po 20 min. grzebania w zamrażarce ,gdy już poluchów nie czułam bo mi przymarzły do jednej z mrożonek obralyśmy kierunek powrotny.Jak to wyglądało wytężać wyobrazni zbytnio nie trzebaStanęło na tym że MAMY DUŻO ŻARCIA!!!Ende
12 grudnia 2019 15:59 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Do południa to miałam jazdę :-)Moja babka zamawia z Bofrosta mrożonki .Mówię jej że jest dużo w zamrażarce ,wielkiej jak pół konia, no ale babka z tych co zapas muss sein.No i wpadła na pomysł by zejść( po pół roku) do piwnicy oszacować persönlich zapas.I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że kobieta ma wielkie problemy z biodrem i nie umie się bez kumpla rolatora poruszać a co dopiero po schodach (10 ich jest)schodzić .No i zaczęła się jazda moja asekuracja + Stock ,rolator został na górze no bo chyba nie z nim po tych schodach :nerwowa:Spocilam się bo szłam pierwsza se myślę koniec jak zleci to mam pozamiatane ,ja!!! No bo na mnie zleci.... dobrze że miałam w kieszeni smartka w razie czego myślę zadzwonię jak mi rąk nie połamie bo babka z tych niskich ale,, treściwych" :boi sie:ok zlazłyśmy.... po 20 min. grzebania w zamrażarce ,gdy już poluchów nie czułam bo mi przymarzły do jednej z mrożonek obralyśmy kierunek powrotny.Jak to wyglądało wytężać wyobrazni zbytnio nie trzeba:hihi:Stanęło na tym że MAMY DUŻO ŻARCIA!!!Ende

Fajnie głodne chodzić  nie będziecie 
12 grudnia 2019 16:03 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

:smiech3:Fajnie głodne chodzić  nie będziecie :-)

No głodne nie pytanie czy ona po takich wyczynach w ogóle chodzić będzie, bo już stęka że ją wszystko boli po tej wycieczce do czeluści piwnicznych