Jak minął dzień 6

17 grudnia 2019 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:zaskoczenie1: serioooo? :oklaski::radosc1:
:smiech2:
 

Na te dniówkę, no ja nie chcę ale znów muszę  no i pacz jaki czerwony zadeczek maszczerwonoskóry
17 grudnia 2019 19:43 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:ogladam tv::ogladam tv: i tak sobie myślę:smutny:... Zapłacą mi dziś za dniówkę, czy nie ? :-( Raptem dwie godziny pięćdziesiąt minut poświęciłem dziś podopiecznemu :bezradny:
 
:radosc1::lol2:

Zapłacą  czujka to tez praca  no czasem taka robota
17 grudnia 2019 20:05 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Zapłacą:plotki:  czujka to tez praca:tak:  no czasem taka robota:przyjaciele:

Żartowałem
 

 
17 grudnia 2019 20:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Żartowałem:smiech2:
 
:-)
 

Tez dobrze  
17 grudnia 2019 21:54 / 4 osobom podoba się ten post
Sasiada nie bylo kuriera nie bylo, szambisty tez ani rozbójnikow 40  ale dzien i tak fajny. Jak zwykle mnostwo rozmów na różnnne tematy. Na wieczor tak sie rozkrecilysmy z pdp ni stad ni owad pobawilysmy sie z liczbami 2,3,4 cyfrowych. Ona mowi tylko cyfry np 953, 92,8.654 ja  cala liczbe ladnie no i zdziwiła się ze wszystko umiem  zaskoczona. Przebilysmy pione i jutro szykujemy c.d zabawy.Taka niemiecka rozrywka  
18 grudnia 2019 12:18 / 3 osobom podoba się ten post
18.12- dzis moj dzien na porzadki, zaraz po sniadaniu . My juz po obiadku. Immer punktisch 12.00.pausa start  Radyjko gra, i za niedługo, ze dzien cudny  wezme tego kundla  na spacer niech wie ze jestem fajna  
18 grudnia 2019 13:03 / 4 osobom podoba się ten post
Poleżakuje dziś sobie na pauzie, czekoladkę sobiie zjem .Mam taką szafkę zamykaną na kluczyk tam gromadzę słodycze ale jest problem gdzie ja ten kluczyk schowałam 
 
18 grudnia 2019 13:23 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Poleżakuje dziś sobie na pauzie, czekoladkę sobiie zjem .Mam taką szafkę zamykaną na kluczyk tam gromadzę słodycze:hihi: ale jest problem :rozmysla:gdzie ja ten kluczyk schowałam :nerwowa:
 

Sama przed sobą zamykasz?
18 grudnia 2019 13:24 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

18.12- dzis moj dzien na porzadki, zaraz po sniadaniu:pranie::odkurzanie::suszenie: :gotuje:. My juz po obiadku. Immer punktisch 12.00.pausa start:super:  Radyjko gra,:piosenki: i za niedługo, ze dzien cudny  wezme tego kundla :spacer z psem: na spacer niech wie ze jestem fajna:lol2: :super: 

Łooo matulu ile Ty masz pracy na dzis!! nie wiem czy zdazysz
18 grudnia 2019 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Spać mi się chce przokropnie
18 grudnia 2019 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
Ooo..kurna chata już nie chce mi się spać
18 grudnia 2019 17:28 / 5 osobom podoba się ten post
Jeszcze nie minął a mnie już trzęsie.Podczas obiadu pdp powiedział,ze tak mni wincy kolo drugiej albo nawet po przyjdzie fachman-zakladal kamery w piwnicy,pralni,suszarni,spizarni i przed domemNie wiem czy na górę wchodzil...Ja mu na to,ze chwilke moge poczekac,ale potem lecę do Aldi po zakupy.Sam mnie poprosił,zebym mu kupiła konfitury.Wku...odczekalam do 14.20 a potem wyszlam w p... Trudno,mam nerwa.Noo,jak wróciłam,to samochod fachmana juz stał.Jeszcze mialam swoją przerwę.O 15.30 zeszlam na dol,sparzylam tradycyjnie de lurą i zanioslam mu do biura.Ale sie wydarl-gdzie. bylam,mialam czekac zeby otworzyc drzwi,on musial sam dojechac do drzwi wejsciowych...No to ja na to mu spokojnie,ze wyszlam i tak pozniej,ze nie mam obowiazku siedziec w omu,gdy mam przerwę,a po drugie,ostatnio gdy byl kurier,on sam otworzyl drzwi.I co,mogl?!Mogl.Zamknelam spokojnie drzwi i wyszlam,a on az zamilkl.A mnie trzesie do teraz.
18 grudnia 2019 17:54 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Jeszcze nie minął a mnie już trzęsie.Podczas obiadu pdp powiedział,ze tak mni wincy kolo drugiej albo nawet po przyjdzie fachman-zakladal kamery w piwnicy,pralni,suszarni,spizarni i przed domem:zaskoczenie1:Nie wiem czy na górę wchodzil...Ja mu na to,ze chwilke moge poczekac,ale potem lecę do Aldi po zakupy.Sam mnie poprosił,zebym mu kupiła konfitury.Wku...odczekalam do 14.20 a potem wyszlam w p... Trudno,mam nerwa.Noo,jak wróciłam,to samochod fachmana juz stał.Jeszcze mialam swoją przerwę.O 15.30 zeszlam na dol,sparzylam tradycyjnie de lurą i zanioslam mu do biura.Ale sie wydarl-gdzie. bylam,mialam czekac zeby otworzyc drzwi,on musial sam dojechac do drzwi wejsciowych...No to ja na to mu spokojnie,ze wyszlam i tak pozniej,ze nie mam obowiazku siedziec w omu,gdy mam przerwę,a po drugie,ostatnio gdy byl kurier,on sam otworzyl drzwi.I co,mogl?!Mogl.Zamknelam spokojnie drzwi i wyszlam,a on az zamilkl.A mnie trzesie do teraz.

Maluda górą baby !!!No tak awansowałaś na stanowisko młodszej odźwiernej  Kwiaki dla Kruszynki z okazji dnia OdżwiernegoMiej to w d... Uśmiechnij się
18 grudnia 2019 17:54 / 5 osobom podoba się ten post
Dużo ludzi w mieście, nastrój świąteczny dominuje wszędzie. Ciepło, przyjemnie
Rodzinka kończy wizytę, dziadek zje kolację, łóżko i już czas dla mnie
18 grudnia 2019 17:59 / 3 osobom podoba się ten post
A ja już ustalam menu na Wigilię i BN cieszę się bo będzie duzo gosci. Jeszcze tydzień a ja jestem myślami przy Wigilijnym Stole z Rodziną
Lubię gotować zwłaszcza jeśli wiem że wszyscy będziemy razem. 
U nas jest tradycja że robimy sobie prezenty pod choinke Nie ma dzieci jeszczej wszyscy dorośli a cieszymy się jak maluchy